Головна сторінка. Новини

У рамках проведення заходів до Дня науки 11 травня 2017 р. кафедрою фінансового права Навчально-наукового інституту права було організовано та проведено виставку навчально-методичної літератури кафедри фінансового права під керівництвом Касьяненко Л.М. (д.ю.н., професора). Організаторами заходу були викладачі кафедри: Шакірова О.В. (к.ю.н., доцент) та Сластьоненко О.О. (к.ю.н., доцент). Захід відвідала заступник директора Навчально-наукового інституту права з наукової роботи – к.ю.н., доцент Жерж Н.А.

До проведення заходу активно залучилися студенти ННІП, члени НТСК кафедри фінансового права на чолі з головою НТСК Виноградовою Дарією.

    

Даний захід був надзвичайно цікавим та пізнавальним не лише для студентів та курсантів, а й для професорсько-викладацького складу університету. Кафедрою було представлено цілу низку навчальної та методичної літератури різних напрямів, зокрема, з фінансового, митного, податкового, банківського права. Усі бажаючі мали можливість не лише наочно ознайомитися з науковими матеріалами, а й задати актуальні тематичні питання викладачам кафедри.


Студенти ННІ права представили Україну та Університет ДФС України на щорічних Міжнародних змаганнях з юридичного консультування клієнтів ( ICCC 2017) в Англії

19-20 квітня 2017 року наша команда у складі студенток 4 курсу групи ПБ-13-9 Олени Сероветнік та Інни Пшеничної та їх тренера к.ю.н., доцента Т.Б. Шолкової представили Україну та Університет ДФС України у чвертьфіналі щорічних Міжнародних змагань з консультування клієнтів The Brown-Mosten ICCC 2017. У цьому році змагання проводилися на базі Kent Law School at the UK`s European university м. Кентербері, Англія. Таке право наша команда виборола на щорічному Національному турнірі з консультування клієнтів, який проводився на базі Національного університету «Острозька академія» у м. Острог 3-5 березня 2017 року. 

  
  
  У Міжнародних змаганнях може брати участь будь-яка країна світу, яку на змаганнях представляє команда ­ переможець національного турніру серед ВНЗ країни.

Цьогоріч на міжнародні змагання подали заявки команди з 21 країни світу серед яких: Канада, Індія, Малайзія, Австралія, Фінляндія, Німеччина, Індонезія, Нідерланди, Швейцарія, Нова Зеландія, Нігерія, Шотландія, Ірландія, Північна Ірландія, Шрі Ланка та ін.

Змагання проводились у 4 етапи: перший етап – підготовчий (команди за 2 тижня до змагань отримали 4 фабули з 4-х різних справ. Команди повинні передбачити розвиток ситуації, продумати перелік питань, які необхідні для отримання максимально повної інформації від клієнтів по справі; скласти можливі варіанти вирішення справи та всі можливі наслідки кожного варіанта і пояснити їх клієнтові); другий етап ­ чвертьфінал (проходить у формі прийому клієнтів у юридичному офісі по 2 фабулах); третій та четвертий етапи: півфінал та фінал (по 1 фабулі). Оцінюється як юридична, так і неюридична сторона спілкування з клієнтами.

Заключна колегія суддів, у тому числі Форрест С. Мостен і Джо Іган, віце-президент Товариства юристів Англії та Уельсу, визнала Ніла Нолана і Конора Коулі з юридичного товариства Ірландії переможцями цьогорічних змагань.

Щодо вражень від самих змагань, то можна констатувати, що вони проводились на високому професійному рівні (про це свідчив і склад суддівської колегії, і організація самих змагань). Боротьба між командами була запекла, так як участь приймали найкращі представники кожної з країн. Не дивлячись на суперництво, атмосфера була дружня, були організовані культурні вечори (знайомство з традиціями та мовою країн-учасниць). Організатори дуже турботливо відносились до учасників і завжди в найкоротші строки вирішували будь-які проблемні ситуації, якщо такі виникали.

В котре хотілося б подякувати організаторам Змагань, що вони ввійшли в нашу ситуацію і дозволили на день пізніше приєднатися до конкурсу і взяти участь на загальних підставах. На заваді вчасного прибуття нашої команди на змагання стала складна процедура отримання візи (яку було отримано на день пізніше від запланованого вильоту та за 2 години до вильоту останього, в цей день, літака).

  

 О 4.00 ранку 21 квітня 2017 року дівчата потрапили до м. Кентербері, а вже о 9.00 вони виступали перед суддівською колегією. Їм довелося провести в один день 2 консультації, кожна з яких тривала більше 30 хвилин. Не дивлячись на хвилювання, стрес та втому, студентки на високому професійному рівні представили країну, про це свідчили позитивні відгуки суддів, які вони надавали після кожного виступу і пояснювали, що було позитивного у виступі, а над чим ще потрібно працювати. Хотілося б подякувати дівчатам за командну роботу, наполегливість та за те, що незважаючи на обставини, не розгубились, змогли показати належний професійний рівень, який відповідає такого роду змаганням. Не дивлячись на те, що наша команда не пройшла до наступних етапів, ми здобули неоціненний досвід, як у професійному плані, так і в організаційному, знайшли нових друзів та отримали багато позитивних вражень від учасників з різних країн та англійців, мешканців Лондона та Кентербері. 

Дівчата також поділилася враженнями про участь у конкурсі:

ОЛЕНА: «участь у Міжнародних змаганнях з консультування клієнтів ім. Брауна-Мостена була унікальним досвідом, який допоміг мені поліпшити як свої особисті, так і професійні навички. Хотілося б подякувати моїй колезі, Інні Пшеничній, за підтримку і чудову командну роботу, нашому тренеру і викладачу – к.ю.н., доценту Університету ДФС України – Шолковій Т.Б. Підготовка до участі в змаганнях надала мені можливість здобути практичний досвід у роботі з клієнтами, вирішуючи реальні проблеми реальних людей. Це також допомогло мені поглянути на адвокатуру з іншої точки зору. Професійна етика і соціальна відповідальність стала не тільки теорією, а й реальним досвідом для мене. Участь в конкурсі допомогла мені зрозуміти, як будувати юридичну кар'єру далі. Тепер ми зможемо ділитися досвідом, щоб вивести наших студентів-майбутніх юристів на професійний міжнародний рівень».

ІННА: «4 дні проведені серед команд різних країн, з різною культурою та правовими системами, справили на мене просто неймовірне враження. Не зважаючи на те, що ми не пройшли у півфінал, ми отримали свій коментар від суддів з приводу 2 проведених нами консультацій, який допоможе нам удосконалити свої навички спілкування з клієнтами та стане гарним досвідом для наступних команд-учасниць, які представлятимуть Україну.

Під час олімпіади ми мали змогу поспілкуватись із командами із різних країн світу. Це був не тільки обмін досвідом щодо проведення консультацій, організації роботи юридичних клінік тощо, так і просто приємні спілкування про традиції, звичаї та буденні речі, які відрізняють усіх нас. Кожного вечора організовувались заходи, які здружили всіх - команди, суддів, тренерів та організаторів, дали змогу представити свою країну, розповісти про команду. Хотілося б відмітити організацію олімпіади: дуже зручним було поселення у кампусі, поряд з яким було кафе, зупинки. Все було організовано на високому рівні, хтось із організаторів завжди був поряд на випадок виникнення запитань чи проблем.

Отже, від нашої команди хотілось би висловити вдячність за фінансову підтримку Ректору Університету ДФС України Пашку П.В., Міжнародним організаціям: агентству США USAID програма «Нове правосуддя», OSCE (Координатору проектів в Україні), що дозволило втілити у життя мрію нашої команди - потрапити на змагання. Щиро подякувати за підтримку в організації поїздки Директору ННІ права Топчию В.В. та зав. НПЛ «Юридична клініка» Університету ДФС України Глущенко К.В., Національному представнику на міжнародних змаганнях ІССС - Ципящук М., представнику агентства США USAID програма «Нове правосуддя» Агаяну А. та представнику OSCE (Координатору проектів в Україні) І.Іванків

Англія, Міжнародна олімпіада із консультування клієнтів - 2017 - ми будемо сумувати!

Шолкова Т.Б., к.ю.н., доцент,

викладач-консультант НПЛ «Юридична клініка»

Університету ДФС України


Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 12.00.07«адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»

23 березня в Університеті ДФС України завершила свою роботу науково-практична конференція ІІ туру 2 етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

Галузева конкурсна комісія за результатами проведенного Конкурсу визначила  переможців.

Дипломи І ступеня вибороли:

Масюта Кіра Геннадіївна Запорізький національний університет;

Шумінська Марія Ігорівна Університет державної фіскальної служби України

Коваленко Жанна Анатоліївна Київський національний торговельно-економічний університет

Федорович Інна Володимирівна Сумський національний аграрний університет

Дипломи ІІ ступеня отримали:

Могильова Олена Леонідівна Університет митної справи та фінансів

Йовик Вікторія Олександрівна Університет ДФС України

Шкарбан Інна Анатоліївна Інститут кримінально-виконавчої служби

Яцун Сергій Олександрович, Киричик Максим Анатолійович Національна академія Служби безпеки України

Бандровський Владислав Олександрович Запорізький національний університет

Дипломи ІІІ ступеня одержали:

Васюк Соломія Володимирівна Львівський державний університет ВС

Походій Анастасія Юріївна Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

Ковальова Діана Костянтинівна Університет ДФС України

Лукіна Олена Анатоліївна Університет митної справи та фінансів

Пелипенко Олег Олександрович Запорізький національний університет

Головко Алла Сергіївна Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Козловська Марта Ігорівна, Подзізей Роман Костянтинович Національний університет «Острозька академія»

Рудя Вікторія Миколаївна, Артем’єва Марія Сергіївна Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля

Мінковський Вадим Вадимович Одеський національний морський університет

Дипломи фіналіста та пам'ятні призи одержали всі учасники конкурсу.

  Переможців привітали: Василь Васильович Топчий – Директор Навчально-наукового інституту права  Університету ДФС України; д.ю.н., професор та Любов Михайлівна Касьяненко – голова галузевої конкурсної комісії, завідувач кафедри фінансового права Університету ДФС України. Вони подякували членам галузевої конкурсної комісії за професійну, плідну та безкомпромісну оцінку робіт. Висловили захоплення науковими здобутками студентів-конкурсантів, побажали їм натхнення, нових наукових перемог, професійного росту. 

    


Круглий стіл на тему: «Розвиток митного законодавства України в умовах міжнародних інтеграційних процесів»

14 березня 2017 року відбувся студентський науково-практичний круглий стіл на тему: «Розвиток митного законодавства України в умовах міжнародних інтеграційних процесів», який організувала кафедра фінансового права під керівництвом доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри фінансового права Університету державної фіскальної служби України  Касьяненко Любов Михайлівни. Актуальність даної теми круглого столу зумовлена потребою вдосконалення митного регулювання в Україні та адаптації митного законодавства України до визнаних міжнародних правил, норм та стандартів, однією зі складових якої є процес інтеграції України до Європейського Союзу.

До організаційного комітету даного заходу ввійшли: Забучинська Т.В. – заступник завідувача кафедри з наукової роботи; Сластьоненко О.О. – доцент кафедри фінансового права, к.ю.н., доцент;  Оніщик Ю.В. – професор кафедри фінансового права, д.ю.н., доцент; Шолкова Т.Б. – доцент кафедри фінансового права, к.ю.н., доцент; Бригінець О.О. – доцент кафедри фінансового права, к.ю.н., доцент; Чайка В. В. – доцент кафедри фінансового права, к.ю.н., доцент.

Зі вступним словом виступили: директор Навчально-наукового інституту права, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Топчій Василь Васильович та радник митної служби 1 рангу, ветеран митної служби України Гуд Андрій Михайлович.

Модератором науково-практичного круглого столу була Шумінська Марія Ігорівна, студентка групи ПБі-13-1, член Наукового товариства студентів та курсантів кафедри фінансового права Університету державної фіскальної служби України

В роботі круглого столу взяли участь не тільки студенти Навчально-наукового інституту права, а й студенти Навчально-наукового інституту обліку аналізу та аудиту, Навчально-наукового інститут фінансів і банківської справи, а також Ірпінського державного коледжу економіки та права. Всього було надіслано понад тридцять тез.

З доповідями виступили 8 чоловік, а саме: Дяков М.О. студент гр. ПБ-13-9;  Шевченко Є.С., студентка гр.ПБі-13-1; Якимчук Л.Л. студентка гр. ПБ-13-9; Шелест Ю.В. студентка гр. ПБ-13-7; Захарченко А.Г., студентка гр. ПБ-15-10к; Козачок Б.О., студентка гр.ОБП-14-; Овдієнко О.О., студентка гр. ПБ-15-10к; Шльоміна Я.С., студентка гр. ПБ-15-10к.

      

Для обговорення були представлені такі теми: особливості митного оподаткування в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення; проблеми вдосконалення особистого огляду як виняткової форми митного контролю; особливості реекспорту як різновиду митного режиму для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності України; міжнародне співробітництво у боротьбі з контрабандою.

Інформаційно-бібліографічним відділом Наукової бібліотеки Університету державної фіскальної служби України було сформовано Рекомендаційний список літератури на тему: «Податкова та митна справа в Україні», який є на сайті Університету.

Під час круглого столу студенти і курсанти обговорювали проблемні питання застосування митного законодавства, дискутували на тему його удосконалення. Учасники висловлювали свою небайдуже ставлення щодо міжнародних інтеграційних процесів митного законодавства. Андрій Михайлович Гуд з радістю поділився досвідом та професійною думкою щодо діяльності митниць та подальшого розвитку митної справи в Україні. Така наукова дискусія дозволила знайти найбільш актуальні проблеми та визначити напрями подальших досліджень в сфері розвитку митного законодавства України на сучасному етапі.

Учасники круглого столу отримали сертифікати. За результатами заходу буде підготовлено електронний збірник, який буде розміщено на сайті Університету державної фіскальної служби України, на сторінці кафедри фінансового права.


Шановні колеги!

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р.», від 20.10.2016 року №1266, запрошуємо прийняти участь у ІІ турі конкурсу, який відбудеться на базі Університету державної фіскальної служби України зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». Для участі у конкурсі необхідно до 25.01.2017 року надіслати роботи з вказаної спеціальності, які відповідатимуть вимогам Положення про проведення конкурсу, затвердженому МОН України від 21.02.2012 № 202 на адресу Університету ДФС України. Детальну інформацію про проведення конкурсу можна переглянути в додатках до листа та на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України у розділі: «Нормативно-правова база» - Режим доступу: http://old.mon.gov.ua/files/normative/2016-11-01/6363/nmo-1266-2.pdf та на офіційному сайті Університету ДФС України Режим доступу: http://www.nusta.edu.ua/ 

З повагою, галузевий оргкомітет конкурсу Кафедра фінансового права ННІП Університету ДФС України

Якщо виникнуть будь-які питання щодо участі у конкурсі звертайтесь:           Телефони 045-97-54-202 голова галузевої конкурсної комісії, д.ю.н., професор Касьяненко Любов Михайлівна

045-97-54-202 секретар галузевої конкурсної комісії, ст. викладач кафедри фінансового права Забучинська Тетяна Володимирівна 

093 270-58-74 кафедра фінансового права ННІП Університету ДФС України 

Електрона пошта konkurs_FP@ukr.net (зверніть увагу, що в електронній пошті є нижній флеш)  

Шановні студенти!


Запрошуємо Вас взяти участь у студентському науково-практичному круглому столі: «Розвиток митного законодавства в умовах міжнародних інтеграційних процесів», який відбудеться   11 березня 2017 року. 

Напрями для обговорення:
- історичні передумови становлення і розвитку державної митної справи в Україні;

- правове регулювання митних платежів;

- діяльність органів Державної фіскальної служби України в сфері реалізації державної митної політики;

– відповідальність за порушення митного законодавства;

- актуальні проблеми митного права на сучасному етапі;

- міжнародне співробітництво з питань державної митної справи. 

УМОВИ УЧАСТІ

 

    Для участі у засіданні круглого столу Вам необхідно до 01 березня 2017 р. на електронну адресу mytne_pravo2015@ukr.net

 

надіслати:

заявку на участь і тези доповіді;

занести підписані доповідачем і науковим керівником тези доповіді до 207 ауд. юридичного факультету.

 

Робота круглого столу буде супроводжуватися застосуванням приладів графічного проектування.

Початок реєстрації учасників круглого столу о 12:30

11 березня в аудиторії 220.

 

Початок роботи круглого столу –

о 13:00 в аудиторії 220.

ЗАЯВКА

 

на участь у студентському науково-практичному круглому столі:

«Розвиток митного законодавства України в умовах міжнародних інтеграційних процесів»

 

Дані про автора

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

Назва навчального закладу

 

Група

 

Назва доповіді

 

 

Планую:

а) доповідь на пленарному засіданні (до 10 хв.)

б) участь як слухач

 

Потреба у мультимедійній техніці

Так / ні

Контактний телефон

 

Е-mail

 

Дата заповнення

 

 

Заявку та тези доповіді необхідно надіслати до

01 березня 2017 року на електронну адресу:

mytne_pravo2015@ukr.net

Вимоги до оформлення тез доповідей

Приймаються тези обсягом до 3 сторінок формату

А-4, надруковані в текстовому редакторі Microsoft Word 2003 або 7.0.

Рукописи мають бути ретельно відредаговані та оформленні відповідно до вимог:

1.      Поля: усі – 2 см. Times New Roman; кегль -14.

2.      У правому верхньому куті – прізвище, імя, по батькові автора; група, назва  навчального закладу; науковий керівник: прізвище, імя, по батькові, вчене звання, посада.

3.      Назву тез друкувати великим жирними літерами симетрично до тексту.

4.      Посилання та список використаних джерел оформляти згідно вимог ВАК України.

5.      Назва файлу має відповідати прізвищу автора

( наприклад Іванов_Тези, Іванов_Заявка)

 

Зразок оформлення тез

 

Іванов Іван Іванович

студент групи ПМФ-51

Національного університету

державної податкової служби України

 

Науковий керівник:

Горбаль О.М., к.ю.н., доцент

 

РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СПРАВИ В УКРАЇНІ

Список використаних джерел

 

Матеріали, які не відповідатимуть вищевказаним вимогам прийматися до розгляду не будуть!!!

Робоча мова круглого столу: українська.


Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 12.00.07 «Адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право»
16 березня 2016 року в Університеті державної фіскальної служби України завершила свою роботу науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», що проводився відповідно до згідно з «Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 році» (Наказ Міністерства освіти і науки України № 1079 від 13.10.2015 року).

Надійшло на конкурс 63 роботи із 36 вищих навчальних закладів. На підсумкову конференцію було запрошено 35 студентів, які є авторами 31 наукової роботи із 22 вищих навчальних закладів України, зокрема: Житомирського національного агроекологічного університету, Національного університету «Острозька академія», Запорізького національного університету, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національного університету «Одеська юридична академія», Львівського національного університету ім. Івана Франка, Харківського національного університету внутрішніх справ, Університету митної справи та фінансів, Національної академії Служби безпеки України (м. Київ),  Хмельницького університету управління і права та ін.
Безпосередню участь у підсумковій конференції згідно з реєстрацією взяло: 33 студента, які є авторами 30 наукових робіт з 21 ВНЗ України .
 Оцінювала виступ конкурсантів галузева конкурсна комісія у складі провідних вчених України, докторів юридичних наук, професорів Касьяненко Л.М., д.ю.н., професор – голова галузевої конкурсної комісії, завідувач кафедри фінансового права Університету ДФС України, Шакірова О. В., к.ю.н., доцент, доцент кафедри фінансового права Університету ДФС України – заступник голови галузевої конкурсної комісії,  Білоус В.Т., д.ю.н., професор – професор кафедри фінансового права Університету ДФС України, Рябченко О. П., д.ю.н., професор – начальник кафедри управління, адміністративного права і процесу та адміністративної діяльності Університету ДФС України, Новицький А. М., д.ю.н., с.н.с., професор – професор кафедри цивільного права та процесу  Університету ДФС України, Чеховська І. В., д.ю.н., с.н.с. – завідувач кафедри цивільного права та процесу Університету ДФС України, Мацелик Т. О., д.ю.н., доцент– завідувач кафедри господарського права та процесу  Університету ДФС України, Трубін І.О. ,к.ю.н. – завідувач науково-дослідного відділу удосконалення фінансового контролю та фінансово-правової відповідальності Науково-дослідного інституту фіскальної політики, Колпаков В.К.– д.ю.н., професор, Обрусна С. Ю., д.ю.н., доцент - завідувач кафедри правознавства Черкаського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи», Рєзнік О.М., к.ю.н - заступник декана з наукової роботи юридичного факультету Сумського державного університету, Коломоєць Т.О., д.ю.н., професор – декан юридичного факультету ДВНЗ «Запорізький національний університет», Шамрай В.О.– д.н. з держ. управління, професор,. Кравченко І.С., к.ю.н., доцент кафедри, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Забучинська Т.В. – секретар галузевої конкурсної комісії, заступник завідувача кафедри фінансового права, ст. викладач кафедри фінансового права Університету ДФС України.
Галузева конкурсна комісія за результатами проведенного Конкурсу  визначила  переможців, а саме: 
 Дипломи І ступеня вибороли: 
Андрійченко Надія Сергіївна (студентка Сумського державного університету, м. Суми), Шумейко Іван Павлович (студент ДВНЗ "Запорізький національний університет", м. Запорожжя), Шевченко Михайло Вікторович (студент ДВНЗ "Запорізький національний університет", м. Запорожжя).
 
Дипломи ІІ ступеня отримали: 
Калниш Дмитро Олегович (студент ДВНЗ "Запорізький національний університет", м. Запорожжя), Шуневич Катерина Андріївна (студентка Львівського національного університету ім. Івана Франка, м. Львів), Кожухар Олександр Георгійович (студент Львівського національного університету ім. Івана Франка, м. Львів), Подзізей Роман Костянтинович, Козловська Марта Ігорівна (студенти Національного університету "Острозька академія", м. Острог), Пасічник Андрій Іванович (курсант Університету державної фіскальної служби України, м. Ірпінь). 
 

Дипломи ІІІ ступеня одержали: 
Матійчик Валентин Васильович, Хома Олег Романович (студенти Національної академії Служби безпеки України, м. Київ), Пророченко Максим Валерійович (студент Київського національного торгово-економічного університет, м. Київ), Динь Анастасія Сергіївна (студентка Університету митної справи та фінансів, м. Дніпропетровськ), Поповичук Світлана Василівна (студентка Університету державної фіскальної служби України, м. Ірпінь), Данченко Лариса Олександрівна (студентка Університету митної справи та фінансів, м. Дніпропетровськ), Кулик Яна Андріївна (студентка Національної академії внутрішніх справ України, м. Харьків), Бульба Альона Сергіївна, Коваленко Жанна Анатоліївна (студенти Київського національного торговельно-економічного університету, м. Київ), Кіяшко Юрій Михайлович ( студент Сумського державного університету, м. Суми). 
 
Дипломи фіналіста та пам'ятні призи одержали всі учасники конкурсу. 
Переможців привітали: П.В. Пашко, д.е.н., професор, - в.о. ректора Університету державної фіскальної служби України; В.В. Назаров, д.ю.н., професор - директор Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України. Вони подякували членам Галузевої конкурсної комісії за професійну, плідну та безкомпромісну оцінку робіт, професорсько-викладацькому складу кафедри фінансового права ННІП та науковому студентському товариству кафедри фінансового права Університету державної фіскальної служби України за організацію проведення Всеукраїнського конкурсу.
 
Висловили захоплення науковими здобутками студентів-конкурсантів, побажали їм натхнення, нових наукових перемог, професійного росту та запросили, як дипломантів цьогорічного конкурсу, так і всіх бажаючих молодих науковців взяти участь у Конкурсі наступного року, який знову відбудеться на базі Університету державної фіскальної служби України.