Lek. med. Wiesław Jaskulski
Specjalista urolog, chirurg 

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej z roku 1981. Pierwszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej uzyskał w 1985 roku. Tytuł specjalisty z dziedziny urologii w roku 1990.

Od początku swojej kariery zawodowej związany zarówno ze Szpitalem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i  X Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Bydgoszczy. Ściśle współpracował z Kliniką Urologii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. 

Piel. dypl. Hanna Zielińska

Absolwentka Bydgoskiego Liceum Medycznego Pielęgniarstwa. Pierwsze szlify zawodowe otrzymała w Oddziale Chirurgicznym Szpitala MSW w Bydgoszczy.

Ostatecznie zawodowo ukształtowana podczas organizowania i koordynowania pracy personelu Pionu Urologicznego w tej placówce. Zyskała uznanie przełożonych oraz pacjentów. 

Głosami tychże zajęła 3 miejsce w Bydgoskim Plebiscycie Medycznym Gazety Pomorskiej w roku 2011. Specjalistka w zakresie Pielęgniarstwa Chirurgicznego.  Wyznacza standardy pielęgniarstwa urologicznego, znakomicie odnajdując się w naszym zespole.    Nasze rekomendacje - opinie: