Dongeng peter pan dalam bahasa estonia

Dongeng peter pan dalam bahasa estonia


Piirkonnas nimega Edwardian Londonis elanud Wendy Darling temaga kaks nooremat venda. Nende vanem jättis nad maja hooldamise kuuluv daam Nana. Samal ööl, kui proua Nana oli ära, Wendy Darling ärganud kummaline heli. Siis ta jooksis poole heli. Ta nägi poiss nimega Peter Pan. Wendy oli üllatunud ja küsis temalt: "Mis sa siin teed?" "Ma otsin oma varju" Peter vastas. Lõpuks Wendy aitas Peter otsima tema vari. Pärast leida varju, Wendy oli õmblemine Peetruse vari jääda nii nagu varem. Lõpuks Peter Pan sai oma varju tagasi. Ta tänas Wendy ja lubas külastada teda enam.

Paari päeva pärast, Peter Pan tagastada külastada Wendy. Ta saatis armukade väike haldjas nimega Tinker Bell. Wendy oli väga õnnelik; Ta tutvustas neile nii tema noorem vend. Peter Pan ütlesin neile kõike Neverland, maailm täis imesid. Ta tahaks kutsuda neid minna ja viibida Neverland. Wendy ja tema vend olid õnnelikud, et kutse. Samuti lepiti kokku, et minna.

"Enne kui minna teil õppida lendama kõigepealt" küsis Peter Pan. Wendy Darling ja tema vend olid segaduses, sest nad ei tea, kuidas sõita. Siis Tinker Bell aitas neid. Ta piserdas magic tolmu poole Wendy ja tema vend. Lõpuks kolm neist saab sõita. Tänu Peter Pan, tulid nad aknast maja on Neverland.

Wendy ja tema vennad jäid paar nädalat Neverland. Nad elasid koos kamp kadunud lastest. Nad olid lapsed, kes olid kadunud ja kunagi uuesti leida. Seal Wendy ja tema vennad mängisid õnnelikult koos nendega. The Lost Children küsis Wendy olla ema. Wendy ei saanud keelduda taotluse. Hiljem sai ta oma hooldajale. Wendy alati jutustab neile enne magamaminekut.

Paha piraat nimega Kapten Konks otsivad juuresolekul Peter Pan ja kadunud lapsi. Kapten Konks on oma vaenlase Neverland. Ta oli kättemaksule Peter Pan, sest ta on juba lõigatud oma käe ja andis selle krokodillid. Krokodill sõi, et käsi ja kella kuuluvate Kapten Konks. Kella hoida kohin kõhus krokodill. See krokodill jätkunud tal konks see jätkub, kuhu iganes ta läks. Juba mitu kuud, kapten konksud otsinud oma peidupaika. Pärast pikka aega, ta lõpuks avastas peidupaika. Siis hakkas ta tegema plaane püüda neid.

Pärast nii pikka hooldatud Wendy Darling, kadunud laste hakkas tundma nostalgiline tõeline perekond. Wendy kutsutud ka neid kõiki jääda temaga reaalses maailmas. Nad olid väga õnnelikud ja tahtis minna Wendy. Lõpuks nad kõik küsis Peter Pan, et lasta neil minna reaalses maailmas. Algul Peter Pan keeldus, kuid pärast nad sunnitud ta lubas neil. Ta küsis Tinker Bell teha viis reaalses maailmas. Wendy kutsutud ka Peter Pan minna, "Tule meiega!" "No ma ei käi kunagi läbi selle maailma ja saada täiskasvanud" ütles Peter Pan. Ta pidi lahkuma neid.

Kui Wendy ja kadunud lapsed olid umbes minna pärismaailma, Kapten Konks oli tulemas. Ta rööviti neid oma laeva. Tinker Bell, kes elasid ütles Peter Pan, "Peter, Wendy ja teised on röövitud Captain Hook!" Tinker Bell ütles. Peter Pan oli šokeeritud, "Mul on neid päästa!" Ütles Peter Pan.

Peter Pan lendas väga kiiresti sisse Piraatlaeva, et neid päästa. Üle laevad, Peter Pan nägin neid seoti. Oma intelligentsust, Peter Pan tehtud heli nagu kell helises. Heli tegi kogu meeskond hirmutanud. Nad arvasid, et see oli krokodill, kes tahtis rünnata neid enam. Ükshaaval meeskonna läks vette hüpata. Siis Peter Pan hüppas pardal rünnata jääb meeskonda. Lõpuks Peter Pan õnnestus vabastada Wendy ja kadunud lapsi. Mõistes, et ta oli petetud, kapten haagid ja ründas Peter Pan. Siis äge võitlus toimus nende vahel. Nad olid minnes oma mõõgad pardal. Peter Pan surunud Kapten Konks kukkus merre ja siis Kapten Konks söödud krokodill, et ootas teda meres. Lõpuks nad kõik säilinud Kapten Konks.

Kadunud laste meelt muutnud. Nad soovisid jääda Neverland Peter Pan ja Tinker Bell. Siis Peter Pan etapeeritakse Wendy ja tema vennad tagasi reaalses maailmas. Kui turvaliselt koju, Wendy küsis Peter Pan jääda nendega. Aga Peter Pan ikka tagasi seda. Ta lubas külastada Wendy uuesti kunagi.

Baca artikel lainnya :
Eye care softgel
Comments