Здобутки учнів початкової школи

 
Дитина - вище творіння Природи і Космосу 
і несе в собі їхні риси - могутність і безмежність
Ш. Амонашвілі
У 10 років кожна людина -геній,
 у 15 років - талант, 
а у 20 років -вона стає звичайною людиною.
Японське прислів'я
Починаючи з 2011-2012 н. р., працюю головою методичного об'єднання вчителів початкових класів Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1


Наші здобутки:
2017-2018 н.р.
7 грудня 2017 року учень 3-А класу Адамчук Дмитро отримав дипломи за участь у Міжнародному дистанційному конкурсі з природознавства, математики, української мови та літератури та інформатики "Олімпіс 2017 - Осіння сесія"
  
 
 
        У ІІ етапі 

(міський) XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра                                  Яцика учениця 4-Б класу Хомін Софія здобула 2 місце.


Наші здобутки:
2015-2016 н.р.
Ø Міський конкурс  Олівець-малювець:

                 Ткачук Ірина, учениця 4-Б класу – 2 місце (Ряба І.В.);                                                                                                                               

Ø Міський конкурс “Умілі ручки”:

                  Сенчишак Назар, учень 3-Б класу – 2 місце  (Лойко О.С.)                                                                                                                                                                                                                                Лешко Артем, учень 3-А класу – 3 місце  (Адамчук В.Г.)

                                                  

Ø Міський етап  конкурсу  знавців рідної мови  ім. Петра Яцика:                                                                                                                                                                                                                                                                                              Сніжана Доровських учениця 4-А класу  

                         Сніжана Доровських, учениця 4-А класу  - І місце - вчитель Майоренко О.С.       

Ø Обласний етап  конкурсу  знавців рідної мови  ім. Петра Яцика:

             Сніжана Доровських, учениця 4-А класу  - учасниця вчитель Майоренко О.С.

2014-2015 н.р.
Ø Міський конкурс  Олівець-малювець:

                         Паюк Валерія, учениця 2-А класу – 3 місце (Адамчук В.Г.);                                                                                                           Мельник Анастасія, учениця 3-А класу 2 місце (Майоренко О.С.);                                                                                           Командне місце у конкурсі "Олівець-малювець"  - 3 місце.        

Ø Міський конкурс “Умілі ручки”:

                         Куля Максим, учень 2-А класу – 2 місце  (Адамчук В.Г.)

   
Наші здобутки:
2013-2014 н.р.

Наші переможці:

Ø . Міський конкурс  Олівець-малювець:

                         Левосюк Діана, учениця 3-Б класу – 3 місце (Самолюк Г.Є.)          

Ø Міський конкурс “Умілі ручки”:

                          Приступа Михайло, учень 2-Б класу – 2 місце  (Ряба І.В.)

Ø Міський етап  конкурсу  знавців рідної мови  ім. Петра Яцика:                                                     Трачук Катерина учениця 4-А класу  

                         Трачук  Катерина, учениця 4-А класу  - І місце - вчитель Татунчак В.Ф.

Ø Обласний етап  конкурсу  знавців рідної мови  ім. Петра Яцика:

             Трачук  Катерина, учениця 4-А класу  - І місце - вчитель Татунчак В.Ф.

Ø Всеукраїнський етап конкурсу знавців рідної мови  ім. Петра Яцика:

            Трачук  Катерина, учениця 4-А класу - учасниця - вчитель Татунчак В.Ф.

Ø Міський конкурс «Енергія та середовище»:

               Глодік Тетяна, учениця 3-А класу – І місце (Глодік Н.С.)

Ø «Веселі старти» міська спартакіада:

                   учні 4-их класів – 2 місце (Кузьмич А.С.)

          Ø Участь в обласній літературній вікторині «Я на сторожі коло їх поставлю слово». Вшанування пам’яті Тараса Шевченка,  200-річчя від дня народження.

Стаття у Володимирській газеті  "СП Слово правди"
№21 (10127)  від 22 травня 2014 року 
Наші здобутки:
2012-2013 н.р.

Ø Міський конкурс “Умілі ручки”:

Пилипюк Аліна учениця 3-Б класу - 3 місце.  (Лопушанська В.П.)

Наші здобутки:
2011-2012 н.р.

Наші переможці:

Ø Міський конкурс  “Олівець-малювець”:

                                   Сидорук Анна, учениця 2-А класу – 3 місце (Татунчак В.Ф.)

Ø Міський конкурс “Умілі ручки”:

                                   Занько Давид, учень 3 –Б класу - 2  місце (Адамчук В.Г.)  

                                  Демчук Ярослава, учениця 3-А класу -  3 місце (Павловська О.С.)

         

Робота з обдарованими дітьми.ppt


      


Comments