Головна сторінка. Новини

Визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»


28 лютого 2017 року в Навчально-науковому інституті фінансів, банківської справи Університету ДФС України відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» серед студентів ІІІ-V курсів.

Організатором та відповідальною за проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади була кафедра фінансових ринків на чолі з д.е.н., професором, завідувачем кафедри – Світланою Василівною Онишко.

До складу організаційного комітету з проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» увійшли: д. е. н., професор, завідувач кафедри фінансових ринків Онишко С. В., к. е. н., доцент кафедри фінансових ринків Богріновцева Л. М., к. е. н., доцент кафедри фінансових ринків Вергелюк Ю. Ю., к. е. н., доцент кафедри фінансових ринків Воронченко О. В., старший викладач кафедри фінансових ринків Венгуренко Т. Г., старший викладач кафедри фінансових ринків Федина В. В. та асистент кафедри фінансових ринків Шевчук Ю. В.

У заході взяли участь 58 студентів Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи.

З привітальним словом та побажаннями успіху і перемоги до студентів звернулася к.е.н., доцент, заступник завідувача кафедри фінансових ринків з наукової та профорієнтаційної роботи Людмила Миколаївна Богріновцева.

Учасники повинні були вирішити конкурсне завдання, яке включало 2 блоки завдань, а саме: тестовий блок (30 тестових завдань) та розрахунковий блок (2 задачі). Максимальна кількість балів, яку могли отримати студенти – 100 балів.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» перемогу в олімпіаді здобули:

І місце – Михайлевська Юлія Миколаївна (група ФБ-14-3, 3-й курс);

ІІ місце – Фисина Оксана Миколаївна (група ФБД-13-4, 4-й курс);

ІІІ місце – Свіжевський Владислав Олегович (група ФБД-13-4, 4-й курс).

Переможці набули права представляти наш Університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», що відбудеться 19-20 квітня 2017 року на базі Тернопільського національного економічного університету.

Вітаємо учасників та бажаємо успіхів переможцям у ІІ етапі олімпіади!


Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування»20 лютого 2017 року в Навчально-науковому інституті фінансів, банківської справи Університету ДФС України відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» серед студентів ІІ-ІV курсів.

Організатором та відповідальною за проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади була кафедра фінансових ринків на чолі з д.е.н., професором, завідувачем кафедри – Світланою Василівною Онишко.

До складу організаційного комітету з проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» увійшли: д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансових ринків С. В. Онишко, д.е.н., профессор кафедри фінансових ринків Ю. М. Коваленко, д.е.н., профессор кафедри фінансових ринків А. А. Олешко, старший викладач кафедри фінансових ринків Т. Г. Венгуренко та асистент кафедри фінансових ринків Т. А. Калита.

В олімпіаді взяли участь 29 студентів Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи.

З привітальним словом і побажанням успіху та перемоги до студентів звернулася д.е.н., професор кафедри фінансових ринків Юлія Михайлівна Коваленко.

Учасники повинні були вирішити конкурсне завдання, яке включало 3 блоки завдань: 20 тестів, творче запитання та 2 розрахункові задачі. Максимальна кількість балів, яку могли отримати студенти – 100 балів.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» перемогу в олімпіаді здобули:

Секція 1 «Бакалавр»:

І місце – Маріанна Андріївна Єрьоміна (група ФБМі-14-5, 3-й курс);

ІІ місце – Юлія Вікторівна Саламаха (група ФБМі-14-5, 3-й курс);

ІІІ місце – Олена Валентинівна Ленкевич (група ФБПп-14-6, 3-й курс);

Секція 2 «Магістр / Спеціаліст»:

І місце – Ярослав Олегович Вінокуров (група ФМД-16-2, 5-й курс);

ІІ місце – Андрій Віталійович Медведчук (група ФСд-16-1, 5-й курс);

ІІІ місце – Діана Анатоліївна Коваль (група ФМД-16-1, 5-й курс) та Іван Васильович Яценко (група ФМД-16-2, 5-й курс).

Переможці набули права представляти наш Університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування», що відбудеться 13-14 квітня 2017 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Вітаємо учасників та бажаємо успіхів переможцям у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування»!


Студентський науково-практичний круглий стіл "Пенсійна реформа очима молоді"

25 листопада у Навчально-науковому інституті фінансів, банківської справи Університету   ДФС   України,   кафедрою   фінансових   ринків,   на   чолі   з   д. е. н., професором,   завідувачем   кафедри   –   Світланою   Василівною   Онишко,   був проведений студентський науково-практичний круглий стіл  «Пенсійна реформа очима молоді».

Пенсійна реформа завжди залишалася актуальною темою для дискусій, а суперечки не оминають жодного з її аспектів. Тому, ключовими питаннями для обговорення   були:   проблемні   пенсійного   реформування   в   Україні,   шляхи реалізації пенсійної реформи в Україні, міжнародний досвід здійснення пенсійних реформ   та   можливості   його   використання   в   Україні,   модернізація   системи соціального страхування в Україні: причини і наслідки, накопичувальне пенсійне забезпечення як стратегічний вектор розвитку пенсійної політики України.

Із   вступним   словом   до   учасників   круглого   столу   звернулась   старший викладач кафедри фінансових  ринків   Віта   Віталіївна   Федина,   яка   відзначила актуальність тематики і запросила студентів до плідної дискусії. На   особливу   увагу  заслуговують   наступні   доповіді   студентів,   що висвітлювали тематику круглого столу: Свіжевського  В.О.,  студента  групи  ФБД-13-4  – «ПРОБЛЕМИ  ПЕНСІЙНОГО РЕФОРМУВАННЯ В УКРАЇНІ»; Десик   Я.В.,  студентки  групи   ФБМі   13-6  – «ПЕНСІЙНА   РЕФОРМА  ОЧИМА МОЛОДІ»; Фисини  О.М.,  студентки  групи   ФБД-13-4  –   «МІЖНАРОДНИЙ   ДОСВІД РЕФОРМУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ СИСТЕМ: УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ»; Керімової   Ю.С.,  студентки   групи   ФБД-13-4   –   «ПЕНСІЙНА   РЕФОРМА   В НІМЕЧИННІ ТА МОЖЛИВІСТЬ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЇЇ В УКРАЇНІ»; Гацанюк   В.В.,  студентки  групи   ФБСп-13-5  –   «НЕДЕРЖАВНІ ПЕНСІЙНІ ФОНДИ ЯК СУБ’ЄКТИ НЕДЕРЖАВНОГО ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ».

Учасники наукового заходу отримали можливість обговорити та висловити своє бачення щодо шляхів  подальшого  втілення   пенсійної реформи  в  Україні, визначити фактори, які стримують її проведення.


 

У стінах університету відбувся студентський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми оподаткування фінансових установ»


23 листопада в Навчально-науковому інституті фінансів, банківської справи Університету ДФС України було проведено студентський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми оподаткування фінансових установ».

Організатором цього заходу була кафедра фінансових ринків на чолі з д.е.н., професором, завідувачем кафедри – Світланою Василівною Онишко.

Для участі у науково-практичному семінарі були подані близько 20 тез доповідей під керівництвом викладачів кафедри фінансових ринків та кафедри податкової політики.

Тематика поданих тез стосувалася переважно проблем оподаткування банківських установ, перспектив запровадження в Україні спеціального банківського оподаткування, проблем оподаткування страхових компаній та операцій на фондовому ринку, а також можливості адаптації вітчизняного податку на прибуток підприємств до корпоративного прибуткового податку країн ЄС.

З вступним словом до учасників семінару звернулася к.е.н., доцент кафедри фінансових ринків – Юлія Василівна Даниленко, яка підкреслила актуальність тематики семінару та побажала студентам плідної дискусії та подальших наукових успіхів.

У роботі науково-практичного семінару взяли участь студенти четвертого, п’ятого та шостого курсу кафедри фінансових ринків та кафедри податкової політики, серед яких варто відзначити В. Янюк (студентку групи ФМР-16-1), А. Домрачеву (студентку групи ФМР-16-1), В. Бевз (студентку групи ОБА-13-2), І. Порохнюк (студентку групи ОБА-13-1) та В. Свіжевського (студента групи ФБД-13-4).

Під час обговорення доповідей розгорнулася цікава дискусія. У підсумку студентами було запропоновано власне бачення реформування вітчизняної системи оподаткування фінансових установ в напрямку лібералізації податкового законодавства, спрощення процедури адміністрування податків та врахування ключових аспектів світового досвіду.
Науковий подарунок кафедри фінансових ринків до 20- річного ювілею ННІ фінансів, банківської справи


20-річний ювілей Навчально – наукового інституту фінансів, банківської справи кафедра фінансових ринків відсвяткувала виданням монографії «Регулятивний потенціал фінансовго ринку в умовах глобальних викликів» (за заг.редакцією д.е.н., професора Онишо С.В.)
Монографія підготовлена професорсько-викладацьким складом кафедри фінансових ринків у межах виконання наукової кафедральної теми.
У монографії представлені результати дослідження проблеми регулятивного потенціалу фінансового ринку в умовах глобалізації. З’ясовуються методологічні основи та передумови ефективності функціонування фінансового ринку під впливом трансформацій, обмовлених глобальними і локальними викликами. Дана оцінка резервів інституційних секторів економіки, зовнішнього і внутрішнього потенціалів фінансового ринку для відновлення економіки України. Виявлені перспективи підвищення запасу гнучкості фінансового ринку на основі макропруденційного регулювання.
            Значна увага приділена регулятивним механізмам накопичення якісних елементів в окремих сегментах фінансового ринку. Це стосується регулювання кредитних послуг банків, управління активами інституційних інвесторів на фондовому ринку, розвитку строкового сегмента ринку цінних паперів. Доводиться необхідність підвищеної уваги до оподаткування на ринку цінних паперів, використання інструменту тонкої капіталізації з метою мінімізації податкових ухилень, а також контролю фінансових потоків через низько податкові юрисдикції.
            Монографія розрахована на науковців, викладачів, аспірантів і студентів, працівників органів державної влади, які приймають рішення у фінансовій сфері та аналітиків фінансового ринку.
13-15 квітня 2016р. проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування»

 13-15 квітня в Університеті ДФС України відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27 листопада 2015 року «Про проведення Всеукраїнської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування». Основними організаторами цього заходу стали кафедра фінансових ринків та Навчально-науковий інститут фінансів, банківської справи. Головними спонсорами Олімпіади виступили ДП МВС України «Інформ-Ресурси» і Українська асоціація інвестиційного бізнесу.


До участі у ІІ етапі Олімпіади подали заявки 47 студентів. Взяло участь 40 студентів із 26 вищих навчальних закладів України. Переможців було визначено за допомогою виконання тестових та творчого завдань та розрахункових задач.
До перевірки робіт учасників було залучене компетентне журі: голова журі – д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансових ринків Університету ДФС України С.В. Онишко; заступник голови журі – д.е.н., професор О.М. Воронкова; члени журі: д.е.н., професор С. Б. Єгоричева; д.е.н., професор Ю.М. Коваленко; д.е.н., професор М.І. Крупка; д.е.н., професор М.О.Кужелєв; д.е.н., професор Т.В.Майорова; д.е.н., професор О.В. Носова; д.е.н., професор І.О. Школьник; секретар журі – к.е.н., доцент кафедри фінансових ринків Університету ДФС України Ю.Ю.Вергелюк. Роботи учасників перевірялись членами журі за умови повної конфіденційності через використання процедури шифрування робіт. 
У ході урочистої церемонії нагородження та підбиття підсумків олімпіади із привітальним словом виступили проректор Університету ДФС України з навчальної та виховної роботи О.А.Шевчук та члени журі. Було висловлено подяку найактивнішим, цілеспрямованим, ерудованим студентам за участь в Олімпіаді, викладачам – за підготовку здібної молоді та віру у своїх вихованців, спонсорам – за спонсорську підтримку Олімпіади і мотивацію обдарованої студентської молоді. За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» І місце отримав Олександр Чаусов (ДВНЗ «Криворізький національний університет»); ІІ місце – Олександр Черньонков (Університет ДФС України) і Наталія Герасимчук (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»);  ІІІ місце – Ганна Мураль (Українська академія банківської справи) і Юлія Луковська (Львівський національний університет імені Івана Франка). Переможці були нагороджені дипломами і цінними подарунками від ДП МВС України «Інформ-Ресурси».
Окремі роботи учасників Олімпіади були відзначені журі поза призовими місцями за певними номінаціями: кращі теоретичні знання; краще вирішення розрахункових завдань; краще виконання творчого завдання; нестандартний підхід до виконання завдань. Автори цих робіт були нагороджені грамотами. Кожен учасник Олімпіади отримав іменний Сертифікат та підручник «Інвестиційна діяльність» в подарунок від його автора д.е.н., професора, завідувача кафедри інвестиційної діяльності ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Т.В.Майорової. Результати Олімпіади довели, що у вищих навчальних закладах України вчиться талановита, творча та ініціативна молодь!
Щиро вітаємо учасників Олімпіади та бажаємо подальших успіхів, натхнення та плідної праці!28 березня у стінах Університету ДФС України відбувся студентський науково-практичний круглий стіл «Конкурентоспроможність фінансового сектору України в умовах глобалізації». Дана тема є надзвичайно актуальною, адже наша країна тільки формує фінансовий сектор, тобто навіть ще не розвиває його. Фінансовий сектор у стадії кризи – це серйозна проблема у наш час, яку потрібно вирішувати. Організаторами заходу були: Світлана Василівна Онишко – д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансових ринків; Юлія Михайлівна Коваленко – д.е.н., професор кафедри фінансових ринків; Надія Іванівна Ковальчук – голова циклової комісії фінансово-економічних дисциплін, викладач КФЕК.
На захід завітав директор інституту фінансів, банківської справи Михайло Олександрович Кужелєв, який сказав, що робота студентів та їх нахили в бік наукових досліджень є структурною основою для написання дипломної роботи в майбутньому.
Учасниками круглого столу були як студенти університету так і коледжу, які виступали з доповідями. Усі присутні жваво обговорювали кожну з тем, а також доцільно висловлювали свою думку. Впевнені, що хтось із учасників буде відомим вченим не тільки на теренах нашої країни, а й усього світу.


                                                        25 лютого на кафедрі фінансових ринків було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування».

В олімпіаді взяли участь 44 студенти 2-го, 3-го та 4-го курсів ННІ фінансів, банківської справи.

З привітальним словом і побажанням успіху та перемоги до студентів звернулася професор кафедри фінансових ринків, д.е.н., професор Юлія Михайлівна Коваленко.

Учасники протягом двох годин повинні були вирішити конкурсне завдання, яке включало 3 блоки завдань: 20 тестів, 2 розрахункові задачі та творче запитання. Максимальна кількість балів, яку могли отримати студенти – 100 балів.

За результатами І етапу перемогу в олімпіаді вибороли:

І місце – Владислав Свіжевський (група ФБД 13-4, 3-й курс);

ІІ місце – Олександр Черньонков (група ФБСп 13-5, 3-й курс);

ІІІ місце – Антон Скулінець (група ФБДі 12-6, 4-й курс).

Владислав Свіжевський та Олександр Черньонков здобули право представляти наш Університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, яка відбудеться 13-15 квітня 2016 року.

Відповідальні за проведення олімпіади д.е.н., професор, професор кафедри фінансових ринків Ю.М. Коваленко та к.е.н., доцент кафедри фінансових ринків Ю.В. Даниленко.
22 лютого професором кафедри фінансових ринків Анною Анатоліївною Олешко була проведена відкрита лекція для магістрів групи ФМД-15-1 з дисципліни «Антикризове управління діяльністю фінансових установ» на тему «Фінансова безпека в системі антикризового управління».

Мета лекції: сформувати у студентів понятійний апарат фінансової безпеки в системі антикризового управління діяльністю фінансових установ; ознайомити студентів зі складовими фінансової безпеки держави; навчити користуватись інформаційною базою та розраховувати рівень фінансової безпеки.


17 лютого в Університеті фіскальної служби України пройшов І етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Страхова справа», організований кафедрою фінансових ринків ННІ фінансів, банківської справи.

В олімпіаді взяли участь 18 студентів 3-го і 4-го курсів інституту. Переможцями першого етапу олімпіади стали: Анастасія Добривечір, група ФБДі-12-6, (87 балів); Ганна Воробей, група ФБДп-12-5, (85,5 балів) та Діна Кошеленко, ФБі-13-3, (84 бали). Вони будуть представляти наш університет на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 14-15 квітня в Житомирі.

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА ОЧИМА СТУДЕНТІВ

 ННІ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ
26 листопада у Навчально-науковому інституті фінансів, банківської справи НУДПСУ кафедрою фінансових ринків був проведений студентський круглий стіл на тему: «Пенсійна реформа очима молоді».
 
Пенсійна реформа завжди залишається актуальною темою для дискусій, суперечки не оминають жодного з її аспектів. Тому, ключовими проблемами для обговорення були: сучасний стан пенсійного забезпечення населення України, введення накопичувального рівня пенсійного страхування, недосконалість ринку недержавного пенсійного забезпечення, зарубіжний досвід пенсійного реформування та можливості його використання в Україні.
 
Із вступним словом до учасників круглого столу звернулась заступник завідувача кафедри фінансових ринків з наукової роботи д.е.н., професор О.М.Воронкова, яка відзначила актуальність тематики і запросила студентів до плідної дискусії.
 
На особливу увагу заслуговують наступні доповіді студентів, що висвітлювали тематику круглого столу:
Раілко Сергія, студента групи ФБД 12-4 - ВПЛИВ ПОДАТКОВОЇ РЕФОРМИ НА РІВЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ
 
Воробей Ганни, студентки групи ФБДп 12-5 - ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ПЕНСІЙНОГО РЕФОРМУВАННЯ
 
Ратушного Євгенія, студента групи ФБДі 12-6 - НАКОПИЧУАЛЬНА СИСТЕМА ЗАГАЛЬНООБОВ'ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ
 
Оганесян Римми, студентки групи ФБДп 12-5 - ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД КОНТРОЛІНГУ НЕДЕРЖАВНИХ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ
 
Учасники наукового заходу отримали можливість обговорити та висловити своє бачення щодо шляхів подальшого втілення пенсійної реформи в Україні, визначити фактори, які стримують її проведення, що, в свою чергу, сприяє інтелектуальному та науковому розвитку молодих науковців.


20 листопада серед студентів Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи відбулась інтелектуально-розважальна гра «Брейн-ринг».

У даному заході взяли участь 6 команд: «Smart students» від груп кафедри фінансів, «Бізнесмени» від груп кафедри фінансових ринків, «Банкіри-олігархи» – від кафедри банківської справи та фінансового моніторингу, «Майбутні мільйонери», членами якої були представники старостату, «Профбюро» представники профбюро Інституту, а також команда «Гламур» зі студентів, що навчаються за ОС магістр. Кожна з команд була відчутно підготовлена до інтелектуального змагання, що створювало напружену та інтригуючу атмосферу.

За підсумками гри спритнішою від усіх виявилась команда «Бізнесмени» кафедри фінансових ринків!!!


Членами команди були Євгеній Ратушний, Антон Скулінець, Ярослав Вінокуров, Олег Кваша, Всеволод Лагус. Переможців нагородили почесними грамотами та солодким призом. Зрозумівши, що інтелектуально-розважальна гра «Брейн-ринг» – гра для кожного, хто намагається «запалити факел» і прагне, щоб він ніколи не згасав, а наповнювався полум’ям нових знань, вражень та вмінь, сподіваємось на нові і такі ж цікаві зустрічі.Відбувся студентський круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми оподаткування фінансових установ в Україні»


12 листопада на кафедрі фінансових ринків відбувся студентський круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми оподаткування фінансових установ в Україні», основними напрямками роботи якого були:
- оподаткування банківських установ в Україні;
- специфіка оподаткування небанківських фінансових установ;
- перспективи запровадження в Україні спеціального податку на фінансові операції;
- управління податковими ризиками в діяльності фінансових установ.
- удосконалення методів податкового контролю за діяльністю фінансових установ.
Із привітальним словом до студентів звернулася к.е.н., доцент кафедри фінансових ринків Ю.В. Даниленко – відповідальна за роботу зі студентами наукового товариства кафедри, яка відзначила актуальність обраної тематики і запросила студентів до плідної дискусії.
У роботі круглого столу взяли участь студенти четвертого курсу кафедри фінансових ринків. Під час роботи із доповідями виступили 8 студентів, серед яких варто відзначити Я. Вінокурова (студента групи ФБДі 12-6), Р. Оганесян (студентку групи ФБДп 12-5), С. Раілка (студента групи ФБД 12-4) та ін.
Під час обговорення доповідей розгорнулася жвава дискусія стосовно основних напрямів удосконалення оподаткування фінансових установ в контексті реалізації податкової реформи в Україні.
У підсумку студентами було запропоновано власне бачення реформування діючої системи оподаткування фінансових установ України в напрямку лібералізації податкового законодавства, спрощення процедури адміністрування податків та врахування ключових аспектів світового досвіду.


12 листопада на кафедрі фінансових ринків відбувся студентський круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми оподаткування фінансових установ в Україні», основними напрямками роботи якого були:

- оподаткування банківських установ в Україні;

- специфіка оподаткування небанківських фінансових установ;

- перспективи запровадження в Україні спеціального податку на фінансові операції;

- управління податковими ризиками в діяльності фінансових установ.

- удосконалення методів податкового контролю за діяльністю фінансових установ.

 

Із привітальним словом до студентів звернулася к.е.н., доцент кафедри фінансових ринків Ю.В. Даниленко – відповідальна за роботу зі студентами наукового товариства кафедри, яка відзначила актуальність обраної тематики і запросила студентів до плідної дискусії.

У роботі круглого столу взяли участь студенти четвертого курсу кафедри фінансових ринків. Під час роботи із доповідями виступили 8 студентів, серед яких варто відзначити Я. Вінокурова (студента групи ФБДі 12-6), Р. Оганесян (студентку групи ФБДп 12-5), С. Раілка (студента групи ФБД 12-4) та ін.

Під час обговорення доповідей розгорнулася жвава дискусія стосовно основних напрямів удосконалення оподаткування фінансових установ в контексті реалізації податкової реформи в Україні.

У підсумку студентами було запропоновано власне бачення реформування діючої системи оподаткування фінансових установ України в напрямку лібералізації податкового законодавства, спрощення процедури адміністрування податків та врахування ключових аспектів світового досвіду.

26 листопада у Навчально-науковому інституті фінансів, банківської справи НУДПСУ кафедрою фінансових ринків був проведений студентський круглий стіл на тему: «Пенсійна реформа очима молоді».
Пенсійна реформа завжди залишається актуальною темою для дискусій, суперечки не оминають жодного з її аспектів. Тому ключовими проблемами для обговорення були: сучасний стан пенсійного забезпечення населення України, введення накопичувального рівня пенсійного страхування, недосконалість ринку недержавного пенсійного забезпечення, зарубіжний досвід пенсійного реформування та можливості його використання в Україні.

Із вступним словом до учасників круглого столу звернулась заступник завідувача кафедри фінансових ринків з наукової роботи д.е.н., професор О.М. Воронкова, яка відзначила актуальність тематики і запросила студентів до плідної дискусії.
На особливу увагу заслуговують наступні доповіді студентів, що висвітлювали тематику круглого столу:
Сергія Раілко, студента групи ФБД 12-4 – Вплив податкової реформи на рівень соціального забезпечення населення;
Ганни Воробей, студентки групи ФБДп 12-5 – Проблемні питання пенсійного реформування;
Євгенія Ратушного, студента групи ФБДі 12-6 – Накопичувальна система загальнообов’язкового державного пенсійного страхування;
Римми Оганесян, студентки групи ФБДп 12-5 – Зарубіжний досвід контролінгу недержавних пенсійних фондів.
Учасники наукового заходу отримали можливість обговорити та висловити своє бачення щодо шляхів подальшого втілення пенсійної реформи в Україні, визначити фактори, які стримують її проведення. Актуальність та недостатнє дослідження даної теми є поштовхом до інтелектуального та наукового розвитку молодих вчених.

Розум – це не посудина, яку треба заповнити, а факел, який необхідно запалити

новостной шаблон Joomla

20 листопада серед студентів Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи відбулась інтелектуально-розважальна гра «Брейн-ринг».
У даному заході взяли участь 6 команд: «Smart students» від груп кафедри фінансів, «Бізнесмени» від груп кафедри фінансових ринків, «Банкіри-олігархи» – від кафедри банківської справи та фінансового моніторингу, «Майбутні мільйонери», членами якої були представники старостату, «Профбюро» представники профбюро Інституту, а також команда «Гламур» зі студентів, що навчаються за ОС магістр. Кожна з команд була відчутно підготовлена до інтелектуального змагання, що створювало напружену та інтригуючу атмосферу.
Критично оцінювали відповіді та підраховували бали двобоїв шановане журі у складі: директора ННІ фінансів, банківської справи М.О. Кужелєва; заступника директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків А.А. Капелюш; заступника директора з виховної роботи та профорієнтаційної роботи А.А. Болдової; а також голови Наукового товариства студентів Інституту Оксани Карповець.

За підсумками гри спритнішою від усіх виявилась команда «Бізнесмени». Членами команди були Євгеній Ратушний, Антон Скулінець, Ярослав Вінокуров, Олег Кваша, Всеволод Лагус. Переможців нагородили почесними грамотами та солодким призом. Друге та третє місця за кількістю балів зайняли команди «Банкіри-олігархи» та «Майбутні мільйонери», які відповідно також не залишились осторонь від нагород та привітань.
Основними організаторами заходу стали члени Наукового товариства ННІ фінансів, банківської справи, а саме: Олександр Кирильчук, Тетяна Тарасюк, Римма Оганесян, Тетяна Кумер, Ірина Шевченко, Юлія Черевко, Христина Віслоух, Марія Каменчук та інші.
Зрозумівши, що інтелектуально-розважальна гра «Брейн-ринг» – гра для кожного, хто намагається «запалити факел» і прагне, щоб він ніколи не згасав, а наповнювався полум’ям нових знань, вражень та вмінь, сподіваємось на нові і такі ж цікаві зустрічі.

Римма Оганесян,
студентка групи ФБДп-12-5
член Наукового товариства ННІ ФБС