Milk



PLEASE DETERMINE THE LOWEST UNIT PRICE FOR MILK



1 gallon is $3.99



1/2 gallon is $2.29

1 1/2 gallons is $4.79


Find the unit rate for milk at each store.


Which store is the best buy?


When you have figured out the best buy, move on to floor cleaner by clicking the link below.

Floor Cleaner

Comments