Спортивні напрями

ФУТБОЛ

 З 1997 року збірна команда Університету з футболу є постійним учасником всеукраїнських і міжнародних змагань де завжди посідала призові місця. У 1999 році – бронзовий призер Кубка регіонів УЄФА серед аматорських команд. Також збірна тричі ставала чемпіоном, двічі срібним та одного разу бронзовим призером чемпіонату області, а у 2001 році – срібним призером V літньої Універсіади. У 2005 році команда стала срібним призером чемпіонату України серед студентів і здобула право представляти наш навчальний заклад на ІV чемпіонаті Європи серед університетських команд. У підсумку посіли почесне 6 місце.

У 2011 році команда зайняла І місце на Міжнародному турнірі з футболу «Кубок Героїв Чорнобиля». Наші спортсмени показали відмінну фізичну підготовку та стали лідерами конференції «Центр-Південь» Х Чемпіонату України з футболу серед ВНЗ.

Зайняли 1 місце у XV Чемпіонаті м. Києва з футболу серед студентських команд Вищих Навчальних Закладів (сезон 2013\2014рр.).

2015 рік – чемпіони студентської ліги «Динамо-2015» з футболу.


 
 

ГАНДБОЛ

 

Жіноча команда з гандболу грала у суперлізі чемпіонату України, на VІ та VІІ літніх Універсіадах України зайняли ІІ місця. Успішним для команди був сезон 2006/2007 років.

У сезоні 2009-2010 р. р. дівчата вперше в історії клубу завоювали бронзові медалі Чемпіонату України.

 
 ПАРАОЛІМПІЙСЬКИЙ ЖИМ 

Спортивною інновацією НУДПСУ 2011 року по праву називається такий вид спорту, як параолімпійський жим. Основною вправою тут є жим штанги, лежачи на горизонтальній лавці. Крім того, спортсмени займаються не тільки вправами для загального фізичного зміцнення організму, а й оволодівають способами саморегуляції та відновлення за різноманітними оздоровчими методиками, такими як «ТRЕМАSS», «Кінезотерапія», «Друідотерапія».

Беззаперечним доказом високої ефективності вищезазначеної роботи виступає гідний рівень, якого досяг студент НУДПСУ Уткін Віктор, майстер спорту з пауерліфтингу, який здобув золоту медаль на Кубку України з параолімпійського жиму. Вперше за час існування параолімпійського жиму змагання проводились на найвищому рівні, суддівство здійснювали 25 суддів, з яких 5 суддів міжнародної категорії.

 
 

БОГАТИРСЬКЕ БАГАТОБОРСТВО

 

Інситиут активно взаємодіє з Федерацією богатирського багатоборства, Президентом якої є багаторазовий чемпіон світу, найсильніша людина планети Василь Вірастюк.

В університеті проводяться тренування видатних багатирів України на чолі з віце-президентом Федерації багатирського багатоборства, чемпіоном світу Сергієм Конюшком. В результаті плідної співпраці на базі Національний університет ДПС України систематично проходять видовищні змагання Всеукраїнського та Міжнародного масштабів.

Завдяки професійній підготовці та наполегливій праці наших тренерів спортсмени НУДПСУ стрімко підкорюють вершини спортивних змагань, поповнюючи колекцію перемог та нагород нашого університету.

 

 
 ДЗЮДО 

Так, Сорока Володимир – майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, став призером Чемпіонату світу.

Старкова Олександра – майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, багаторазовий призер Чемпіонатів світу серед молоді на Чемпіонаті Європи з дзюдо у м. Ломмель (Бельгія) здобула перемогу та взяла золоту медаль, а також виграла першу медаль для збірної України та стала срібним призером на юніорському Чемпіонаті світу в Кейптауні.

Смольська Ольга – майстер спорту України з дзюдо, срібний призер Відкритого кубку губернатора Київської області з дзюдо серед жінок та чоловіків.

Німець Вадиммайстер спорту України з дзюдо, Чемпіон України.

 
 

БОЙОВЕ САМБО

 

Інститут активно співпрацює з Федерацією бойового самбо України на чолі з Ельханом Велієвим – Президентом Європейської Федерації бойового самбо, Президентом Федерації бойового самбо України. В результаті даної співпраці наші спортсмени стабільно демонструють найкращі результати, а саме:

Амосов Ярослав Олександрович – заслужений майстер спорту України з бойового самбо, студент навчально-наукового інституту права, дворазовий чемпіон Світу з бойового самбо – 2015 та 2014, чемпіон Євразії з бойового самбо, чемпіон Європи з хортингу – 2014, дворазовий чемпіон Європи з бойового самбо.

Парубченко Дмитро Іванович - заслужений майстер спорту України з бойового самбо, студент Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи, дворазовий чемпіон Світу з бойового самбо – 2015 та 2014, чемпіон Євразії з бойового самбо, чемпіон Європи з хортингу – 2014, дворазовий чемпіон Європи з бойового самбо.

Парубченко Владислав Іванович - майстер спорту України міжнародного класу з бойового самбо, студент Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи, дворазовий срібний чемпіон Світу з бойового самбо – 2015 та 2014, чемпіон Європи з хортингу – 2014, дворазовий чемпіон Європи з бойового самбо.


 
 

САМБО

 

МС з самбо Крючкова Алла – срібна призерка першості світу та Європи, неодноразова переможець і призер першості України з самбо та дзюдо, міжнародних турнірів бронзова призерка з дзюдо студентів в особистій і командній першості, бронзова призерка Кубку України.

Тоноян Размік Андронікович - майстер спорту України міжнародного класу, діючий член збірної України з самбо, призер чемпіонату Європи, срібний призер Всесвітньої Універсіади, бронзовий призер Європейських ігор, переможець багатьох міжнародних Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України та володар Кубків України. Державні нагороди: Орден Данила Галицького – 25.06.2013р.

 
 

ФРІ-ФАЙТ

 

Однорог Євген Юрійович - майстер спорту України міжнародного класу з фрі файту, діючий член збірної України з фрі файту, чемпіон Світу, чемпіон Європи, переможець багатьох міжнародних турнірів, багаторазовий чемпіон України та володар Кубків України.

 

 
 

БОКС

 

Капитоненко Роман – Заслужений майстер спорту з боксу, призер Чемпіонату світу;

Метлицький Олег – майстер спорту України з боксу, Чемпіон міжнародного турніру;

Дрипка Микола – майстер спорту України з боксу, призер Чемпіонату України.

 

 

 
 

ВІЛЬНА ТА ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

 

АНДРІЙЦЕВ ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, діючий член збірної України з вільної боротьби, срібний призер Олімпійських ігор, чемпіон Світу, чемпіон та призер Європи, бронзовий призер Європейських ігор, переможець багатьох міжнародних Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України та володар Кубків України. Державні нагороди:

1. Грамота кабінету міністрів - 2012 рік

2. Кавалер ордену за заслуги перед Вітчизною 3го ступеню - 2012 рік.

 Студентка фінансового факультету, Заслужений майстер спорту з вільної боротьби Когут Олександра стала чемпіонкою світу з вільної боротьби серед жінок у 2010 році.

 Балицький Костянтин (на фото зліва) – майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби, Чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи 2010 року з греко-римської боротьби.

Учасниками чемпіонатів Європи серед юнаків були МС Данилюк Богдан (вільна боротьба) та МС Ціпан Андрій (греко-римська боротьба).

На чемпіонаті світу з вільної боротьби серед студентів в м. Салоніки (Греція) наші студенти здобули срібну та бронзову нагороди.

Переможцями та призерами чемпіонатів України з вільної та греко-римської боротьби стали 10 студентів нашого вузу.

На Всеукраїнських універсіадах та чемпіонатах України серед студентів вони здобули 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди.

 

 
 

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ

 

Значних досягнень ми досягли в даному виді спорту, а саме НАШ Університет забрав всі найкращі нагороди Кубку України 2015:

- Кубок України по перетягуванню канату серед хлопців;

- Кубок України по перетягуванню канату серед дівчат (тепер наші дівчата чотирьох-кратні чемпіони України у цьому виді спорту);

- друге місце у Кубку України по перетягуванню канату (новостворена команда з дівчат 1-го та 2-го курсів ФПМ).

 
 

ХОРТИНГ

 

Значних досягнень ми досягли і в такому молодому виді спорту, як хортинг. Окрім перемог на чемпіонатах Європи, України та обласних, на чемпіонаті Світу 2015 року в місті Кендзежин-Козле (Польща), де збірну України представляли студенти-спортсмени Національного університету ДПС України, які достойно представили наш університет на світовій арені, і досягли таких результатів:

Перше місце:

Амосов Ярослав –  студент Навчально-наукового інституту права;

Парубченко Дмитро – студент Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи;

Парубченко Владислав – студент Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи;

Годимчук Вікторія – курсантка факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

Друге місце:

Гріценко Дмитро –  студент Навчально-наукового інституту права.

Качан Вадім –  КФЕК

 

 
 

 

Taekwon-do ITF

 

Найяскравішими представниками даного виду спорту є:

Дубовік Марія Сергієвна - майстер спорту України міжнародного класу з taekwon-do ITF, діючий член збірної України з taekwon-do ITF, чемпіонка Світу, багаторазова чемпіонка Європи, переможець багатьох міжнародних турнірів, багаторазова чемпіонка України та володарка Кубків України.

Парасюк Андрій Васильович – Майстер спорту України з taekwon-do ITF, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи, багаторазовий чемпіон України та володар Кубку України

 
 

РЕГБІ

 

Збірна команда університету з регбі є неодноразовими переможцями чемпіонатів України та Європи.

 
 

ФУТЗАЛ

 Неодноразові переможці та призери обласних та всеукраїнських турнірів