Домашня сторінка


Українська асоціація датистики створена з метою об'єднання фахівців, які викладають, вивчають, використовують та розвивають дисципліну, яка в англомовних колах має назву  "Data Science". У перекладі українською цю дисципліну також називають "Наука про дані". Проте назва "Датистика", на наш погляд, є більш прийнятною, оскільки вона з одного боку підкреслює глибинний зв'язок зі статистикою, яка є однією з важливих складових цієї науки, а з іншого відходить від безпосередньої кальки з англійської мови.

Ідея створення такої асоціації виникла під час семінару, що відбувся 26 травня 2017 року на кафедрі прикладної математики факультету прикладої математики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

На цьому семінарі зібралися представники різних університетів України, які цікавляться проблемами викладання цієї сучасної міждисциплінарної дисципліни. Ініціаторами семінару були професор університету м. Амстердам Юрій Демченко та завідувач кафедри прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського Олег Чертов.

За результатами обоговорення учасники прийшли до висновку, що надзвичайно великий попит на цю дисципліну з одного боку вказує на необхідність більш широкого впровадження такого курсу в навчальні плани університетів, а з іншого виявляє брак кваліфікованих кадрів та неузгодженість навчальних програм і вимог до їхного об'єму, що зрештою позначається на якості знань, які одержують випускники.

Тут ще варто написати про проект EDISON.

Бажано викласти фото

Останні новини

  • EDISON Data Science Framework (EDSF) Release 2 published EDISON project published the EDISON Data Science Framework (EDSF) Release 2 documents set:http://edison-project.eu/edison/edison-data-science-framework-edsf EDSF release2 includes the following components: Data ...
    Опубліковано·6 серп. 2017 р., 11:27 A. Antoniouk
  • Семінар 26 травня 2017 р. 26 травня 2017 р. на кафедрі прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ) відбувся методичний семінар із розробки навчальних планів за напрямом «Наука про дані» (Workshop on Data Science ...
    Опубліковано·28 трав. 2017 р., 06:23 Dan Tavrov
Відображаються 1 - 2 із 2 записів. Переглянути більше »