Парламент розгляне проект порушення законодавства про захист персональних даних

Парламент розгляне проект порушення законодавства про захист персональних даних

Проект буде розглянуто в найближчий час. Цікава позиція професійної групи

27 days ago

8 comments

Vladimir Gninyuk Не зрозумів. Цікава позиція до чого?:

1. До висновків Головного науково-експертного управління?

2. До того що розгляне парламент? (а що буде розглядати всупереч висновків?)

Evgen Kostenko Позиція щодо законопроекту http://www.zakonoproekt.org.ua/pro-vnesennja-zmin-do-dejakykh-zakonodavchykh-aktiv-zakhyst-personaljnykh-prav.aspx/. Висновок - це елемент оцінки. Проект, це те, за що будуть голосувати.

Vladimir Gninyuk Висновки Головного управління дуже конкретні та змістовні. У відсутність дій на ці зауваження, робити якийсь аналіз чи висновки передчасно.

Якщо законодавець прийме «як є», не врахувавши зауважень, то ми отримаємо збільшення хаосу і зменшення бажання на будь яку обробку «персональних даних»…

Evgen Kostenko 2Vladimir Gninyuk Тому я і виставив цей висновок. Питання в тому, що якщо оцінка професійних груп співпадає, то це сприяє правильному вирішенню в залі.

Valerii Pekar Більше 20 галузевих асоціацій підписали листа Президенту з проханням відтермінувати настання будь-якої відповідальності за цим законом. Наразі розробяється пакет змін до закону.

Vladimir Gninyuk 2 Valerii Pekar: А де можна ознайомитися з цим листом? Які зміни пропонуються?

Valerii Pekar За кілька годин листи будуть в Інтернеті, я наведу посилання

Valerii Pekar Колеги, зі зверненнями до Президента, Кабінету Міністрів та до Верховної Ради можна ознайомитися на сайті Громадської Ініціативи, який вже розпочав свою роботу - http://pdp.net.ua

14 days ago
Comments