Обласні семінари

10 березня 2016 року на базі Дніпропетровського обласного

 медичного ліцею-інтернату «Дніпро» відбувся обласний 

науково-методичний семінар з біології для керівників районних

 міських методичних об’єднань «Моніторинг якості освітньої 

діяльності як інструмент для підвищення ефективності 

навчально-виховного процесу».

         Метою семінару було: обмін досвідом педагогів області з проведення моніторингу якості навчально-виховного процесу для визначення оптимальних умов реалізації ефективності природничої освіти.

         На семінар з’їхалися 40 педагогів з усіх куточків нашої області. Відкрив семінар методист навчально-методичної лабораторії природничих дисциплін ДОІППО, Відмінник освіти України Григоров Альберт Георгійович. Він привітав учасників заходу та наголосив на важливості проблеми, яка розглядається на семінарі, і надав слово директору Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро», кандидату хімічних наук, доценту ДЗ «ДМА», заслуженому працівнику освіти України Журавель Тетяні Олексіївні. Директор презентувала присутнім ліцей як експериментальний навчальний заклад  Всеукраїнського рівня:  ознайомила колег з особливостями організації навчально-виховного процесу , докладно розповіла про результати роботи ліцею за 22 роки існування, про призерів предметних олімпіад та конкурсів МАН  обласного та Всеукраїнського рівня, про високі результати випускників на зовнішньому незалежному оцінюванні. Тетяна Олексіївна звернула увагу присутніх на складові розвитку середньої освіти за Дорожньою картою освітньої реформи на 2015-2025 рр. та закликала освітян до активного обговорення та внесення пропозицій до МОН України.

         Далі слово було надано декану факультету підвищення кваліфікації педагогічних працівників ДОІППО, кандидату біологічних наук Григоровій Марії Олександрівні, яка розповіла учасникам семінару про нараду в МОН України щодо реформування середньої освіти та розвантаження навчальних програм з природничо-математичних дисциплін, про особливості проведення ДПА 2016 року; запропонувала керівникам та педагогам області надавати пропозиції на сайт МОН України щодо ключових питань викладання біології, екології та природознавства.

         Наступною була доповідь методиста навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти ДОІППО Сотнічук Інни Анатоліївни була присвячена основним напрямам діяльності та механізмам проведення моніторингових досліджень у загальноосвітніх навчальних закладах Дніпропетровської області.

         Заступник директора з навчальної роботи Бессонова Інна Євгенівна розповіла про моніторинг якості освіти в медичному ліцеї «Дніпро»; вчитель англійської мови Кривонос Ірина Анатоліївна – про особливості навчання та оцінювання у профільному закладі; практичний психолог ліцею Зюзь Вікторія Валеріївна представила результати проведеного в ліцеї моніторингового дослідження мотивації навчання учнів та динаміку різних мотивів навчальної діяльності; вчитель історії ліцею Михайличенко Артем Євгенійович ознайомив присутніх з інноваційними формами роботи з обдарованими учнями та продемонстрував фільм власного виробництва про Літню хіміко-біологічну школу в ліцеї.

         Друга частина семінару проходила в творчих лабораторіях ліцею. Учасники семінару з інтересом слідкували за роботою учнів 11-А класу під час брейн-рингу з біології , який проводила вчитель біології Фроніна Анастасія Семенівна. Гостям семінару сподобалась участь разом з ліцеїстами у біо-квесті під керівництвом вчителя біології Клюс Наталії Анатоліївни. Корисними для освітян області стали лабораторний практикум «Визначення твердості води», проведений у 11-В класі вчителем хімії Роман Оленою Василівною та лабораторний практикум «Препарування риби» в 10-Б класі, проведений вчителем біології Машкіною Тетяною Володимирівною.

         Після проведення обговорення і круглого столу з актуальних питань підсумки обласного науково-методичного семінару підвела директор ліцею Журавель Т.О. В рекомендаціях, які стали результатом підведення підсумків роботи семінару, зокрема, було зазначено рішення затвердити його як традиційний щорічний науково-методичний захід, що відбуватиметься навесні згідно планів роботи Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»  на базі медичного ліцею «Дніпро»

         Методист НМЛ природничих дисциплін ДОІППО Григоров А.Г., а також учасники семінару відзначили високий рівень його підготовки і проведення і подякували колективу ліцею за їх творчу працю. 

  
  


Ċ
Альберт Григоров,
7 янв. 2012 г., 0:03
ĉ
Альберт Григоров,
7 янв. 2012 г., 0:06
ċ
Анатомическийатласчеловека.djvu
(7502k)
Альберт Григоров,
7 янв. 2012 г., 0:08
ĉ
Альберт Григоров,
14 апр. 2015 г., 5:53
ĉ
Альберт Григоров,
26 нояб. 2014 г., 5:39
ċ
семинар молодых учителей 2 часть.rar
(5278k)
Альберт Григоров,
11 мар. 2014 г., 6:44
ċ
семинар молодых учителей 05.03.2014 г. 1 часть.rar
(3649k)
Альберт Григоров,
11 мар. 2014 г., 6:27
ĉ
Альберт Григоров,
23 сент. 2011 г., 5:13
ĉ
Альберт Григоров,
7 янв. 2012 г., 0:09
Comments