Rezultati tekem SPALDING UKL moški

RAZIGRAVANJE

Veliki in mali finale

Fakulteta za šport : Fakulteta za družbene vede  70 : 40

Fakulteta za strojništvo : Fakulteta za upravo  54 : 63

Več o tekmah velikega in malega finala


Polfinale

Fakulteta za upravo : Fakulteta za družbene vede  52 : 57

Fakulteta za šport : Fakulteta za strojništvo  60 : 57

Več o tekmah polfinala


Četrtfinale

Fakulteta za družbene vede : Biotehniška fakulteta  54 : 48

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo : Fakulteta za upravo  56 : 69

Pravna fakulteta : Fakulteta za strojništvo  49 : 63

Ekonomska fakulteta : Fakulteta za šport  61 : 64

Več o tekmah četrtfinala


Tekma za sedemnajsto mesto

Fakulteta za farmacijo : Teološka fakulteta  42 : 41

Več o tekmi za sedemnajsto mesto


Tekma za petnajsto mesto

Pedagoška fakulteta : Veterinarska fakulteta  52 : 36

Več o tekmi za petnajsto mesto


Tekma za trinajsto mesto 

Fakulteta za arhitekturo : Fakulteta za elektrotehniko  38 : 30

Več o tekmi za trinajsto mesto


SKUPINA E


EF

FKKT

FS

BF

FF

FRI

točke

uvrstitev

EF

 

46:37

66:39

56:42

53:67

61:38

9

1

FKKT

37:46

 

55:46

59:27

63:51

69:38

9

2

FS

39:66

46:55

 

53:44

47:42

57:51

8

3

BF

42:56

27:59

44:53

 

51:46

20:00

7

4

FF

67:53

51:63

42:47

46:51

 

67:24

7

5

FRI

38:61

38:69

51:57

00:20

24:67

 

4 (-1)

6




SKUPINA F

 

PF

FDV

MF

FSP

FU

FGG

točke

uvrstitev

PF

 

43:52

47:42

55:45

41:47

60:39

8

2

FDV

52:43

 

45:47

60:55

71:58

71:50

9

1

MF

42:47

47:45

 

50:55

43:54

48:37

7

5

FSP

45:55

55:60

55:50

 

55:52

71:55

8

4

FU

47:41

58:71

54:43

52:55

 

63:48

8

3

FGG

39:60

50:71

37:48

55:71

48:63

 

5

6




SKUPINA G

 

PeF

FFA

FA

točke

uvrstitev

PeF

 

51:40

37:58

3

2

FFA

40:51

 

40:64

2

3

FA

58:37

64:40

 

4

1


SKUPINA H

 

VF

TEOF

FE

točke

uvrstitev

VF

 

51:49

34:36

3

2

TEOF

49:51

 

00:20

1 (-1)

3

FE

36:34

20:00

 

4

1




SKUPINA A

 

FKKT

FF

VF

BF

PeF

točke

uvrstitev

FKKT

 

63:51

73:38

59:27

72:46

8

1

FF

51:63

 

99:23

46:51

77:30

6

3

VF

38:73

23:99

 

24:76

30:55

4

5

BF

27:59

51:46

76:24

 

61:45

7

2

PeF

46:72

30:77

55:30

45:61

 

5

4




SKUPINA B

 

EF

FRI

FS

FFA

TEOF

točke

uvrstitev

EF

 

61:38

66:39

70:45

77:25

8

1

FRI

38:61

 

51:57

55:45

53:39

6

3

FS

39:66

57:51

 

92:30

123:29

7

2

FFA

45:70

45:55

30:92

 

49:53

4

5

TEOF

25:77

39:53

29:123

53:49

 

4

4


SKUPINA C

 

PF

MF

FGG

FA

točke

uvrstitev

PF

 

47:42

60:39

61:32

6

1

MF

42:47

 

48:37

52:31

5

2

FGG

39:60

37:48

 

45:32

4

3

FA

32:61

31:52

32:45

 

3

4


Več o tekmah skupine C


SKUPINA D

 

FSP

FU

FE

FDV

točke

uvrstitev

FSP

 

55:52

79:37

55:60

5

2

FU

52:55

 

52:45

58:71

4

3

FE

37:79

45:52

 

46:64

3

4

FDV

60:55

71:58

64:46

 

6

1


Več o tekmah skupine D