Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa to społeczna kampania promująca wartość szczególnej więzi kobiety i mężczyzny. 
Celem kampanii jest: 
- promocja szczególnej więzi kobiety i mężczyzny, jaką jest małżeństwo,  
- motywacja białostockich małżonków do pracy nad własnym związkiem i poszukiwanie wartościowych sposobów jego rozwoju, jak również tworzenie okazji i przestrzeni do wzmacniania małżeńskich relacji,  
- propagowanie i integrowanie programów i inicjatyw białostockich organizacji wspierających rozwój relacji małżeńskich, zwłaszcza w zakresie umiejętności relacyjnych,  
- zwrócenie uwagi lokalnej opinii publicznej, a zwłaszcza specjalistów, mediów, osób publicznych na znaczenie małżeństwa jako fundamentu rodziny i dobrostanu jednostki.
 stat4u


Zapraszamy na nową stronę 
Tygodnia Małżeństwa 
w Białymstoku
7-14 luty 2018 r.


W 2016 roku odbyła się pierwsza edycja tego przedsięwzięcia w Białymstoku. Siedemnastu partnerów - specjalistów i instytucji - zaprosiło białostockie małżeństwa do uczestnictwa w ponad dwudziestu przedsięwzięciach, w których wzięło udział ponad 200 osób. W edycji w roku 2017 partnerów, przedsięwzięć i uczestników było już więcej. 
Tydzień Małżeństw odbywa się tradycyjnie w dniach od 7-14 lutego każdego roku. Jest okazją, aby połączyć siły różnych organizacji i środowisk w celu stworzenia pozytywnej energii i inicjatyw niezbędnych do budowania zdrowych i trwałych relacji małżeńskich w Białymstoku. 

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa i w tym roku spotka się ze zrozumieniem i będziemy mogli razem podjąć działania wspierające białostockie małżeństwa.

W tym roku koordynatorem wydarzeń Tygodnia Małżeństwa jest Stowarzyszenie Innowatorów Edukacji.