Avaleht

 
Tere!
 

 

 
Te olete sattunud minu kolmandale e-Portfoolio lehele!
Miks just kolmandale? Põhjus on väga lihtne:) Infotehnoloogia ja haridustehnoloogia valdkonnas toimuvad arengud nii kiiresti, et minu e-Portfooliod jäävad pidevalt ajale jalgu. Selleks, et olla koolitajana ja haridustehnoloogina "seksiks" ja popp, tuleb ka e-Portfoolio "seksimaks" ja kaasaegsemaks muuta:) .

Minu esimene e-Portfoolio on EeNeti serveris. Selle muutmiseks ja täiendamiseks on vaja kasutada ftp programmi ja seetõttu on see lahendus ajale jalgu jäänud, sest seda on väga ebamugav täiendada ja muuta. Aga vaatamata sellele on minu esimene "nunnu" veel täitsa olemas ja sellelgi aastal tegin sinna ühe sissekande (vaata
siit).
 
 
Teise e-Portfoolio tegin Googlepages, aga seegi lahendus peagi muutus ja sai uue näo ning nimetati ümber Google sites'iks. Kuna Googli vahendite kasutamine on väga mugav, siis jätkan Google keskkonnas oma uue e-Portfoolio meisterdamist. Pidin juba unustama, et teise ja kolmanda e-Portfoolio vahele jäi veel "Minu virtuaalne visiitkaart".

Siin nad siis on kõik
Kui nüüd veel eputada, siis olin Eestis üks esimesi õpetajaid kes tegi oma ajaveebi bloggerisse aastal 2005. Sel sügisel sai minu ajaveeb juba viie aastaseks. See ePortfoolio on mulle ikka kõige armsam ja väärtuslikum, sest seda ma ei ole teinud kellegi teise jaoks kui vaid ainult ise enda jaoks. Sellega ei ole pidanud ma midagi tõestama, vaid lihtsalt oma sündmusi ja tegevusi olen kajastanud seal. Tänaseks on see parooliga kaitstud kuna sinna on koondunud igasugust infot ja pildimaterjali.

Kui nüüd ennast pisut reflekteerida, siis ma julgen väita, et ma pidevalt tegelen enesearendamisega ja loomulikult on see ka kõik nähtav minu e-Portfooliotes.

Lugupidamisega (austus eelkõige enda vastu),
Varje Tipp
e-Portfoolio omanik - autor

07.12.2010