FINALE SPALDING UNIVERZITETNE KOŠARKARSKE LIGE 2018/2019

V sredo, 24.4.2019 bo na Srednji zdravstveni šoli v Ljubljani, Poljanska cesta 61, potekalo finale univerzitetne lige v košarki 2018/2019.

Vse navijačice in navijači, pridite spodbujati svoje kolege iz fakultete, prijatelje, soigralce v klubih, saj verjamemo, da bo le tako motivacija vseh udeležencev finalnega dela tekmovanja na najvišjem mogočem nivoju.

Časovnico finalnega dela tekmovanja si lahko ogledate tukaj
Povezava do dogodka: Facebook

Ekskluzivna ponudba SPALDING in UHLSPORT

Za vse igralce, ki so letos nastopali v univerzitetni košarkarski ligi
in univerzitetni ligi v dvoranskem nogometu,
smo skupaj z našim partnerjem Dassašport d.o.o.
pripravili ponudbo njihovih izdelkov po cenovno ugodnih cenah.

Več si oglejte na tej povezavi

Uhlsport univerzitetna liga v dvoranskem nogometu 2018/19

UHLSPORT NAJ GOL sezone

V povezavi vam prilagamo naj gol sezone po izboru gledalcev,

Še enkrat iskreno čestitamo igralcu zdravstvene fakultete: Luki Kopinšku :)

#UFL #KapoDol Kapodol.com Mali Nogomet Mali Nogomet Slovenija #Uhlsport Dassašport doo #ŠZUL uhlsport

IZ SVETA ŠPORTA

01.04.2019
Olimpija uspešno odprla lov na Maribor
Nogometaši Olimpije so pred zadnjo tretjino prvenstva zaostanek za Mariborom znižali na osem točk. Obe ekipi v naslednjih dveh mesecih čaka naporen ritem sreda-sobota, saj morata aprila opraviti še polfinalni pokalni tekmi. Več

29.03.2019
Vnuk prepričan, da bodo s hitro igro in agresivnim pristopom zaigrali v finalu
V četrtek zvečer je bil Jure Vnuk zelo zadovoljen. Pošteno si je oddahnil po naporni desetdnevni seriji z Rittnom, ki se je izkazal za zelo žilavega tekmeca. Ljubljančani se bodo v polfinalu Alpske lige srečali z Lustenauom. Več

29.03.2019
Dragić s trojnim dvojčkom odgovoril Dončiću za pomembno zmago Miamija
Goran Dragić je s sanjsko predstavo zrežiral zmago Miamija nad Dallasom s 105:99. MVP evropskega prvenstva je prispeval 23 točk, 12 skokov in 11 podaj, neustavljiv je bil v zadnji četrtini. Luka Dončić je bil najboljši strelec Mavericksov z 19 točkami. Več

UNISPORT NOVIČKE

19.04.2019
FINALE UOL
Ekonomisti in »Difovke« postali prvaki univerzitetne odbojkarske lige. Obe ekipi sta z 2 proti 0 v nizih premagale svoje nasprotnike v finalu, tako sta se mogli ekipi »Strojnikov« in Zdravstvene fakultete zadovoljiti z osvojenim 2.mestom.  V tekmi za 3.mesto sta zmagali fakulteta za Elektrotehniko, ki je premagala fakulteto za Računalništvo in informatiko pri moških in Medicinska fakulteta, ki je premagala fakulteto za Farmacijo pri ženskah. Več si lahko ogledate tukaj

19.04.2019
FINALE UFL
Zdravstvena fakulteta na krilih svojih navijačev potopili gradbenike in se veselili tretjega mesta. Po izenačenju v zadnjih minutah in drami kazenskih strelov, kemiki dvignili pokal za najboljšega v sezoni 2018/19 in šokirali difovce. Več si lahko ogledate tukaj

15.04.2019
»Upravniki« in »gradbeniki« v finalu, Sajevic 25
Sinoči se je nadaljevalo tekmovanje v SPALDING UKL 2018/19. Videli smo tekmo v skupini C (ženske) in polfinalni tekmi v moški konkurenci. Kot zanimivost velja omeniti, da so si »upravniki« in »gradbeniki« s polfinalnima zmagama zagotovili finalni nastop v letošnjem tekmovanju. Več si lahko ogledate tukaj