УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1085/2010 Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1085/2010 Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади

Создано службу защиты персональных данных

28 days ago

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Sergey Dyachenko likes this

You, Sergey Dyachenko like this

4 comments

Alex Bodryk Незважаючи на розподіл функцій між міністерствами, агентствами, інспекціями та службами (на підході ще незалежні регулятори та "спеціальні органи") деякі речі наводять на сумніви щодо реальності цього розподілу.
Приклад - Держкомпідприємництва було інкорпороване в структуру Мінекономіки.
Є досить цікава стаття на тему реального мотиву "реформи" http://obozrevatel.com/news/2010/12/10/409153.htm
При існуванні "мегаміністерств" і інших бюджетне фінансування інших буде здійснюватись за залишковим принципов (в чиновницькому середовиці діє аксіома - у кого більше людей і повноважень той і прав, той отримає ще більше людей і повноважень).

Щодо самої СЗПД - думаю все що можна просто спишуть з європейського законодавства. Чисто для проформи, яка необхідна для подальшої євроінтеграції.

Kostiantyn Korsun Видимо, суть постов состоит в следующем: 1. Утворити: Державну службу України з питань захисту персональних даних; - что за служба, какие задачи и т.д. и.т.п.?
Кстати, не увидел ничего о ДССЗЗІ. Значит ли это, что она осталась без изменений? Видимо, нет, но тогда кто будет выполнять ее функции?

Mykola Graivoronskyi ДССЗЗИ преспокойно осталась на месте. Она отнесена не к службам, а к адинистрациям. Почему оно у них так - неведомо, но они давным-давно называли себя "Адміністрація державної служби ..."

Теперь главная интрига - как эти две службы будут дружить и взаимодействовать.

Alex Bodryk Трохи про терміни
"Україна і Європейська організація з питань юстиції (Євроюст) завершують переговорний процес з метою узгодження тексту угоди про співробітництво.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства юстиції України, про це поінформувала заступник міністра юстиції України Валерія Лутковська за підсумками переговорів, що відбулися минулого тижня у Гаазі (Нідерланди).

Під час переговорів українська делегація надала інформацію про створення в Україні системи захисту персональних даних, зокрема про прийняття в поточному році Закону України «Про захист персональних даних», а також про ратифікацію Європейської конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних та Додаткового протоколу до неї.

У зв’язку з цим відзначалося, що прийняття Україною зазначених актів законодавства забезпечує їй відповідність двом із трьох базових умов, необхідних для налагодження ефективного співробітництва з Євроюстом. Для укладення угоди залишається виконати третю умову, а саме запровадження на практиці системи захисту персональних даних під час їх обробки, у тому числі створення незалежного органу, відповідального за питання захисту персональних даних.

Під час переговорів сторони домовилися провести наступний раунд переговорів з метою узгодження тексту проекту угоди про співробітництво між Україною та Євроюстом до кінця першого півріччя 2011 року.

Євроюст планує відвідати навесні Україну, щоб обговорити питання правового співробітництва та ознайомитися з прогресом, досягнутим Україною у сфері захисту персональних даних."
Джерело: http://www.dt.ua/1000/1050/71127/

Comments