Українською          Polski          English          Русский

Постачання витратних матеріалів

ТОО НВКФ 'Техноекс `з моменту свого заснування в 1992 році спеціалізується на постачанні витратних матеріалів до друкуючих пристроїв.

Комплектуючі й сировина, вироблені в Англії, Німеччині, Японії, США на заводах, сертифікованих за стандартом ISO 9000, де присутній жорсткий контроль на всіх технологічних операціях виробництва, що дозволяє забезпечити високу якість, при прийнятних цінах. 

Місія нашої компанії - найбільш повне задоволення потреби користувачів в сумісних та оригінальних витратних матеріалах до принтерів і копіювальних апаратів. 

Підприємство поставляє широкий асортимент чорнил, картриджів та заправок до струменевих, матричних і лазерних принтерів, касових апаратів.
Компанія займається відновленням картриджів і використовує чорнило для заправки картриджів до струминних принтерів, забарвлену нейлонову стрічку, тонер в пляшках, пакетах та тубах до найбільш популярних моделях копіювальних апаратів і лазерних принтерів. 

Ми обслуговуємо всі моделі принтерів фірм Epson, Canon, Hewlett Packard, Lexmark, Kodak Encad. 

Ми неодноразово вигравали тендери на постачання витратних матеріалів для державних і комерційних організацій України. 

Ми обслуговуємо ряд освітніх, адміністративних установ і комерційних банків. 

Висока якість продукції, довготривала співпраця, гнучкість у роботі з замовниками, - ось основні принципи, якими керується колектив.

Працюючи з нами, Ви будете мати гнучку цінову політику, конкурентні ціни та широкий асортимент витратних матеріалів для друку.