Офіційне звернення Українського Віртуального Опору


УВАГА ! Прохання до учасників  УВО  розповсюдити це звернення по всіх відомих вам сайтам та серед населення України!

 

Офіційне звернення Українського Віртуального опору з приводу останніх подій у політичному житті України.

1 жовтня 2010 року Конституційний суд України оголосив рішення по справі про скасування політреформи від 8 грудня 2004 року.

 

КС ухвалив рішення скасувати політичну реформу, що означатиме повернення України від парламентсько-президентської до президентсько-парламентської форми правління та значне розширення повноважень Віктора Януковича.  

 

    Браття і сестри Українці! Ми стали свідками, як під політичний момент було безапеляційно зруйновано підвалини державного ладу, розмите конституційне поле країни. Таке рішення юридично освятило черговий крок з узурпації влади командою Януковича-Азарова та встановлення авторитарного режиму. Ми розуміємо, що судді Конституційного суду у прийнятті рішень не є самостійними. Але принаймні вони повинні розуміти відповідальність перед державою і НАРОДОМ! Конституційний суд одним розчерком пера "освятив" конституційний заколот в Україні! Нинішня ситуація вимагає негайної реакції та повної мобілізації українського народу! Годі сидіти в хаті та думати що нас це не стосується! Єдино можливий вихід у цій ситуації - це "перезавантажити" владу, тобто провести дострокові вибори президента та парламенту.

 

       Мають бути відправленими у відставку всі члени КС, що голосували за таке замовне рішення! Нинішня влада ніколи не радиться з народом про свої дії які вже підірвали державний суверенітет та демократію в нашій країні! Судді Конституційного суду які мали стояти на стражі конституції та прав  громадянина порушили присягу і виявились лакеями. Тепер  Янукович теоретично може бути обраним не тільки на другий а ще й на третій строк(як ми це знаємо з прикладу Леоніда Кучми)

 

        Український Віртуальний опір наполягає на проведенні дострокових виборів президента й парламенту. Українці, ми обирали президента не з повноваженнями диктатора, тому цей  президент є не легітимний .
       

       Скоро відбудуться вибори до місцевих рад, на яких по багатьом даним буде використано адмін. ресурс. Український Віртуальний опір звертається до вас з проханням не піддаватися на провокації та на накази вашого керівництва голосувати за якусь конкретну партію навіть під загрозою звільнення з роботи як це вже відбувалось напередодні Помаранчевої революції.  Всі як один  підтримаймо  партії національного спрямування .

 Координаційна Рада  УВО

 

                                Український Віртуальний Опір   http://uvo.cv.ua