DSP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI ZİYARETİ

                    

MUHACİRLER KAYBEDİLMİŞ TOPRAKLARIMIZIN AZİZ  HATIRALARIDIR                                                                                                              M.Kemal ATATÜRK

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

15.03.2009.Pazar akşamı ÜYEMİZ OLAN SYN.LİBABİYE MUTLU HANIMIN MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDUĞU  DSP ve Büyük şehir belediye başkanımız PRF.DR.YILMAZ BÜYÜK ERŞEN Tepebaşı ve Odun pazarı belediye başkan adaylarımız derneğimizi ziyaret ederek şehrimizdeki çalışmalarından örnekler vererek önümüzdeki seçimlerdede tekrar aday olduklarını kendilerini desteklememiz için bizleri ziyaret ettiklerini dile getirdiler.
Bizde kendilerine bizleri ziyaret ettikleri için teşekkür edip,önümüzdeki seçimlerin şehrimize ve kendilerine hayırlı olması dileklerimizi ilettik.
Bu ziyarette bizleri katılımdaki çokluğu ile ayrıca onurlandıran değerli üye ve köylülerimize katkılarından dolayı buradan bir kez daha teşekkür eder saygı ve selamlarımızı iletiriz.
UMRANİYE VE ÇEVRE KÖYLERİ DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU ADINA
BAŞKAN
NECATİ YAVUZ

YENİ DERNEK BİNAMIZ VE SOHBET TOPLANTILARIMIZ ANASAYFASI

ANASAYFA

YONETIM KURULU

 UMRANIYE VE CEVRE KOYLERI DAYANISMA VE KULTUR DERNEGI FALİYETLERİ

ZİYARETÇİ  DEFTERİ

 BASIN VE MEDYADA UMRANIYE VE CEVRE KOYLULER DERNEGI

MUHTARLIK BİLGİLERİ          HABERLER         GELENEKLERİMİZ GÖRENEKLERİMİZ          UMRANİYEDEN RESİMLER         KÖY HAKKINDA 

KÖYÜMÜZDE BULUNAN TARİHİ ESERLER       KÖYLÜLERİMİZİ TANIYALIM      KÖYÜMÜZÜN TARİHÇESİ   SİZDEN GELENLER       

              KÖYÜMÜZÜN YENİ AKRABALARI DAMATLARI TANIYALIM        GELENEKLERİMİZ GÖRENEKLERİMİZ