RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN 1E JAARS STUDENTEN PERIODE 1877-1887





NAAM FACULTEIT GEBOORTEJAAR GEBOORTEPLAATS INSCHRIJFJAAR

 
Adam Folmer  Geneesk  20 Aug 1859 Ezinge 1877-1878
Addo van der Wal W en N  5 Sept 1858  Veendam  1877-1878
Adriaan Cornelis Bondam     Rechtsg  17 Juli 1857  Appingedam  1877-1878
Albert Willem van Toorenenbergen  Geneesk  16 Febr 1853  Polsbroek  1877-1878
Albertus AEmilius Syno Sluyterman  Geneesk  6 Juli 1857 Sneek  1877-1878
Albertus Lofvers    Geneesk  8 Febr 1852 Bedum  1877-1878
Andries Olthoff  Godgel  30 Sept 1857 Niekerk  1877-1878
Antonius Modderman      Rechtsg  3 Maart 1853 Groningen  1877-1878
Antonius Otto Hermannus Tellegen Rechtsg  26 Febr 1856  Groningen  1877-1878
Arend Johan Wijnne JHzn    W en N  29 Aug 1858  Groningen  1877-1878
Arend Johan Wijnne HAzn    Rechtsg  11 Mei 1855  Groningen  1877-1878
Arend Ludolph Wichers      Rechtsg  5 Oct 1858 Groningen  1877-1878
Arnold Will Goldschmid Nanninga Geneesk  5 Aug 1850 Groningen 1877-1878
Auke Hermannus van Kleffens   Rechtsg  15 April 1856 Oenkerk  1877-1878
Bernard Wilhelm Siemens     Geneesk  13 Jan 1853 Stedum 1877-1878
Campegius Hermannus Gockinga  Rechtsg  9 Febr 1857  Winschoten  1877-1878
Campegius Lambertus Vitringa   Geneesk  23 Juni 1857 Enkhuizen  1877-1878
Coenraad Loor  Godgel  10 April 1854  Groningen  1877-1878
Cornelis Baart de la Faille    Rechtsg  13 Jan 1859 Groningen  1877-1878
Cornelis Hoekstra       Godgel  1 Juli 1855 Hallum  1877-1878
Cornelis Winkler Prins       Geneesk  14 Maart 1857  Veendam  1877-1878
Daniel Jan Schönfeld      Geneesk  25 Jan 1855 Finsterwolde  1877-1878
Dirk Houtsma (overleden) Rechtsg  27 Febr 1855  Irnsum 1877-1878
Dirk Klazes Bijlsma       W en N  6 Maart 1851 Midlum 1877-1878
Dirk Willem Schepers       Geneesk  23 Aug 1857 Woudsend  1877-1878
Douwe Ferwerda  Geneesk  2 Jan 1853  IJlst 1877-1878
Edo Johannes Offerhaus     Geneesk  27 Juni 1850 Nieuwolde  1877-1878
Eduard Folkert Jan Heerspink  Geneesk  19 Juni 1856  Gieten  1877-1878
Edzard Tjarda van Starckenborgh Stachouwer         Rechtsg  21 Febr 1851  Maarseveen  1877-1878
Eerke Albert Smidt Hzn    Rechtsg  8 Juni 1858  Assen 1877-1878
Egbert Uniken van der Tuuk   Geneesk  17 Juli 1850 Stadskanaal  1877-1878
Egbertus Jan Nieuwenhuis     Geneesk  16 Dec 1853  Delfzijl  1877-1878
Eico Pieter Abresch       Geneesk  21 Aug 1851  Loppersum  1877-1878
Elias Andries Lieuwens      Godgel  31 Jan 1852 Oudega  1877-1878
Elias Dull  Rechtsg  23 Nov 1857 Winschoten  1877-1878
Emie Sijbolts  W en N  14 Maart 1853  Wierhuizen  1877-1878
Evert Jon Thomassen á Thuessink van der Hoop  Rechtsg  20 Dec 1852  Groningen  1877-1878
Fedde van der Tuuk     Rechtsg  9 April 1857 Veendam 1877-1878
Feico Jan Camphuis       Rechtsg  10 Dec 1854  Loppersum  1877-1878
Frank Ernst Boudewijn Schiffer   Rechtsg  5 Maart 1855 Assen 1877-1878
Frans de Haas  W en N 28 Maart 1852  Stadskanaal  1877-1878
Frans Didericus de Boer     Rechtsg  14 Juli 1858  Ternaard  1877-1878
Frederik Carel Barbas      Rechtsg  8 Nov 1852  Besoijen  1877-1878
Frederik Luppo Johan Gottlieb Dikema  Godgel  2 Febr 1857 Hoogezand  1877-1878
Gerard Antoine Verkuijl     L en W  4 Aug 1852  Lobith  1877-1878
Gerardus Engels Bouwers      W en N  5 Aug 1857 Lellens  1877-1878
Gerben Hendrik Wouda     W en N  2 Maart 1854 Sneek  1877-1878
Gerben Posthuma       Rechtsg  16 Dec 1853 Dokkum  1877-1878
Gerhard Lewe van Nijenstein   Rechtsg  26 Nov 1857 Groningen 1877-1878
Hans Drijfhout Hzn      W en N  25 Sept 1855  Balk 1877-1878
Harm Evers Waalkens      Rechtsg  29 Dec 1854  Blijham  1877-1878
Harm Herwig W en N  12 Sept 1851 Veendam   1877-1878
Harm Kremer Geneesk  19 Nov 1859 Sappemeer  1877-1878
Hemmo Hijleco Nauta      Geneesk  1 Febr 1853  Muntendam  1877-1878
Hendrik Gerhard Pluim     Geneesk  6/16 Sept 1857 Deventer 1877-1878
Hendrik Gerrit de Zaaijer     W en N  8 Jan 1859  Groningen  1877-1878
Hendrik Jacob de Zaaijer     W en N  20 Febr 1856  Groningen  1877-1878
Hendrik Jan Bisperink      Godgel  28 Mei 1854 Borculo  1877-1878
Hendrik Jan Kremer      Geneesk 10 Jan 1852 Termunten 1877-1878
Hendrik Jan Oosting      W en N  28 Okt 1857 Groningen  1877-1878
Hendrik Julius André Douwes    Godgel  18 Jan 1858 Leens 1877-1878
Hendrik Klaas Bakker      W en N  29 Nov 1857 Groningen  1877-1878
Hendrik Willem Cornelissen    Geneesk 8 Oct 1845 Steenwijk 1877-1878
Hendrik Willem Marx      Geneesk  9 Mei 1857 Arnhem 1877-1878
Hendrikus Arnoldus van Deventer Rechtsg 22 Febr 1856 Zwolle 1877-1878
Henricus Josephus Spitzen Jr   W en N  15 Jan 1858 Stadskanaal  1877-1878
Herman Booye Adama      Rechtsg  18 Aug 1853 Leeuwarden  1877-1878
Hermannus Ebbinge       W en N 22 Jan 1856 Groningen 1877-1878
Hermannus Meijer        Godgel 3 Jan 1855 Norg 1877-1878
Hieronymus Doorenbos     Godgel  29 Nov 1856  Garshuizen  1877-1878
Hildebrand Jacob Sicman     W en N  21 Aug 1851 Groningen  1877-1878
Hindrik Jacobs Velthuis      L en W  31 Juli 1852  Euvelgunne  1877-1878
Hommo Buring Boekhoudt    Geneesk  2 Jan 1859 Delfzijl 1877-1878
Hubertus Martinus van Schaik   W en N  12 Mei 1855  Groningen  1877-1878
Ids Schippers  Geneesk  2 Juli 1854 Ternaard  1877-1878
Idzerd Stienstra  Rechtsg  3 Sept 1844  Sneek  1877-1878
Isaac Antoni van Roijen AJzn   Rechtsg  22 Sept 1859 Zwolle  1877-1878
Izaäc Antonie van Roijen SJzn  Rechtsg  18 Juni 1859 Zwolle  1877-1878
Jacob Herman Wijchgel     Geneesk  26 Juni 1856 Leermens  1877-1878
Jacob Mulder  W en N  28 April 1853   Veendam  1877-1878
Jacob Roelof van Kooij      Godgel  13 Aug 1857  Groningen 1877-1878
Jacob Tammo Tammens     L en W 23 Dec 1854 Pieterburen 1877-1878
Jacobus Schuiringa     Godgel  1 Juli 1855 Noordhorn  1877-1878
Jan Abraham Schutter      Geneesk  20 Nov 1858  Aduard 1877-1878
Jan Albert Hingst        Rechtsg  21 Aug 1857  Makkinga  1877-1878
Jan Albert Meursinge Reijnders    Geneesk  3 Juni 1857  Stadskanaal  1877-1878
Jan Albert Pieter Levenkamp    L en W  7 Sept 1857  Deventer  1877-1878
Jan Anne van Tuynen      Godgel  18 Jan 1848  Oosterlittens  1877-1878
Jan Antoni van Hasselt     Rechtsg  17 Juli 1854 Groningen  1877-1878
Jan Arend Godert Gockinga    Rechtsg  1 Juli 1855  Winschoten  1877-1878
Jan Bolt L en W  1 Aug 1855 Aduard  1877-1878
Jan Ernst Heeres Godgel  30 Mei 1858  Zuidhorn  1877-1878
Jan Frederik ten Raa      Geneesk  6 Juni 1850 Staphorst  1877-1878
Jan Gerrit Meilink       Geneesk  23 Febr 1851  Heerde  1877-1878
Jan Gijsbertus Driessen      Geneesk  13 Sept 1855  Eil Wieringen  1877-1878
Jan Hermannus Bakker Niemeyer   Geneesk  24 Mei 1856  Sleen  1877-1878
Jan Petrus Vos  Rechtsg  7 Mei 1853 Appingedam  1877-1878
Jan Wartena  W en N  9 Nov 1853 Grouw 1877-1878
Jan Wibertus Beck Jr     L en W 26 Okt 1856 Amsterdam 1877-1878
Jan Willinge  Geneesk  16 Okt 1852 Emmen  1877-1878
Jean Jacques Antoine Valeton    Godgel  21 Mei 1852  Groningen  1877-1878
Joachim Lunsingh Frima      Rechtsg  25 Oct 1859  Ter Horne  1877-1878
Johan Adriaan Feith       Rechtsg  25 Sept 1858  Groningen  1877-1878
Johan Carel Smissaert      Rechtsg  25 April 1860  Leiden 1877-1878
Johan Christiaan Offerhaus    Geneesk  29 Jan 1852  Nieuwolda  1877-1878
Johan Marcus van Hettinga Tromp Rechtsg  19 Sept 1859  Holwerd 1877-1878
Johann Christiaan ten Bokkel Huinink Godgel 29 Jan 1859 Ee 1877-1878
Johann Heinrich Schutter     Godgel  22 Jan 1857 Aduard 1877-1878
Johannes Beijer/Beyer        Godgel  30 Juni 1857 Leeuwarden 1877-1878
Johannes Frederikus Mekel    W en N  4 Maart 1852  Kloosterburen  1877-1878
Johannes Gerardus Visser     Geenesk  27 Nov 1841  Lemmer  1877-1878
Johannes Gerhard Sourer     Geneesk  20 Mei 1853 Assen 1877-1878
Johannes Hendericus de Boer   Geneesk  7 Okt 1851  Niebert 1877-1878
Johannes Janssonius        Godgel  29 Sept 1856 Tjamsweer 1877-1878
Johannes Lantinga       W en N  8 Aug 1850   Sneek  1877-1878
Johannes Mulder  Geneesk  23 April 1857  Groningen  1877-1878
Johannes Nanninga       Geneesk  9 Sept 1855 Nieuwe Pekela  1877-1878
Johannes Philippus Riedel     L en W  9 Sept 1855 Stadskanaal  1877-1878
Jurre Osinga  Godgel  26 Aug 1854 Tzum 1877-1878
Justus Johannes Cornelis van Toorenenbergen  Godgel  1 Dec 1855  Hendrik Ido Ambacht  1877-1878
Klaas Kuiper Middel      Geneesk  6 Nov 1849 Stadskanaal 1877-1878
Klaas Schoolland Len W  17 Febr 1851 Urererp  1877-1878
Klaas van Giffen W en N  4 Juni 1855 Wijckel 1877-1878
Lambertus Boekhoudt      Rechtsg 1 Nov 1852 Krewerd 1877-1878
Lambertus Bregenbeek      Geneesk  23 Juni 1851  Blijham 1877-1878
Lambertus Johannes Toxopeus   Rechtsg  16 Febr 1857 Uitwierda  1877-1878
Lambertus Meijer       Rechtsg  3 Jan 1855 Norg  1877-1878
Laurens Woltring Geneesk  24 Jan 1854  Dokkum   1877-1878
Louis August Frederik Creutzberg   Godgel  25 Maart 1856  Oosterland  1877-1878
Lubbertus Patroclus Roegholt   L en W  13 Sept 1856  De Breede  1877-1878
Lucas Mees      Geneesk  1 Juli 1857 Groningen 1877-1878
Luitje Wiersema  Geneesk  8 Nov 1854 Visvliet  1877-1878
Marten Willem Prins      Rechtsg  31 Oct 1856  Hoogezand   1877-1878
Martinus Romein W en N  4 Okt 1855 Leeuwarden 1877-1878
Maurits Enschede        Rechtsg  26 Febr 1856 Groningen  1877-1878
Meindert Steenhuizen      Godgel  17 Jan 1856  Wanswerd 1877-1878
Mejufvr Charlotte Jacobs     W en N  13 Febr 1847 Sappemeer  1877-1878
Menno Oldenhuis Gratama    Rechtsg  6 Okt 1856 Assen 1877-1878
Menso Tonko Tichelaar     Geneesk  26 Dec 1852 Vriescheloo  1877-1878
Michiel van der Veen      Godgel  10 Jan 1852 Winschoten  1877-1878
Nicolaas van Hasselt      Rechtsg  18 Oct 1856  Groningen  1877-1878
Petrus Gemzer Godgel  22 Febr 1843  Franeker  1877-1878
Petrus Marius Eliza Roessingh   Geneesk  28 Oct 1858 Haren 1877-1878
Petrus Victor Sormani      L en W  19 Juni 1859  Boxmeer  1877-1878
Pieter Freerk Huizenga      Geneesk  29 Mei 1853 Baflo  1877-1878
Pieter Johannes Muller Jr    Godgel 10 Maart 1854 s Gravenhage 1877-1878
Quirijn Pieter Antonie de Marees van Swinderen Rechtsg  15 Mei 1853 Groningen 1877-1878
Reinder Kornelis Dijksterhuis   Godgel  13 Maart 1854  Grijpskerk  1877-1878
Remge Hendrikus Willemsen    Geneesk  19 Dec 1852 Warffum  1877-1878
Reneke de Marees van Swinderen   Rechtsg  9 Jan 1857  Groningen  1877-1878
Reneke Meinard Adriaan de Marees van Swinderen Rechtsg  16 Jan 1857 Groningen  1877-1878
Riksterus ter Cock       Geneesk  13 Mei 1844  Bellingwolde  1877-1878
Roeland Anthonie Kollewijn    L en W 30 Maart 1857 Amersfoort 1877-1878
Roelof Gerrit Rijkens      Geneesk  17 Jan 1853 Groningen  1877-1878
Roelof Menno de Jager Meezenbroek Geneesk  27 Jan 1859  Veendam  1877-1878
Rutger Adolf Folmer Reddingius  Geneesk  20 Aug 1857 Ten Boer  1877-1878
Samuel Gerard Jorissen     Rechtsg 10 Maart 1857 Kampereiland 1877-1878
Samuel Jacques van Buuren     Geneesk  29 Nov 1854  Opperdoes  1877-1878
Seerp Gratama  Rechtsg  14 Dec 1858 Groningen  1877-1878
Sible Koning  W en N  4 Mei 1852 Dantumawoude  1877-1878
Sieds Lykles  Geneesk  11  Mei 1858  Hallum 1877-1878
Sijbrand Gratama Wzn     Rechtsg  30 Jan 1856  Hoorn  1877-1878
Sijnco Poelman  W en N  4 Juni 1855  Holwierde   1877-1878
Teunis Klaas Grashuis Deves   Geneesk  25 Febr 1854 Groningen  1877-1878
Theodoric Valeton       W en N  28 Juni 1855  Groningen  1877-1878
Theodorus Brunsveld Keiser    Geneesk  23 Dec 1852  Eenrum  1877-1878
Theodorus Johannes Bouwes   Geneesk  7 Juli 1852  Appingedam  1877-1878
Tiete Solko van Hettinga Tromp  Geneesk  19 Sept 1859  Holwerd  1877-1878
Tjalling Janssonius       Geneesk  12 Juli 1857 Groningen  1877-1878
Tjeerd Hoekstra  Geneesk  31 Jan 1858  Irnsum 1877-1878
Tjeerd Lubbert Dijksterhuis    Geneesk  3 Febr 1856  Grijpskerk  1877-1878
Tjepke Gatsonides       Rechtsg  27 Mei 1859 Baard  1877-1878
Tobias Jan de Marees van Swinderen  Rechtsg  3 Nov 1858  Groningen  1877-1878
Ulferdus Gerhardus Schilthuis    Rechtsg  16 Maart 1857  Groningen   1877-1878
Werner Willem van der Vegt   Geneesk  23 Okt 1850  Assen  1877-1878
Wibrandus Johannes Koppius   Rechtsg  31 Mei 1854  Den Ham  1877-1878
Wilko Jacobus Scherphuis     Godgel  12 Dec 1856  Appingedam  1877-1878
Willem Alberda van Ekenstein   Rechtsg 21 Oct 1857 Groningen 1877-1878
Willem Augustus Alphonsus Hecker  L en W  8 Nov 1856 Groningen  1877-1878
Willem George Frederik Bange   Godgel  15 Dec 1854  Sappemeer  1877-1878
Willem Gerard van den Berg    Geneesk  19 Aug 1859 Amsterdam  1877-1878
Willem Hendrik Sloet tot Oldhuis  Rechtsg 8 Maart 1850 Zwolle 1877-1878
Willem Jan Meek       Geneesk  16 April 1851  Groningen  1877-1878
Willem Renssen  Geneesk  11 April 1856  Groningen  1877-1878
Willem Schutter  Geneesk  31 Okt 1853 Aduard  1877-1878
Willem van der Laan      Godgel  10 Mei 1854 Nieuwe Pekela  1877-1878
Willem van Sloten       Godgel  20 April 1857 Tjamsweer  1877-1878
Willem Wolter Feith      Rechttg  13  Oct 1855  Groningen  1877-1878
Wubbo Cornelius Waalkens    Rechtsg 15 Maart 1857 Nieuwolda 1877-1878
Adrianus Jacobus van Slooten  Geneesk  1 Aug 1860  Den Helder  1878-1879
Albertus Maagh van Bolhuis   Geneesk  26 Maart 1856  Tolbert  1878-1879
Charles Henri Ali Cohen   Geneesk  5 Febr 1859 Groningen  1878-1879
Derk Hendrik Nicolaus Adriani  Geneesk  3 Maart 1859  Uithuizen  1878-1879
Derk Mulder Hoen      Rechtsg  20 Sept 1858 Hoogezand  1878-1879
Emo Wichers Geneesk  20 Febr 1860  Spijk  1878-1879
Enno Dirk Wiersma       Geneesk  29 Nov 1858 Grijpskerk  1878-1879
Feico Pieter Jan Camphuis   Rechtsg  8 Sept 1855  Uithuistermeeden  1878-1879
Former Sijpkens        Godgel 13 Jan 1860 Delfzijl 1878-1879
Frederik Reisiger      Geneesk  3 Juli 1859  Nieuwolde  1878-1879
Friedes Abels Rietema     Geneesk  31 Jan 1853 Aduard  1878-1879
Geert Blijham W en N, 12 Nov 1848 Sappemeer 1878-1879
Harm Hesse  Rechtsg  5 Juni 1855  Scheemda  1878-1879
Hendrik Haitsema Viëtor   Rechtsg 23 Nov 1858 Winschoten 1878-1879
Hendrik Meijer        W en N  2 April 1858  Heerenveen  1878-1879
Hendrik Nannes Addens Gzn  Rechtsg  29 Oct 1859  Winschoterzijl  1878-1879
Hendrik Radijs       W en N  3 Febr 1858  Hoogeveen  1878-1879
Hendrik Willem Beekhuis   Geneesk 19 Dec 1858 Hempens 1878-1879
Herman Godthelp      Geneesk  11 Dec 1859 Harlingen  1878-1879
Herman Pieter Bosscha    Geneesk  14 Juli 1860  Kuilenburg  1878-1879
Imo Gerard Jaxon Deelman  Rechtsg  5 Maart 1861  Groningen  1878-1879
Jacob Cornelis Keur     W en N,  2 Jan 1853 Medemblik  1878-1879
Jacob de Jonge       Rechtsg  14 April 1855  Meppel  1878-1879
Jacob Gerard Marcus Johan Caland  Rechtsg  24 Dec 1858 Zuidlaren  1878-1879
Jacobus Gerhardus Laats Jr  W en N  23 Aug 1854 Groningen  1878-1879
Jacobus Jan Willem Fledderus Geneesk  28 Aug 1857  Smilde  1878-1879
Jan Bergsma  L en W  27 Sept 1854 Slochteren  1878-1879
Jan Cornelis Hanekamp van Harinxma  Geneesk  15 Mei 1855 Hallum  1878-1879
Jan Hendrik Smit      Geneesk  4 Oct 1848 Burum  1878-1879
Jan Johannes Wildervanck de Blecourt Geneesk  13 Juli 1860  Wildervank  1878-1879
Jan Kors  W en N  7 Febr 1837  Eext  1878-1879
Jan Lucas van Hulten    Geneesk  30 Juni 1858, Loppersum  1878-1879
Jan Steven Cloek Beekhuis  Geneesk  7 Febr 1859  Nijland 1878-1879
Jean David Daubanton    Geneesk 18 Dec 1856 Amsterdam 1878-1879
Jodocus Hendricus Reddingius   Geneesk  7 Nov 1857 Zweelo 1878-1879
Johannes Emilius Alberts   Geneesk  22 Aug 1861 Harlingen  1878-1879
Johannes Herman Heerspink   Rechtsg  17 Oct 1858  Gieten  1878-1879
Johannes Mulder       Godgel  23 April 1851 Groningen  1878-1879
Johannes Quintinus Cleveringa RAzn Rechtsg  4 Febr 1859 Zuidbroek  1878-1879
Johannes Tonekens     Rechtsg  4 Mei 1857  Hoogeveen  1878-1879
Klaas Jans Mulder      Godgel  26 Juli 1859 Sappemeer  1878-1879
Kornelis Havinga       Godgel  22 Sept 1843  Middelstum  1878-1879
Kornelis Lijfering      Godgel 12 Nov 1857 Zuidhorn 1878-1879
Lambertus ten Cate Hoedemaker Geneesk  13 Jan 1858 Deventer  1878-1879
Louis Bothenius Lohman   Rechtsg 13 Aug 1858 Lochem 1878-1879
Lucas Nijsingh Kymmell   Rechtsg  16 Mei 1859 Westerbork  1878-1879
Melle Ale Oosterhaven    Geneesk 12 Mei 1857 Winsum (Friesland)  1878-1879
Pier Eringa  Godgel  3 Sept 1858 Hijdaard  1878-1879
Reinder Kornelis Boekmeijer   L en W  15 Febr 1861  Groningen  1878-1879
Reneke de Marees van Swinderen Rechtsg  6 Oct 1860 Groningen  1878-1879
Rinke Haselhoff      Geneesk, 24 Febr 1860 Dokkum 1878-1879
Roelf Evert Wieringa Rzn   Godgel  19 April 1859 Amsweer  1878-1879
Sander Levie Outs      Rechtsg  28 April 1858  Groningen  1878-1879
Sijpko Haijo Sypkens      Rechtsg  24 Febr 1857  Scharnegoutum  1878-1879
Theodorus Niemeijer      Geneesk 16 Aug 1859 Groningen 1878-1879
Tjeerd Sijbenga/Sybenga       Rechtsg 9 Mei 1859 Nijkerk (bij Dokkum)  1878-1879
Warmolt Prins       Geneesk  16 Dec 1858  Gasselte 1878-1879
Willem Gosewijn Metelerkamp Cappenberg Geneesk 1 Dec 1849 den Ham (Overijsel) 1878-1879
Willem Zuidema        L en W  14 Nov 1855  Groningen  1878-1879
Wolter Folkersma       Geneesk  11 Sept 1859  Groningen  1878-1879
Adriaan Pierre Auguste Willem van Alderwerelt      W en N  6 Febr 1861 Maastricht  1879-1880
Arend Jan Brink      Geneesk  18 Nov 1857 Dedemsvaart  1879-1880
Bernard Wilhelm Siemens   Geneesk 14 Febr 1861 Uithuizen 1879-1880
Boudewijn Bollée      Godgel 25 Febr 1858 Harderwijk 1879-1880
David Louis Stibbe Geneesk  22 Jan 1861 Meppel  1879-1880
Derk Mulder Jr Rechtsg 22 Maart 1857 Winschoten 1879-1880
Dirk Bos Jr       W en N  13 Sept 1862  Groningen  1879-1880
Dirk Hartmann       Geneesk 9 Juli 1860 Nes (WDongeradeel)  1879-1880
Dirk Schutte  W en N  25 Dec 1858  Deventer  1879-1880
Eelze Alle Kingma      Godgel  12 Nov 1859 Reitsum  1879-1880
Eernardus ten Bruggen Cate  Rechtsg  9 Aug 1861 Noordbroek  1879-1880
Engelbert Hendrik Karel Julius ter Kuile  Rechtsg  16 Febr 1860 Enschede  1879-1880
Ernst Frederik Romeling Geneesk  31 Aug 1858  Zuidbroek  1879-1880
Folkert de Groot W en N  15 Oct 1854  Scharnegoutum  1879-1880
Gerard Johan Weijland    Godgel  27 April 1860  Groningen  1879-1880
Gerhard Posthuma      W en N  13 Aug 1858  Drachten  1879-1880
Gerrit de Vries IJzn     Godgel  25 Febr 1855 Sexbierum  1879-1880
Gerrit Meindert Doornbos   Rechtsg  13 Juni 1859 Groningen  1879-1880
Goswijn Willem Sanne Lingbeek Geneesk  5 Aug 1860 Veendam  1879-1880
Harmannus Andries Sissingh  Geneesk  3 April 1860 Delfzijl   1879-1880
Harmannus Maas      Geneesk  29 Aug 1859  Termunten  1879-1880
Hendrik Boelmans ter Spill   Rechtsg  26 Sept 1855 Sappemeer  1879-1880
Hendrik Kuijpers      Rechtsg  11 Dec 1858  Heeg  1879-1880
Hendrik ten Cate Hoedemaker Geneesk  24 Febr 1858 Hengeloo  1879-1880
Hendrikus Anema      Geneesk 9 April 1861  Bozum  1879-1880
Herman Alexander Cohen   Geneesk  28 Dec 1861  Groningen  1879-1880
Herman Hendrik Adriaan van Roijen Rechtsg 29 Aug 1860 Heemse 1879-1880
Herman Mortinus Cohen Tervaert  Rechtsg 25 Febr 1860 Assen 1879-1880
Jacobus Gerardus van der Meulen Geneesk 16 Dec 1860 Breukelen (StPieters)  1879-1880
Jan Franken de Grient Dreux Godgel  3 Juli 1856  Witmarsum  1879-1880
Jentje Kijlstra Geneesk  5 April 1861 Boxum  1879-1880
Johan Diedrich Conrad Koch  Geneesk  26 Maart 1862  Veessen 1879-1880
Johan Henri Toole      L en W  5 Oct 1859  Rotterdam  1879-1880
Johan Pieter Hofstede Pzn Rechtsg  1 Jan 1861  Assen  1879-1880
Johannes Quintinus Cleveringa RPzn  Rechtsg  8 Mei 1858 Appingedam  1879-1880
Jordaan Knaap      Geneesk  3 Oct 1860  Appingedam  1879-1880
Klaas Roelf Velthuis     L en W 2 April 1854 Euvelgunne 1879-1880
Klaas van Roijen      Rechtsg  1 Maart 1861 Zwolle 1879-1880
Lambertus Johannes Eilerts de Haan  Geneesk 20 Oct 1862 Noordwolde (Friesland) 1879-1880
Lambertus Mettevier Lofvers  Geneesk  28 Mei 1861  Bedum 1879-1880
Lodewijk Theunis Boerma   Geneesk  1 Juli 1859 Spijk 1879-1880
Maarten Adrianus Roepman   W en N 31 Dec 1859 Hellevoetsluis 1879-1880
Marius Hendrik Gratama   Rechtsg 16 Maart 1861 Assen 1879-1880
Nicolaas Gerhard Servatius   Rechtsg  17 Juli 1859 Smilde  1879-1880
Peter Versmeten       L en W  23 Aug 1855 Sanbeek  1879-1880
Pieter Abraham Huber    W en N  19 Dec 1857  Weiwerd  1879-1880
Pieter Christiaan Klaasesz   Rechtsg  8 Maart 1860 Ternaard  1879-1880
Pieter Hendrik Hazewinkel   Geneesk  9 Febr 1858  Veendam  1879-1880
Reinder Broekema      Geneesk  7 Jan 1860 Pieterburen  1879-1880
Rutgerd Cornelis van Broekhuizen Godgel  2 Sept 1859  Otterloo  1879-1880
Schelte Sijbenga       Rechtsg  28 Jan 1862 Ooster-Nijkerk  1879-1880
Sebastiaan Matheus Sigismund Modderman  Geneesk 30 Maart 1861 Groningen 1879-1880
Sibrand Gratama Jzn     Rechtsg  2 Dec 1860  Appingedam  1879-1880
Theodorus Rinsema    Geneesk  19 Maart 1852  Vlagtwedde  1879-1880
Wibrandus Johannes Koppius  Geneesk  13 Aug 1859  Blijham  1879-1880
Willem Derk Berghuis    L en W  17 Nov 1852  Groningen  1879-1880
Willem Hendrik Kramer    L en W 30 Aug 1859 Velthuisen (Pruisen)  1879-1880
Willem Karel Pieter Goeree  Godgel  28 Jan 1859 Vlissingen  1879-1880
Willem Loos  L en W  25 Juli 1856/1857 Blokzijl  1879-1880
Wolter Uges  L en W  2 Nov 1855 Stedum  1879-1880
Aaldrik Ebbens Sissingh    Geneesk  11 Mei 1864 Hiaure 1880-1881
Adam Reddingius       Geneesk  3 Maart 1862  ten Boer  1880-1881
Adolf Röttger L en W 25 Oct 1850 Fallersleben (Hannover)  1880-1881
Albertus Rietema      Rechtsg  5 Aug 1861  Groningen  1880-1881
Andreas Adriaan Ganderheijden W en N  17 Nov 1859 Groningen  1880-1881
Anne Jellema Hzn Godgel  29 Dec 1861 Gouw  1880-1881
Anne Posthuma       Geneesk 5 Oct 1861 Dokkum 1880-1881
Anske Lam  W en N 1 Mei 1860 Leeuwarden 1880-1881
Antoine Nicolas Ernest Changuion van Oordt       Rechtsg  11 Mei 1860 Kaapstad  1880-1881
Antonie Pieter de Groot     Geneesk  7 Maart 1861  Huins 1880-1881
Berend Brugsma       Geneesk  24 Nov 1861  Stiens 1880-1881
Berend Dijksterhuis L en W  3 Maart 1861 Grijpskerk  1880-1881
Berend Jan Boerrigter    W en N 29 Mei 1859 Laar (Pruisen) 1880-1881
Bernardus van Beusekom   Geneesk  8 Sept 1861 Groningen  1880-1881
Bronger Brongers Lzn     Geneesk  18 Sept 1862 Wildervank 1880-1881
Dirk Albertus de Groot    Geneesk  8 Jan 1860  Kollum  1880-1881
Dirk Rudolf de Marees van Swinderen  Rechtsg  12 Maart 1862 Groningen  1880-1881
Edwil Keasberry L en W  19 Jan 1855 Soerabaja  1880-1881
Eisso Heckman       Geneesk  4 Maart 1858 Groningen  1880-1881
Eltje Jacob Borgesius     Geneesk  17 Nov 1862 Norg  1880-1881
Frederik de Boer      Geneesk  10 Dec 1840 Echten (Fries!)  1880-1881
Frederik Lodewijk Tonckens   Rechtsg  8 April 1859  Hoogeveen  1880-1881
Georg Jan Cardinaal      Rechtsg  7 Febr 1862  Groningen  1880-1881
Gerard Willem Kiewiet de Jonge  Geneesk  25 Aug 1862  Groningen  1880-1881
Gerhard Kijlstra       Geneesk  18 April 1860 Oenkerk  1880-1881
Gooitjen Zeper       Rechtsg  28 Jan 1859 Minnertsga  1880-1881
Guillaume Jean Vanier     Geneesk  8 Juli 1854  Paramaribo  1880-1881
Gustaaf Ferdinand Alexander ten Bosch  W en N  20/22 Aug 1856 Nieuwleussen  1880-1881
Harbert Ido Schönfeld    Rechtsg 1 Sept 1861 Bellingwolde 1880-1881
Henderik ten Cate Hoedemaker  Geneesk  24 Febr 1858 Hengelo  1880-1881
Hendrik Cornelis Wiers   Geneesk  3 Maart 1862 Groningen  1880-1881
Hendrik Johannes Limborgh Meijer  Geneesk  27 Maart 1861 Uithuizermeeden  1880-1881
Hendrikus Reuijl      Rechtsg 26 Jan 1862  Kampen  1880-1881
Hermannus van Roijen     Geneesk  23 Oct 1863 Groningen  1880-1881
Inne Ruurds Wijga      L en W  22 Juni 1855  Groningen  1880-1881
Isaäc Antonio van Roijen Bzn Rechtsg 12 Jan 1861 Groningen 1880-1881
Jacobus Johannes Aricius Quintus Rechtsg  11 Nov 1861 Haren  1880-1881
Jacobus Johannes Henricus Bange Godgel  21 Dec 1861  Sappemeer  1880-1881
Jacobus Plet  Rechtsg  6 Maart 1859 Leeuwarden  1880-1881
Jan Aijkes van Kregten    Rechtsg  16 Sept 1862  Winschoten  1880-1881
Jan Hendrikus Jetzo van Wageningen  Rechtsg  14 Nov 1860  Leeuwarden  1880-1881
Jan Oetze Rosenboom     L en W  17 Sept 1861 Groningen  1880-1881
Jan van Loon Jzn     Rechtsg  3 Mei 1859 Huins 1880-1881
Jean Louis Furnée      Geneesk  24 Dec 1850  's Hage  1880-1881
Joan Diderik de Blecourt   Rechtsg  4 Aug 1861 Wildervank  1880-1881
Joan Diderik Witchers     Rechtsg  9 Mei 1861 Loppersum  1880-1881
Johan Hendrik van Heijningen Nanninga  Geneesk  27 April 1860  Hemelum  1880-1881
Johan Jodocus Offerhaus   W en N  3 April 1860 Wittewierum  1880-1881
Johan Marie van Kuijk    Rechtsg  11 Maart 1861  Delft 1880-1881
Johann Gerhard Holthuis   Rechtsg 9 Sept 1859 Carolinensiel (OF)  1880-1881
Johann Wilhelm Theodor Eberhard Sikkes        Geneesk  14 Oct 1840  Bunde (OF)  1880-1881
Johannes Adam Schaaff     Rechtsg  16 Dec 1862 Tjorkwerd 1880-1881
Johannes Hendrik Carpentier Alting  Rechtsg  12 Febr 1864  Collumschate  1880-1881
Johannes van de Moer    W en N 12 Juni 1863 Deventer 1880-1881
Klaas Meijer Wiersma    L en W  4 Aug 1859 Pieterzijl  1880-1881
Lambertus de Jager      Geneesk 14 Oct 1863 Dokkum 1880-1881
Lieffert Eerke Eerkes     Geneesk  19 Sept 1860  Wildervank  1880-1881
Marcus Leonardus Broese   Geneesk  9 Febr 1860 Groningen  1880-1881
Nicolaas Bleeker      Rechtsg  21 Febr 1860  Schonebeek  1880-1881
Petrus Buwalda       Geneesk  21 Nov 1861 Stiens 1880-1881
Pieter Herman Dojes     W en N  6 Dec 1862 Uithuizen  1880-1881
Pieter Iest  Geneesk  16 Mei 1861  Stiens  1880-1881
Rinse Kijlstra Geneesk 21 Oct 1861 Oenkerk 1880-1881
Roelof Maas  Geneesk  5 Juni 1861 Zuidhorn  1880-1881
Romke de Waard       Geneesk  14 Sept 1863 Grijpskerk  1880-1881
Sible Schuiling      W en N 6 Aug 1858 St Jacobi Parochie  1880-1881
Sjoerd Hoekstra       Geneesk  27 April 1858  Grouw  1880-1881
Sjoerd Jans Tilma       Geneesk  28 Maart 1864 Ternaard  1880-1881
Solko Walle van Hettinga Tromp Geneesk  8 Nov 1861  Holwerd  1880-1881
Tammo Dirk de Ruiter    Geneesk 10 April 1854 Stadskanaal 1880-1881
Theodore van Tricht     Rechtsg  4 Mei 861 Nijmegen  1880-1881
Wijbe Postma       W en N  15 Maart 1853 Midlum  1880-1881
Willem Carel Lohman     Rechtsg  8 Juli 1861  Groningen  1880-1881
Willem Hoekzema      Godgel  27 Aug 1858  Groningen 1880-1881
Willem Lamers       Godgel  20 April 1861 Engwierum  1880-1881
Willem Pik  L en W  16 Jan 1853 Wildervank  1880-1881
Witsius Hendrik de Savornin Lohman  Rechtsg 2 Febr 1861 Amersfoort 1880-1881
Abel de Weerd        L en W  24 April 1859  Thesinge  1881-1882
Adolf Edzard Lubach     L en W  8 Juli 1861 Haarlem  1881-1882
Albertus Slingerberg     Rechtsg  11 Dec 1854  Coevorden  1881-1882
Allard van der Scheer      Geneesk  9 April 1864 Assen  1881-1882
Arnold Johan de Grient Dreux   Geneesk  7 Aug 1863 Witmarsum  1881-1882
Arnoldus Idzerda       Rechtsg  27 Nov 1861  Rauwerd  1881-1882
Auke Postma L en W  13 Maart 1861 Oosterwierum  1881-1882
Barend Stoll Kranenborg   Geneesk  7 Sept 1862 Oostwold  1881-1882
Cornelis Jakobus Veen Valck  Geneesk  4 Jan 1858, Harderwijk  1881-1882
Cornelis van Drooge     Geneesk 27 Mei 1858 Dordrecht 1881-1882
Cornelius Joannes de Bruyn Kops  Rechtsg  10 Sept 1856 Groningen  1881-1882
Dirk Hamming        Rechtsg 2 April 1863 Pieterzijl 1881-1882
Egbert Jan Diddens     Geneesk  7 Sept 1861  Bellingwolde  1881-1882
Engbert Bos  L en W  20 Maart 1861  Stedum 1881-1882
Foeko Wichers ter Spill     Rechtsg  21 Maart 1861 Sappemeer  1881-1882
Folkert Everts       Geneesk  19 April 1861 Ulsda (Beerta)  1881-1882
Frederik Christiaan Corbach   L en W  31 Dec 1849   Groningen  1881-1882
Gerardus Stheeman      Geneesk  26 Juli 1862 Winschoten  1881-1882
Gerhard Heinrich Haasken   W- en N 5 Oct 1858 Wippingen (Hannover) 1881-1882
Gerrit Tammo Jan de Jongh Jzn Rechtsg  25 Maart 1861  Gorredijk  1881-1882
Hendericus Reuijl       Rechtsg  26 Jan 1862  Kampen  1881-1882
Hendricus Wiebelinus van Dalfsen L en W  12 Mei 1856  Genemuiden  1881-1882
Hendrik Anema       Geneesk  9 April 1861 Bozum  1881-1882
Hendrik Martinus Leopold   L en W  15 April 1857 Buitenpost  1881-1882
Hendrik Timmer Geneesk  11 Febr 1861 Finsterwolde  1881-1882
Herman Arnold Willem Speckman  Geneesk  14 Dec 1862  Groningen  1881-1882
Herman Offerhaus       Geneesk  26 Febr 1863  Thezinge  1881-1882
Jacob Haverschmidt     Geneesk  5 Aug 1862  Leeuwarden  1881-1882
Jacobus Meijerink       Rechtsg  15 Maart 1857  Dedemsvaart  1881-1882
Jan Menso Keizer     Geneesk  10 Febr 1861 Burum  1881-1882
Jan Meylink  Geneesk 15 Maart 1862 Kuinre 1881-1882
Jan Thierry Buining      L en W  14 Dec 1850  Groningen  1881-1882
Jan van Gilse L en W  20 Dec 1861 Zaandam  1881-1882
Jan Zeger Schuurmans Stekhoven  L en W  21 Oct 1858 Harderwijk  1881-1882
Jetse Reijenga        Geneesk  18 April 1856  Groningen  1881-1882
Johan Diederik de Roock   Geneesk 20 Juni 1860 Nijkerk ( Veluwe)  1881-1882
Johan Marcus Adriani     Geneesk  13 Juni 1864 Schildwolde  1881-1882
Johannes Leonardus Tapper   L en W 12 Aug 1860 Baflo 1881-1882
Johannes Mesdag       W- en N  12 Juni 1850 Groningen  1881-1882
Johannes Theodorus Goossens  L en W  3 Febr 1859 Winterswijk  1881-1882
Joost Jan Boonstra      Godgel  8 Nov 1863 Nije Haske  1881-1882
Leonard Offerhaus Jzn     Rechtsg  3 Maart 1863  Eelde 1881-1882
Lodewijk Hendrik Siertsema   W- en N 1 Dec 1863 Veendam 1881-1882
Lodewijk Theodorus Jorissen Lzn Rechtsg  14 Juni 1860 Haren  1881-1882
Mej Anna Catharina Manden   W- en N  17 Mei 1855 Termunten 1881-1882
Mej Carolina Helena van Raalte L en W  1 April 1853 Zwolle  1881-1882
Mej Johanna Antoinetta Elisabeth Hesse  L en W  18 Febr 1860 Emden  1881-1882
Mej Johanna ten Cate     L en W  10 Aug 1854  Wormerveer  1881-1882
Mej Lucia Wartena     L en W 22 April 1857 Leeuwarden 1881-1882
Mej Petronella Maria Heringa L en W  21 Mei 1847  Utrecht  1881-1882
Nicolaas Willem Sickler    Geneesk  29 Nov 1862  Augustinusga  1881-1882
Petrus de Vries Lzn     Geneesk  3 April 1863 Oosterend (Friesland) 1881-1882
Pieter Herman Scholten     Rechtsg  16 Nov 1863 Almelo  1881-1882
Pieter Kuiper Geneesk  28 Dec 1861  Texel  1881-1882
Rikkert Heidema Tzn     Rechtsg  25 Maart 1863 Warffum  1881-1882
Roelof de Jongh Posthumes   Rechtsg  16 Dec 1861 Joure 1881-1882
Rudolph Pabus Dorhout Mees  Rechtsg  31 Mei 1863  Groningen  1881-1882
Sijnco Kater        Geneesk  22 Nov 1860 Appingedam  1881-1882
Sijtze Ruitinga       Geneesk  18 Oct 1862 Dantumawoude  1881-1882
Simon Petrus Rietema    Geneesk  7 Sept 1862 Leens 1881-1882
Tammo Sytze Bakker Jr   Rechtsg  22 Maart 1861 Sappemeer  1881-1882
Wiebe Hendrik Meihuizen    Geneesk  1 April 1861 Hoogezand  1881-1882
Willem van Hulst       Rechtsg  27 Mei 1861 Leeuwarden  1881-1882
Anne Herman Borgesius    W en N 29 Mei 1864 Norg 1882-1883
Arend Reinders J Gzn    Geneesk 2 Mei 1864  Groningen  1882-1883
Cornelis Brouwer       Geneesk 22 Sept 1863 Groningen 1882-1883
Cornelis Willem Vrendenberg  Geneesk 1 Juli 1862 Varsseveld 1882-1883
Cornelius Hillechinus Sissingh   Geneesk 7 April 1864 Groningen 1882-1883
Eltje Prak  Rechtsg  3 Dec 1859 Oude Pekela 1882-1883
Engbert Huizinga      Geneesk 7 Febr 1863 Stadskanaal  1882-1883
Ergo Taco Feenstra Kuiper  Geneesk 21 Oct 1857 Sneek 1882-1883
Fonger de Haan IJzn    L en W 16 April 1859 Leeuwarden 1882-1883
Gabbe Scheltema      Geneesk 25 Juni 1864 Nes (Ameland) 1882-1883
Gerardus Murraij Bakker   Rechtsg 28 Mei 1861 Leeuwarden 1882-1883
Gerardus Oosterbaan J Bzn  Geneesk 13 Mei 1864  Pieterzijl  1882-1883
Gustaaf Willem van der Feltz   Rechtsg 31 Juli 1863 Dwingeloo 1882-1883
Harm Brouwer       Geneesk 7 Juni 1863  Stadskanaal  1882-1883
Harm de Vries       L en W 2 Oct 1856 Drachten 1882-1883
Harm Jager  Geneesk 18 Maart 1863 Otterdum 1882-1883
Hein Gerhardus Asman    Geneesk 30 April 1862  Suawoude  1882-1883
Hendrik Coenraad Mees     Geneesk 6 Juli 1865 Stadskanaal 1882-1883
Hendrik Jacob Noosten     Geneesk 11 Dec 1862 Groningen 1882-1883
Hendrik Joustra   Geneesk 14 Dec 1863 Sneek 1882-1883
Hendrik Kuiper Jr      L en W 8 Sept 1860 Steenwijk 1882-1883
Henricus Albertus Molema  Geneesk 6 Juni 1868 Warffum 1882-1883
Henricus Offerhaus J H Azn   Geneesk 30 Maart 1865 Scherpenzeel 1882-1883
Herman Frederik Theodorus Ringnalda  L en W 20 Febr 1865 Gorredijk 1882-1883
Jacob Eggens L en W 5 Oct 1856 Nieuw Buinen 1882-1883
Jacob Pennink       Geneesk 9 Jan 1863 Zevenbergen 1882-1883
Jan Bolt J Lzn       Geneesk 17 Febr 1863 Zuidhorn 1882-1883
Jan Jacob Barlagen      L en W 6 Maart 1861 Nieuwolda 1882-1883
Jan Lugies Tijmes      Geneesk 9 Aug 1863 Beilen 1882-1883
Jan Meijlink  Geneesk 15 Maart 1862 Kuinre 1882-1883
Jan Sonius Cremer       Geneesk 2 Maart 1844 Groningen 1882-1883
Jan Zegering ten Rodengate Marissen Geneesk 26 Oct 1864 Exloo 1882-1883
Johan Duparc Rechtsg 13 Juni 1862 Leeuwarden 1882-1883
Johan Hendrik Blankstein   Geneesk 1 Juli 1864  Terhorne 1882-1883
Johann Frederik Petrus Mulder  Geneesk 7 April 1865 Winschoten 1882-1883
Johannes Marie Langeveld  Geneesk 6 Jan 1850/1856 Genemuiden  1882-1883
Johannes Veersema     L en W 29 Oct 1852 Groningen  1882-1883
Lambertus Antonius Henricus Jansen  Geneesk 6 Aug 1854 Woerden 1882-1883
Marinus Cathrinus Robertus Faassen  W en N 15 Oct 1860 Tiel 1882-1883
Mattheus Johannes van Olm  Geneesk 13 Aug 1863 Veendam 1882-1883
Maurits Buéno de Mesquite   Geneesk 7 Juni 1853 Paramaribo 1882-1883
Meinhardt Steven Lingbeek   Geneesk 9 April 1864 Veendam 1882-1883
Mej Anna Frederika Roelfsema W en N 4 Aug 1860 Groningen 1882-1883
Mej Bertha Catharina Haan  W en N 25 Jan 1863 Groningen 1882-1883
Mej Betsij Cohen       W en N 26  Mei 1858 Groningen 1882-1883
Mej Johanna Cornelia Wouters W en N 24 Oct 1851 Terschelling 1882-1883
Mej Joukje Wartena     W en N  6 Dec 1858 Leeuwarden 1882-1883
Menno de Jager Meezenbroek  Geneesk 1 Oct 1862 Veendam 1882-1883
Menno Franciscus de Jong   W en N  23 Nov 1864 Sneek 1882-1883
Mevrouw Jantina Modderman Haitzema Viëtor L en W 7 Juli 1846 Winschoten 1882-1883
Nicolaas Gerhardus Orie     W en N 25 Oct 1856 Leeuwarden 1882-1883
Petrus Johannes Diephuis    Geneesk 4 Febr 1863 Drachten 1882-1883
Petrus Johannes Eldering   Geneesk 13 Nov 1863 Hoogeveen 1882-1883
Pieter Huizinga       Geneesk 8 Maart 1862 Baflo 1882-1883
Pieter Troelstra        Rechtsg 20 April 1860 Leeuwarden 1882-1883
Reinier Leijds L en W 6 Sept 1857 Magelang (Java) 1882-1883
Remko Prins  Geneesk 13 Juni 1862  Veendam  1882-1883
Roelf Boerma J Jzn    Geneesk 22 Jan 1865 Lutjewoude 1882-1883
Roelf Herman Boerma    Geneesk 23 Nov 1863 Spijk 1882-1883
Samuel Alexander van Leer    Geneesk 19 Febr 1865 Assen 1882-1883
Ymke Postma Jzn     Geneesk 24 Juni 1864 Oosterwierum 1882-1883
Abel Roelof Pott     L en W  1 Dec 1863  Winschoten 1883-1884
Abraham Benedictus Kolthoff   Geneesk  7 Nov 1863 Assen 1883-1884
Casparus Johannes van Heel  Geneesk  3 Jan 1866 Groningen 1883-1884
Christiaan van Calcar      Geneesk 21 Maart 1863 Hoogezand 1883-1884
Cornelis Anton Idzerda  W- en N  11 Mei 1863 Rauwerd 1883-1884
Cornelis Hofstede de Groot   Godgel  9 Nov 1863 Dwingeloo 1883-1884
Cornelis van Nijmegen Schónegevel           Rechtsg  8 Dec 1861 Dokkum 1883-1884
Daniël Hermannus Wachters  Geneesk  30 Juli 1864 Groningen 1883-1884
Derk Harms Bosch      Rechtsg  5 Jan 1863 Groningen 1883-1884
Douwe van der Goot   Rechtsg  18 Dec 1863 Hoogezand 1883-1884
Ernestus Daniël Henderikus Schutter  Rechtsg 29 Aug 1862 Aduard 1883-1884
Ernst Wenmaekers      Rechtsg  30 Dec 1859  Maastricht 1883-1884
Evert Joost Dorhout Mees    Rechtsg  7 Aug 1861 Groningen 1883-1884
Fredericus Josephus Maria Kock W- en N 2 April 1862 Boxsmeer (N Brabant) 1883-1884
Gerhardus Jacobus Wijchgel  Geneesk  20 April 1865  Smilde 1883-1884
Gerrit van Houten Hzn   W- en N  29 Aug 1866  Groningen 1883-1884
Hendrik Huizinga      Geneesk  25 Nov 1864  Defzijl 1883-1884
Hendrik Reilingh  Geneesk  4 Febr 1864  Groningen 1883-1884
Henricus Cato van Kleffens Rechtsg  8 Nov 1861  Dokkum 1883-1884
Herman Hendrik Fruitema W- en N  15 Maart 1864 Winschoten 1883-1884
Herman Hendrik Sanders   Geneesk  17 April 1862 Windeweer 1883-1884
Hermannus Schuitema      W en N  4 Febr 1863  Groningen 1883-1884
Izak de Leeuw       W- en N  4 Juni 1865  s Gravenhage 1883-1884
Jacob Timmer  W- en N 24 Jan 1862 Blijham 1883-1884
Jan Anthony Cramer     Godgel  8 April 1864  Charlois 1883-1884
Jan Haitzes Bonnema     Geneesk 7 Jan 1864 Arum 1883-1884
Jan Hendricus Groenendal  Geneesk  24 Dec 1862 Diepenheim 1883-1884
Jan Jacob Koning      Rechtsg 12 Dec 1861 Groningen 1883-1884
Jan Klaassens Pesman    Geneesk  20 April 1865 Thesinge 1883-1884
Jan Kloosterhuis       L en W  27 Febr 1863  Winschoten 1883-1884
Jan Rudolpf de Koning    Rechtsg  6 Febr 1862 Dordrecht 1883-1884
Jappe Alberts Azn    Geneesk  3 Febr 1866 Hindeloopen 1883-1884
Jean Babtiste Christiaan Persenaire  Geneesk 4 Jan 1866 Schelle b/Zwolle 1883-1884
Jelle Annes Anema  Geneesk  25 Juli 1860 Leeuwarden 1883-1884
Johan Hermanus Henricus Verbeek  Geneesk  1 Juni 1863 Groningen 1883-1884
Johann Ludwig Kappeijne van de Cappello Geneesk  14 Juli 1864  Den Haag 1883-1884
Johannes Gezines Gratama   Rechtsg  5 Juni 1863  Groningen 1883-1884
Johannes Goedhuis  Geneesk  15 Sept 1864 Schoonoord 1883-1884
Johannes Wilhelm Everhardus Rudolph Sabensis Kloppers Geneesk  3 Oct 1864 Saba (N W I ) 1883-1884
Karel Elias Willem Strootman  L en W  8 Nov 1865  Middelburg 1883-1884
Kornelis Sijbenga      Geneesk  24 Jan 1864 Nijkerk (Friesl) 1883-1884
Lambert ten Cate  Geneesk 3 Juli 1862 Gronau (Westfalen) 1883-1884
Ludovicus Bartholomeus Cornelius Quaedvlieg      W- en N 24 Mei 1860 Beek (Limburg) 1883-1884
Martinus Jacobus Schröder   W- en N  19 Jan 1864 Egmond a/Zee 1883-1884
Mej Alida Arnoldina van Loenen  L en W  4 Febr 1864 Weidum 1883-1884
Mej Anna Elisabeth Lamping   W- en N  20 Jan 1860 Dalen (Drente) 1883-1884
Mej Anna Helena Birnie   L en W 23 Mei 1864 Semposari res Bezoekie (Java) 1883-1884
Mej Aukje Engelina Hoen    W- en N  16 Febr 1864  Groningen 1883-1884
Mej Froukje Binnerts  W- en N  5 Oct 1866  Witmarsum 1883-1884
Mej Geertruida Tiddens     W- en N  17 April 1862 Groningen 1883-1884
Mej Geesje Klaasesz  W- en N  21 Dec 1859 Warga 1883-1884
Mej Jacoba Alberdina Nuiver  L en W 18 Juli 1854 Groningen 1883-1884
Mej Johanna Catharina Spruit Geneesk  1 Mei 1863 Groningen 1883-1884
Mej Lubiena Schilthuis    W- en N  16 Dec 1863 Groningen 1883-1884
Nomdo Lucas Reijnders   Geneesk  12 Jan 1865 Stadskanaal 1883-1884
Paul Joseph Seijdlitz     Rechtsg  13 Aug 1857 Maastricht 1883-1884
Paulus Simons Strikwerda  Geneesk 5 Juni 1864 Oosterend (Friesl) 1883-1884
Petrus de Vries Jzn     Geneesk  2 Nov 1865 Lemmer 1883-1884
Petrus Hofstede Crull     Rechtsg 2 April 1862 Meppel 1883-1884
Petrus Victor Sormani Jr W- en N  7 April 1866 Groningen 1883-1884
Pieter de Vos Jr L en W  28 Dec 1860 Enkhuizen 1883-1884
Pieter Folmer Geneesk  12 Oct 1862 Ezinge 1883-1884
Remmo Jan Hazelhoff    Godgel  12 Mei 1864  Blijham 1883-1884
Roelof Huges W- en N 17 Febr 1865 Gasselternijveen 1883-1884
Theodorus Wijn       L en W  12 Nov 1865  Noordbroek 1883-1884
Willem Frederik van Meurs  Rechtsg  25 Maart 1865  Arnhem 1883-1884
Willem Gerardus de Borst Verdoorn  Geneesk 19 Juni 1864 Ameide 1883-1884
Wobbe de Vries       L en W  11 Maart 1863  Noordhorn 1883-1884
Abraham Hesselink     Geneesk  10 Maart 1866 Veendam 1884-1885
Anne Bonnema       Geneesk  28 April 1866   Arum 1884-1885
Antoon Christiaan Dornheck Busscher L en W  6 April 1864 Winschoten 1884-1885
Arnold Cohen L en W 10 April 1857 Groningen 1884-1885
Arnoldus Kijlstra       W- en N  6 Dec 1862  Beerta 1884-1885
Arnoldus Werumeus Buning  W- en N 11 Dec 1863 Oostermeer (Friesl) 1884-1885
Berend Pieter Scherpbier   Geneesk 3 Jan 1864 O Pekela 1884-1885
Bernard Pieter Visser     Geneesk  16 Oct 1866 Leeuwarden 1884-1885
Bernardus Tellegen       Rechtsg 14 Juni 1866  Groningen 1884-1885
Broer Posthumus      L en W  27 Nov 1860 Makkum 1884-1885
Carl Pieter van den Bijllaardt   W- en N  31 Maart 1864 Zwolle 1884-1885
Cornelis Star Busmann     Rechtsg  3 Aug 1865  Groningen 1884-1885
Djurre Postma       Godgel  29 Sept 1862  Kollum 1884-1885
Ekke Fransema        L en W  2 Maart 1864  Adorp 1884-1885
Engbertus Hendrik Jonkers  Godgel  16 April 1861  Diever 1884-1885
Frederik Hendrik van Setten   Geneesk  21 Jan 1865 Godlinze 1884-1885
Harco Ilpsema Vinckers     L en W  8 Oct 1862 Kampen 1884-1885
Harm van der Wal      Rechtsg  10 Oct 1863 Stadskanaal 1884-1885
Heiko Frederik Huisken    W - en N  11 Jan 1865 Rotterdam 1884-1885
Hendrik Bulder       L en W  4 Dec 1856 Ruinerwold 1884-1885
Hendrik Jan Carsten      Rechtsg  22 Aug 1865  Amsterdam 1884-1885
Hendrik Lucas Roelfsema   Geneesk  6 Mei 1864 Veendam 1884-1885
Hendrik Pieter de Wilde   Rechtsg 11 Jan 1866 Rossum (Betuwe) 1884-1885
Hendrik Rademacher      Geneesk  27 Jan 1866 Kampen 1884-1885
Henricus Hemmes       W en N 28 April 1866 Groningen 1884-1885
Herman Christiaan Modderman  L en W  19 Nov 1865 Groningen 1884-1885
Herman Jacobus Warsing   L en W 10 Aug 1859 Bunderhede (O Friesl) 1884-1885
Herman van Essen      L en W 7 Jan 1860 Steenwijkerwold 1884-1885
Hero Gerrit Harkema     L en W  19 Dec 1861 Warfhuizen 1884-1885
Hiepko Boerma       L en W  31 Jan 1867  Usquert 1884-1885
Isaac Busch Keizer Godgel  22 Febr 1862   Ulrum 1884-1885
Jacobus Petrus Cleveringa    Rechtsg  17 Juli 1863 Appingedam 1884-1885
Jan Gerrit Talen L en W  29 Nov 1861  Amsterdam 1884-1885
Jan Hermannus Heckman   L en W 28 Febr 1863 Sleen 1884-1885
Jan Willem Theodoor van Konijnenburg  L en W  17 Juli 1865  Hoogeveen 1884-1885
Joan Diderik Hefting     Geneesk  21 Juli 1865 Nieuwolda 1884-1885
Johan Hendrik Theodoor Hemstege L en W  10 Oct 1864 s Heerenberg 1884-1885
Johan Wijbrens Winkler    W- en N  6 Mei 1866  Tirns (Friesl) 1884-1885
Johannes Joachim Meder   L en W 18 Juli 1863 Groningen 1884-1885
Jurrien Hendrik Smit      L en W  25 Juni 1865 Delfzijl 1884-1885
Klaas Kloosterman      Godgel  2 Maart 1862  Augestinusga 1884-1885
Lijkle de Jong        Geneesk  15 Jan 1863 Koudum 1884-1885
Louis Theunis Schleurholts   L en W  21 Juli 1864  Bedum 1884-1885
Louis Willem Kijlstra      W- en N 11 Dec 1863 Oenkerk 1884-1885
Mattheus Smit       Rechtsg  26 Aug 1863 Groningen 1884-1885
Mej Anna van Osenbruggen   L en W  5 Maart 1855  s Hage 1884-1885
Mej Carolina Johanna Daubanton  L en W 1 Dec 1860 Amsterdam 1884-1885
Mej Cornelia Wilhelmina Daubanton  L en W 16 Dec 1858 Amsterdam 1884-1885
Mej Elisa Monnard L en W  13 Oct 1860  Neufchatel 1884-1885
Mej Froukje de Muinck    L en W  11 Dec 1860  Groningen 1884-1885
Mej Johanna Berendina Aleida ten Bruggen Cate     W- en N  17 Juli 1865 Noordbroek 1884-1885
Mej Margaretha Henderika Haan L en W  16 Maart 1856  Groningen 1884-1885
Mej Maria Catharina Ter Huizen  L en W  9 Nov 1863  Harlingen 1884-1885
Mej Maria Johanna Verstege  L en W 14 Febr 1848 Ouddorp (Goeree) 1884-1885
Mej Octavia Cornelia Susanna Hofstede de Groot     L en W  9 Febr 1865  Purmerend 1884-1885
Mej Sophia Azingline Bakker  W- en N  6 Mei 1864 Sappemeer 1884-1885
Mej Sophia van Slee     L en W  1 Mei 1853  Hillegom 1884-1885
Mej Wilhelmina Emilia Klis  L en W  18 Sept 1851  s Hage 1884-1885
Mej Wilhelmina Theodora van Konijnenburg    W- en N 30 Nov 1863 Groningen 1884-1885
Mevr Jeanne Augustine Hulsebosch  L en W 14 Febr 1841 Parijs 1884-1885
Mevr Margaretha Catharina Du Monceau de Bergendal    L en W  30 Oct 1840  Batavia 1884-1885
Petrus Bontje L en W  28 April 1855  Delft 1884-1885
Reinder Luitjens L en W  26 Juli 1863  Saaksemhuizen 1884-1885
Roelf Herman Boerma Azn  Geneesk  16 Juni 1864  Saaxum 1884-1885
Roelof Nikolaas de Haas   W- en N 28 Jan 1865 St Jacobi Parochie 1884-1885
Simon Overdiep Geneesk 25 Mei 1866 Heerenveen 1884-1885
Thomas de Groot       Geneesk  28 Maart 1866 Brantgum 1884-1885
Tjeerd Johannes Boelstra   Geneesk  2 Jan 1866 Leeuwarden 1884-1885
Tonko Eppens       Godgel 17 Aug 1863 Nieuwolda 1884-1885
Uipko Ubbo Stikker     Rechtsg 11 Nov 1862 Oostwolderpolder 1884-1885
Wiete Jurrien Jurrema    Godgel  30 Nov 1861  Hoogezand 1884-1885
Wilhelmus Albertus Asman    Geneesk  3 Juni 1865  Leeuwarden 1884-1885
Willem Reddingius      Geneesk  9 Sept 1864  Ten Boer 1884-1885
Wirtje Jan Boelman      Godgel  17 Jan 1865 Nieuw Scheemda 1884-1885
Wouter Beekkerk       Rechtsg  18 Febr 1851  Oldeberkoop 1884-1885
Wouter Pelle  Geneesk  20 Nov 1859 Middelburg 1884-1885
Wubbo Cornelius Wildervanck Rechtsg  29 Febr 1865 Hoogezand 1884-1885
Yeb Jans Ledel      Geneesk  23 Maart 1864  Bolsward 1884-1885
Abraham Albertus Cremer   Geneesk  15 April 1866  Ezinge 1885-1886
Albert Wiersema      Geneesk  23 Aug 1865 Garnwerd 1885-1886
Albertus Bruins Slot     Geneesk  4 Aug 1865 Hoogeveen  1885-1886
Alexander Johannes Cornelis Everardus van Heijcop ten Ham Rechtsg 30 Oct 1856 a/b Triton  Ambarawa (Java) 1885-1886
Andréas van Loon      L en W  24 Sept 1861  Wijkel 1885-1886
Andries Borgman      W- en N 2 Maart 1854 Eenrum 1885-1886
Anne Willem Frederik Hendrik Sänger  Rechtsg  21 Aug 1866  s Gravenhage 1885-1886
Banke Gonggrijp      W- en N  8 Juli 1867 Sneek 1885-1886
Berent van der Sluis     Geneesk  30 Aug 1864 Oosterwolde 1885-1886
Christiaan Becker      Geneesk  1 April 1866 Groningen 1885-1886
Cornelis Evertse Plugge    Geneesk  30 Sept 1864  Domburg 1885-1886
Daniel van der Meijden    L en W  27 Aug 1866  Almenum 1885-1886
Dirk Beerends        L en W  17 Febr 1864 Leeuwarden 1885-1886
Dirk van Houten   Rechtsg  2 Oct 1866 Groningen 1885-1886
Doewe Dijken Geneesk  20 Febr 1865 Kroonpolder 1885-1886
Dominicus Johannes Rensing  W- en N  28 Oct 1867  Assen 1885-1886
Eduard Hildesheim Geneesk  20 Maart 1868 Groningen 1885-1886
Engbert Jan Jonkers     Geneesk  30 Sept 1866 Uithuizermeeden 1885-1886
Eppo Sluis Geneesk  18 Oct 1866 Hoogezand  1885-1886
Frans Koppius        Geneesk  15 Maart 1865 Den Ham 1885-1886
Frederik Hendrik Kuipers  Geneesk  12 Nov 1865 Scheemda  1885-1886
Freerk Harm Koster      Godgel  18 Aug 1866  Oude Beerta 1885-1886
Geert Klein       W- en N  20 Jan 1865 Groningen 1885-1886
Gerrit Anne Nauta       L en W  16 Juli 1865 Leeuwarden 1885-1886
Gerrit Cazemier       Godgel 20 Juni 1864 Lettelbert 1885-1886
Harm Huizinga       L en W  11 Febr 1864 Fransum 1885-1886
Hendrik Jan Mulder     Rechtsg  1 April 1864  Groningen 1885-1886
Hendrik Karel Roessingh  Rechtsg 4 Aug 1864 Assen 1885-1886
Hendrik Smilda       L en W  28 Juni 1866 Akkrum 1885-1886
Hendrik Willem Schutte    W- en N  3 April 1865  Deventer 1885-1886
Herman Arnoldinus Meerdink  Geneesk  19 Dec 1866 Vriezenveen 1885-1886
Herman van der Kamp    W- en N  13 Oct 1865 Groningen 1885-1886
Hidde Lijkles de Vries    Rechtsg  11 Dec 1863  Grouw 1885-1886
Isaäc Bennie Cohen       Rechtsg  9 Aug 1867 Groningen 1885-1886
Jacob Koning Rechtsg  4 April 1862 Winschoten 1885-1886
Jacobus Albertus Schleurholts Geneesk  6 April 1866 Bedum 1885-1886
Jacobus Johannes Smedes   W- en N 25 April 1861 Groningen 1885-1886
Jacobus Lijbering      Geneesk  25 Nov 1866  Dokkum 1885-1886
Jacques Théodore de Lussanet de la Sablonière      Rechtsg  10 Aug 1867  Assen 1885-1886
Jan Boelmans Godgel 17 Sept 1863 Vriescheloo 1885-1886
Jan Frederik Schönfeld    Geneesk  20 Dec 1863  Emmen 1885-1886
Jan Frederik Zijlker   Rechtsg  22 Mei 1863 Winschoten 1885-1886
Jan Frima  Geneesk  9 Sept 1864 Grijpskerk 1885-1886
Jan Harm Boss       L en W  9 Febr 1863  Groningen 1885-1886
Jan Luining  Geneesk  14 Febr 1867 Noordbroek 1885-1886
Jan Sinninghe Damsté    Geneesk  12 Oct 1866 Wirdum 1885-1886
Jannes Verwer      L en W  9 Nov 1861  Ter Apel 1885-1886
Jelle Pieters Miedema   Godgel  4 Maart 1861  Achlum 1885-1886
Johan Bernard Schepers    L en W  15 Aug 1865 Heerenveen 1885-1886
Johannes Beijer      W- en N  27 Aug 1865  Groningen 1885-1886
Johannes Gerhardus Speckman L en W  20 April 1866 Groningen 1885-1886
Johannes Tonckens     Rechtsg  29 April 1863 Westervelde 1885-1886
Klaas Heeringa       L en W 22 Sept 1867 Ternaard 1885-1886
Koenraad Wolter Gratama   Rechtsg  15 Jan 1866 Assen 1885-1886
Kornelis Hofstee       L en W  30 Maart 1867  Weiwert 1885-1886
Lukas Lubertus van Loenen  Geneesk  14 Jan 1867 Weidum 1885-1886
Martinus Lambertus Risselada Geneesk  25 Dec 1865 Berlikum 1885-1886
Maurits Polak Rechtsg  6 Nov 1865 Veendam 1885-1886
Mej Tijtje Heeringa      L en W  3 Mei 1865  Ternaard 1885-1886
Mej Titia van Ringh     L en W  12 Oct 1860, Pingjum 1885-1886
Mevr Catharina Elisabeth Willeumier  L en W 2 Dec 1847 Amsterdam 1885-1886
Mevrouw Elisabeth Margaretha van Hamel—de Kok    L en W  15 Aug 1851 Bolsward 1885-1886
Michiel Maximiliaan van Valkenburg  Rechtsg  26 April 1866 Winschoten 1885-1886
Nicolaus Lambertus Piccardt   Godgel 21 Juli 1862 Adorp 1885-1886
Philippus Josephus Drukker  Geneesk  1 April 1868 Scheemda 1885-1886
Pieter Adriaan de Bruijne   Geneesk  4 April 1866 Zierikzee 1885-1886
Reint Pieter Brons      Geneesk  4 Sept 1865 Oude Pekela 1885-1886
Roelof Schurink       Geneesk  11 Oct 1866  Steenwijk 1885-1886
Rutger Adolf Reddingius    Geneesk  22 Juli 1866 Ten Boer 1885-1886
Sies Brandsma      Geneesk  28 April 1862 Oranjewoud 1885-1886
Tjapko Detmers       L en W  24 Jan 1866  Meeden 1885-1886
Tjeerd Wigersma (overleden)   Geneesk 27 Sept 1865 Leeuwarden 1885-1886
Tjietze Hettema       L en W 27 Juli 1866 Harlingen 1885-1886
Waalko Jan Roelfsema Ezn  W- en N  19 Juni 1867 Groningen 1885-1886
Wijtze Hettema       Geneesk  24 Juli 1864 Harlingen 1885-1886
Wijtze Stoel  Godgel  22 Jan 1865  Burum 1885-1886
Willem Albert Heckman   Geneesk  5 Nov 1865  Scheemda 1885-1886
Willem Boekhoudt Jr   Rechtsg  9 Febr 1867 Winschoten 1885-1886
Willem Herman Moquette   L en W  10 Maart 1867  Sluis 1885-1886
Willem Koenraad Henri Hessel Geneesk  8 Aug 1863 Wolvega 1885-1886
Willem Vos  Geneesk  20 Febr 1870  Den Helder 1885-1886
Abraham Roelf van der Wal   Geneesk  21 Aug 1867  Beerta 1886-1887
Albert Engelsman      W- en N 17 Sept 1859 Veendam 1886-1887
André van Dam       Geneesk 8 Juli 1867 Groningen 1886-1887
Anne Feenstra        W- en N  8 Maart 1863 Oudwoude 1886-1887
Aritius Sijbrandus Talma   Godgel  15 April 1868 Engwierum 1886-1887
Arnold Daniël Hermannus Quintus Rechtsg 3 Juli 1868 Dokkum 1886-1887
Bouwe Boerma       Geneesk  31 Aug 1867  Muntendam 1886-1887
Bronger Brongers Jzn Geneesk  3 Jan 1866 Veendam 1886-1887
Coenraad Hendrik Hazewinkel  Geneesk  18 Jan 1866 Borger 1886-1887
Copius Hoitsema W- en N  15 Sept 1867 Groningen 1886-1887
Cornelis Harm Wind     W- en N  7 Nov 1867  Groningen 1886-1887
Douwe Jan Romkes     Rechtsg  14 Dec 1866 Sappemeer 1886-1887
Eltje Jacob Tonckens     Rechtsg  23 Jan 1865 Westervelde 1886-1887
Foeko Meihuizen Geneesk 10 Juli 1866 Hoogezand 1886-1887
Folke Ringma W- en N  14 Dec 1861 Eenum 1886-1887
Folkert Hendrik Roelfsema   Geneesk  26 Aug 1867  Veendam 1886-1887
François Anton Meijer    Geneesk  1 Dec 1866 Leiden 1886-1887
Frans Tijmstra       L en W 11 Juni 1863 Lieve Vrouwen parochie 1886-1887
George Anton Bär       W- en N  6 Maart 1866  Amboïna 1886-1887
Gerrit Keijser Geneesk  5 Oct 1866 Wildervank 1886-1887
Gerrit Timmer        Godgel  1 Mei 1861 Zaandam 1886-1887
Hajo Brugmans       L en W  5 Maart 1868 Groningen 1886-1887
Hendrik Dijkhuis Geneesk 27 Oct 1866 Leens 1886-1887
Hendrik Smit L en W  11 Juli 1867 Delfzijl 1886-1887
Hendrik Willem van Sandick  Rechtsg  19 Dec 1865 Terborg 1886-1887
Herman Hendrik Tjeerd Bekenkamp  Geneesk  14 Febr 1866 Knijpe 1886-1887
Hilbertus Jakobus Fockens   Geneesk  22 Juli 1867 Oude Pekela 1886-1887
Isidor Alexander van der Wijk Geneesk  11 Febr 1868 Assen 1886-1887
Israel Benedictus Kolthoff   L en W  11 Jan 1866 Assen 1886-1887
Jacob Baart de la Faille    Geneesk  24 Oct 1867 Leeuwarden 1886-1887
Jacobus Bleeker Godgel  24 Oct 1864 Groningen 1886-1887
Jacobus Marius Albertus Roelants  Rechtsg 19 Mei 1868 Leeuwarden 1886-1887
Jacobus Pieter van Melle  Godgel 22 Aug 1861 Wissenkerke 1886-1887
Jakob Sijpkens Brouwer  Geneesk  28 Febr 1867 Ezinge 1886-1887
Jan Cornelis Reijntjes      Geneesk  7 Sept 1867  Leek 1886-1887
Jan Kornelis Meijer     W- en N  10 Dec 1867 Zuidlaren 1886-1887
Jan Lambers W- en N  23 Mei 1866  Assen 1886-1887
Jan Meijer      L en W  11 Jan 1868 Groningen 1886-1887
Jelte Mulder  L en W  11 April 1850 Zoutkamp 1886-1887
Johan Hendrik Nanninga   Geneesk  26 Dec 1866 Veendam 1886-1887
Johan Marcus Baart de la Faille  Geneesk  25 Sept 1867 Leeuwarden 1886-1887
Johan Peter Abraham Ringma Geneesk  6 Sept 1863  Eenum 1886-1887
Johannes Hendrik Keizer   Godgel  29 Dec 1865 Nieuw Scheemda 1886-1887
Johannes Hinderikus Ter Veer L en W  31 Mei 1862 Veendam 1886-1887
Johannes Martinus Nijland   Geneesk  3 Sept 1866 Nijkerk 1886-1887
Johannes Rudolph Velder   W- en N  13 Juli 1865 Groningen 1886-1887
Josephus Helling L en W 1 Mei 1864 Amsterdam 1886-1887
Jurjen Legger Geneesk  9 Maart 1867 Wildervank 1886-1887
Jurriaan Stephanus Meulenhoff W- en N  11 Sept 1867  Zwolle 1886-1887
Karel Herman Lubach Rechtsg 13 Jan 1866 Haarlem 1886-1887
Karel Lijndrajer       L en W  28 Juni 1867 Sassenheim 1886-1887
Klaas Mesdag        Rechtsg  11 Febr 1866  Groningen 1886-1887
Klaas Poll  L en W  9 Juli 1865  Grijpskerk 1886-1887
Lodewijk Meeth      Godgel 21 Jan 1866 Leeuwarden 1886-1887
Lolke Dokkum        W- en N  10 Febr 1859 Sneek 1886-1887
Louis Adriën Bähler     Godgel  2 Oct 1867 Kesteren 1886-1887
Louis Hendrik Karel Bleeker  Godgel  11 Oct 1868  Fijnaard 1886-1887
Lucas te Wechel     Geneesk  12 Oct 1867  Dedemsvaart 1886-1887
Maximiliaan Hendrik Benjamin Enthoven  Geneesk  2 April 1869  s-Gravenhage 1886-1887
Mej Anna Welmoet van Hoorn  W- en N  2 Febr 1868 Zaandam 1886-1887
Mej Johanna Maria Schilthuis   L en W  23 Dec 1865 Groningen 1886-1887
Mej Roline Hermanna Boerma L en W 27 Febr 1862 Spijk 1886-1887
Michiel George van Dijk de Boer  L en W  18 Maart 1867  Groningen 1886-1887
Pieter Kornelis Boon Sjoerd'szn  Rechtsg  8 Febr 1866  Hoogezand 1886-1887
Pieter Sijbolts L en W  28 Febr 1867 Hoogkerk 1886-1887
Roelf van der Laan  W- en N 24 Jan 1864 Borger Compagnie 1886-1887
Roelof Cremer        Godgel  8 Dec 1867 Ezinge 1886-1887
Sake Monsma Godgel  25 Sept 1862  Franeker 1886-1887
Steven Jan Blaupot ten Cate  Rechtsg 14 Juni 1867 Groningen 1886-1887
Suardus Posthuma Jzn     Geneesk  19 Mei 1867 Drachten 1886-1887
Tamme Bolt  Godgel  26 Maart 1867 Leens 1886-1887
Thomas Tjabbes       Geneesk  22 Jan 1866 Nieuwe Pekela 1886-1887
Tjipke Rauwerda      W- en N  12 Maart 1866  Leeuwarden 1886-1887
Wicher Oncko Burghgraef    Geneesk  15 Maart 1866 Norg 1886-1887
Willem Hendrik Bal     W- en N  6 April 1867 Middelburg 1886-1887
Willem Hendrik van Heuven   Godgel  24 Juli 1863 Hoevelaken 1886-1887
Willem Jakobus Meiners  Godgel  20 Jan 1864 Leiden 1886-1887
Willem Pijp Geneesk  2 Jan 1868 Noordijk 1886-1887
Willem Plugge       Geneesk  7 Aug 1867 Aagtekerke 1886-1887
Albert Schilthuis L en W 28 Oct 1868 Groningen 1887-1888
Albertus Lofvers      W- en N  30 Juni 1866 Groningen  1887-1888
Andreas Ewe ten Oever     Geneesk  22 Aug 1868  Sappemeer  1887-1888
Andries Brouwer Geneesk 2 Dec 1867 Dokkum 1887-1888
Anne van Veen Geneesk 10 Sept 1861 Lemmer 1887-1888
Carel Hendrik van Utenhove Geneesk 3 Juli 1868 Serang 1887-1888
Cornelis Broekema Godgel 23 April 1865 Pieterburen 1887-1888
David Buurma Godgel 18 Sept 1865 Hoogezand 1887-1888
Duurt Wiegers Beukema Godgel 5 Febr 1864 Niekerk 1887-1888
Elibert Jensema  W- en N 13 Juni 1867 Stedum 1887-1888
Everhard Hendrik Bernhard Bartelink (overl) Rechtsg 7 Juli 1868 Almelo 1887-1888
Folkert Kunst W- en N 12 Juni 1859 Zuidwending 1887-1888
Frans Posthuma Jr W en N 18 Oct 1866 Dokkum 1887-1888
Frederik Habbo Veldman Geneesk 3 Aug 1867 Nieuwolde 1887-1888
Geert Jans Groeneveld W- en N 28 Mei 1863 Assen 1887-1888
Gerard Engels L en W 8 Oct 1868 Midwolde 1887-1888
Gerhard Jan Lodewijks    Geneesk 14 Febr 1868 Batavia 1887-1888
Gerrit Oosterhuis     Geneesk  9 Maart 1868  Zuidwolde  1887-1888
Habbo Sibold Veldman Rechtsg 15 Aug 1868 Nieuwolde 1887-1888
Hans van der Goot    W- en N 25 April 1868 Harich 1887-1888
Heinrich Gerhard Gerdes   Rechtsg 26 April 1868 Groningen 1887-1888
Hendrik Boerma    W- en N 26 April 1868 Borger-compagnie 1887-1888
Hendrik Coenraad Buning Geneesk 4 April 1868, Wildervank 1887-1888
Hendrik Gerke Rozeboom  Godgel 25 Jan 1864 Gasselte 1887-1888
Hendrik Hooghoudt Geneesk 16 Aug 1865 Sappemeer 1887-1888
Hendrik Hubenet Geneesk 12 Maart 1867 Eelde 1887-1888
Hendrik Meinesz Geneesk 5 Juni 1868 Heerenveen 1887-1888
Henricus Gerhardus Gooszen Geneesk 4 Aug 1869 Gorssel 1887-1888
Hubertus Johannes Leonardus Struiken  Geneesk 20 Jan 1869 Elten 1887-1888
Jacob Bernardus Vegter    Godgel  24 Maart 1866 Aduard  1887-1888
Jacobus Heres Diddens Rechtsg 17 Aug 1869 Bellingwolde 1887-1888
Jacobus Theophilus Tinkelenberg W- en N 10 Sept 1864 Medemblik 1887-1888
Jan Coenraad Homan    Geneesk  15 Juni 1869  Blankenham  1887-1888
Jan Cornelis Geertsema L en W 2 Oct 1867 Harlingen 1887-1888
Jan Hania  Geneesk 6 Jan 1868 Sybrandahuis 1887-1888
Jan Hingst Geneesk 29 Mei 1868 Sneek 1887-1888
Jan Rudolph Roelfsema Rechtsg 19 Febr 1869 Groningen 1887-1888
Jan Wolter Zijlstra Rechtsg 25 April 1861 Zuidbroek 1887-1888
Johan Engelbert Schmitz Geneesk 20 Maart 1870 Medemblik 1887-1888
Johan Herman Carel Busing  Rechtsg 10 Nov 1867 Goes 1887-1888
Johannes Antonius Jacobus Tonella  W- en N 2 Maart 1868 Groningen 1887-1888
Johannes Pieter de Jager Geneesk 11 April 1868 Groningen 1887-1888
Johannes Prak Geneesk 31 Juli 1868 Oude Pekela 1887-1888
Johannes Willem Everhardus van Loon  Godgel 14 Sept 1865, Huins 1887-1888
Lebrecht Emelius Biebericher Geneesk 8 Maart 1868 Zuidbroek 1887-1888
Lijkle Tromp    Geneesk  22 Jan 1870  Woudsend  1887-1888
Louis Carel August van den Bergh Geneesk 21 Aug 1865 s-Gravenhage 1887-1888
Luitjen Boelo Onnes Godgel 17 Maart 1865 Nieuw Beerta 1887-1888
Marius Berend van Meerten Rechtsg 8 Aug 1867 Paramaribo 1887-1888
Marius Cato Offerhaus Rechtsg 12 April 1867 Nieuw Wolda 1887-1888
Meier Outs       Geneesk  8 Sept 1869  Groningen  1887-1888
Mej Constance Auguste Gelderblom Geneesk 21 Juni 1866 Hoorn 1887-1888
Mej Margarita Alberta Romeling W- en N 18 Juni 1867 Zuidbroek 1887-1888
Onko ter Have L en W 30 Nov 1864 Groningen 1887-1888
Petrus Jas Geneesk 6 Mei 1870 Eerbeek 1887-1888
Pieter Chrisstoffel Gilde   W- en N 15 Oct 1864 Middelburg 1887-1888
Pieter Hendrik Meekhoff Doornbosch  Rechtsg 20 Aug 1870 Baflo 1887-1888
Roelof Oostingh Geneesk 2 Sept 1868 Assen 1887-1888
Roelof Ruibing Godgel 30 Jan 1867 Winschoten 1887-1888
Roelof Vinckers Geneesk 2 Mei 1867 Kampen 1887-1888
Sjoerd Visser Geneesk 2 Jan 1866 Leeuwarden 1887-1888
Theodorus Harmannus Smit   Geneesk 12 Aug 1865 Meeden 1887-1888
Wijnandus Izacus van der Scheer Geneesk 20 Dec 1869, Assen 1887-1888
Willem Adriaan Floris Bannier L en W 4 Mei 1868 Breda 1887-1888
Willem Karel Ferdinand Graaf van Rechteren Limpurg L en W 10 Dec 1867 Heerde 1887-1888