MUSTAFA HELVACI AÇILIŞ KONUŞMASI

                   

MUHACİRLER KAYBEDİLMİŞ TOPRAKLARIMIZIN AZİZ  HATIRALARIDIR                                                                                                              M.Kemal ATATÜRK

   

   

    

   

Sayın Genel Başkanım, Genel Başkan Yardımcılarımız, Sayın Muhtarımız, Misafirlerimiz, Sayın Umraniyeliler, Dernek Başkanımız ve Hemşehrilerimiz.
Umraniye Ve Çevre Köyleri Derneği tarafından organize edilmiş olan “1. Geleneksel Hasat Şenlikleri”ne hoşgeldiniz. Şenliğimize yapmış olduğunuz değerli katkı ve katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.
Derneğimizin kuruluşunda emeği geçen, maddi ve manevi desteğini bizden esirgemeyen merhum kardeşim Cavit DEMİREL’i de rahmetle anıyorum. Acı kaybımız nedeni ile bugünü buruk yaşıyoruz, siz değerli dostlarımıza bu acımızı paylaştığınız için teşekkürü borç bilirim.
Bizler her ne kadar derneğimizin kurucu üyeleri ve geçici yönetimi olsakta, başından beri Sayın Başkanımız Necati YAVUZ ve köyümüzün gençlerinin görevi cani gönülden devam ettireceklerine inancımız tamdır. Bizler köyümüz sevdalıları olarak, geleceğin gençleri olan çocuklarımıza, köyümüzün gelenek ve göreneklerini senede bir seferde olsa bu anıları yaşatmak biz büyüklere de çocukluğumuzu anımsatıyor. Umraniye ve çevre köylerimizin “2. Hasat Şenliği”nin bundan sonra daha aktiviteli, daha etkin ve daha çok katılımlı olacağına canı gönülden inanıyorum.
Sevgili başkanımız, yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçen tüm Umraniyeli hemşehrilerime en derin saygı ve sevgilerimi sunarım. Teşekkür ederim.

Mustafa HELVACI

BU TÜR ETKİNLİKLERİN SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAMAK,DERNEĞİMİZİN FALİYETLERİNİ SÜRDÜREBİLMESİ İÇİNDE  ÜYELERİMİZİN AİDATLARINI DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE ÖDEMELERİ VE DERNEĞİMİZ ÜYE SAYISININ ÇOĞALMASI SAĞLANMALIDIR.
ÜYE AİDATLARINIZI DERNEĞİMİZE BAKBUZ KARŞILIĞI ÖDENEBİLİR
AYRICA DERNEĞİMİZ ADINA T.C.İŞ BANKASI ESKİŞEHİR PORSUK ŞUBESİNE BİR HESAP AÇTIRILMIŞTIR.  HESAP NO ;4403 304250 857699
BANKA HESABIMIZADA ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ BU GÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRADA AİDAT ÜCRETLERİNİ ZAMANINDA ÖDENECEĞİNE İNANIYORUZ.
DERNEĞİMİZDE HER PAZAR AKŞAMLARI GELENEKSEL SOHPET TOPLANTILARI DÜZENLENMEKTEDİR.
SAYGI SEVGİ VE SELAMLARIMIZI SUNARIZ
 
UMRANİYE VE ÇEVRE KÖYLERİ DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU ADINA
BAŞKAN
NECATİ YAVUZ
GSM;0532 6717251
 
ADRES : TUNALI MAHALLESİ SAKARYA CAD.
             NO :98/K              (sıhıye kavşağı)

06-TEMMUZ-2008  1-GELENEKSEL HASAT ŞENLİKLERİ ANASAYFASI

ANASAYFA

 UMRANIYE VE CEVRE KOYLERI DAYANISMA VE KULTUR DERNEGI FALİYETLERİ

HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ       11 MAYIS 2008-RESİMLERİ-1

 HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ       11 MAYIS 2008-RESİMLERİ-2

HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ       11 MAYIS 2008-RESİMLERİ-3

 KOYUMUZDEN SELAM GETIRDIK