Populairste Tweeps van België

Lijst van de top Twitter gebruikers in België

Ben je nieuw op Twitter? Hieronder vind je een handig lijstje met bekende en invloedrijke Tweeps uit België. 

POLITIEK

Herman Van Rompuy - @euHvR - CD&V, voormalig voorzitter van de Europese Raad

Yves Leterme - @YLeterme - CD&V, OESO, ex-premier

Alexander De Croo - @alexanderdecroo - Liberaal Belgisch politicus voor Open VLD

Elio Di Rupo - @eliodirupo - PS, ex-premier

Didier Reynders - @dreynders - MR, Belgisch politicus

Vincent Van Quickenborne - @VincentVQ - Open VLD, burgemeester Kortrijk

Siegfried Bracke - @sthbracke - N-VA

Rik Torfs - @torfsrik - Rector van de universiteit Leuven

Annemie Turtelboom - @ATurtelboom - Open VLD

Daniel Termont - @DanielTermont - sp.a, burgemeester van Gent

Paul Magnette - @PaulMagnette - PS, federaal minister

Freya Van den Bossche - @freyabos - sp.a

Geert Bourgeois - @geertbourgeois - NVA

Filip Dewinter - @FDW_VB - Vlaams Belang

Wouter Beke - @wbeke - Voorzitter CD&V, Senator, Burgemeester Leopoldsburg

Charles Michel - @CharlesMichelEerste Minister van België


SPORT

Kim Clijsters - @Clijsterskim - Belgische ex- toptennisster

Bart Wellens - @wellensonline -  Veldrijder die rijdt voor het wielerteam Telenet-Fidea

Sven Nys -‏ @sven_nys - Wielrenner, biker, veldrijder

Vincent Kompany -  @VincentKompany - Voetballer

Tomas Van Den Spiegel - @tomasvd - Basketbalspeler, winnaar De Slimste Mens ter Wereld 2012

Niels Albert -  @Niels_Albert - Veldrijder

Maxime Monfort - @maxmonfort - Radioshack Nissan Trek bike rider

Anthony Kumpen - @AnthonyKumpenGT racing car driver and cycling freak

Stefan Everts - @StefanEverts - Voormalig Belgische motorcrosser

Élodie Ouédraogo - @ElodieOuedraogo - Belgische atlete van Burkinese afkomst

Evi Van Acker - @evivanacker - Zeilster, Brons Olympische Zomerspelen 2012

Thibaut Courtois - @thibautcourtois - Doelman

Eden Hazard - @hazardeden10 - Aanvallende middenvelder bij Chelsea

Carl Hoefkens - @CarlHoefkens - Voetballer bij Lierse SK


MUZIEK

Selah Sue - @SelahSue -  Belgisch singer-songwriter

Kristel Verbeke - @kristelktje - Zangeres, actrice, presentatrice bekend van meidengroep K3

Karen Damen - @DamenKaren - Zangeres, actrice, presentatrice bekend van meidengroep K3

Regi ‏- @Realregi -  Producer actief met onder meer de Belgische dancegroepen Milk Inc. en Sylver

Natalia ‏- @nataliamusic - Zangeres afkomstig uit Oevel

Milow - @milow -  Singer-songwriter

Triggerfinger - @Triggerfingerrr - Hardrockband afkomstig uit Antwerpen en Lier

TV & RADIO

Sven Ornelis - @SvenOrnelis - Vlaamse radio- en televisiepresentator oa Q-Music

Koen Fillet - @filletk - Vlaams radio- en televisiepresentator

Jan Hautekiet - @hautekiet - Elke weekdag van 9 tot 11 op Radio 1

Hans Otten -‏ @OttenHans - Vlaams presentator

Kürt Rogiers -‏ @Kurt_Rogiers - Acteur, ochtend-DJ Q-music, presentator #SODD

Eline De Munck -‏ @Eline_De_Munck - Actrice, zangeres en presentatrice.

Jean Blaute -‏ @jblaute - Musician - producer - composer - TV personality-host

Tomas De Soete -  @Tomas_DeSoete -  Televisiepresentator, voormalig radiopresentator bij Studio Brussel

Sam De Bruyn - @sam_debruyn - Radiopresentator voor Studio Brussel

Otto-Jan Ham - @OttoJanHam - Presentator bij VIER

An Lemmens - @AnLemmens - Presentatrice bij de VMMa

Peter Van de Veire - @petervandeveire - Radiomaker en presentator

Tiany Kiriloff - @BelmodoTiany - Presentatrice / fashionista

Wim Oosterlinck - @WimOosterlinckRadiopresentator voor Q-Music

Gilles De Coster - @gdcoster - Presentator Vier - Woestijnvis

Veerle Baetens - @_dallasmusic - Dallas - new music project of Veerle Baetens and Sandrine Collard

Stany Crets - @stanycrets - Vlaamse acteur, auteur en regisseur

Veerle Dobbelaere - @veerledobbelaer - Vlaamse actrice


BEKENDE VLAMINGEN


Hot Marijke - @HotMarijke - Bekendste escorte van Vlaanderen

Astrid Bryan ‏ @Astridbryan - Televisiepersoonlijkheid

Lesley-Ann Poppe ‏- @Lap_zeg - Model en mediafiguur

Tanja Dexters -‏ @tanjadexters - Miss België 1998

Showbizz Bart - @ShowbizzBart - Q-music, Story


PERS

Rudi Vranckx - @RudiVranckx - Buitenlandjournalist voor VRT

Koen Fillet - @filletk - Journalistoide

Ivan De Vadder - @vadderiVRT - Journalist VRT

Freek Braeckman - @freek_braeckman - Journalist VRT

Peter Vandermeersch - @pvdmeersch -  Hoofdredacteur van NRC Handelsblad

Yves Desmet - @yvesd - De Morgen

Kathleen Cools - @CoolsKat - VRT

Goedele Devroy - @GoedeleDevroy - Journalist VRT

Johanne Montay - @JohanneMontay - Hoofdredacteur RTBF nieuwsdienst

Faroek Ozgunes - @faroekozgunes - Journalist Het Nieuws VTM

Marc Van de Looverbosch - @MarkLooverbosch - Journalist VRT

Marc Reynebeau -‏ @ReynebeauM - Redacteur van De Standaard

Linda De Win -‏ @lindewin - VRT journaliste

Karl Vannieuwkerke -‏ @Vannieuwkerke - VRT

Stef Wijnants -  @StefWijnant - Sportjournalist

Ben Van Alboom - @fakerholic - De Standaard

Rik Van Cauwelaert - @cauwelaert -  Vlaams journalist en directeur van het weekblad Knack

Patrick Van Gompel - @PVanGompel - Journalist Het Nieuws VTM

Renaat Schotte - @wielerman - Sportjournalist

Andre Meganck - @andremeganckProductie Wielrennen SPORZA sinds 1976

Patrick De Witte (pdw) - @PatrickDeWitte - Hoofdredacteur van P-Magazine (R.I.P.)

De Filmblog - @DeFilmBlogDagelijks Filmgeweld


HUMOR

Henk Rijckaert -‏ @henkrijckaert - Vlaamse cabaretier en stand-upcomedian

Xander De Rycke -‏ @xanderycke - Comedian, schrijver, organisator, filmfanaat, gamer, podcaster

Bert Gabriels ‏- @bertgabriels - Stand-upcomedian

Philippe Geubels -‏ @philippegeubels - Stand-upcomedian

Geert Hoste - @geerthoste - Vlaamse humorist

Iwein Segers ‏- @iweinsegers - Presentator, humorist, mongool

Gunter Lamoot -‏ @_gunterlamoot_ - Stand-upcomedian

Guga Baúl - @GugaBaul - Stemmenimitator/Maestroloog




VARIA

Belgian Royal Palace - @MonarchieBe - Officieel Twitter-kanaal van het Koninklijk Paleis

Geert Noels - @GeertNoels - Belgische ondernemer en macro-econoom

Carl Devos - @devoscarl - Politicoloog aan de Universiteit Gent

Michel Baeten - @mbaeten - "Toen ik een kleuter was, is er een valies op mijn hoofd gevallen"

Peter Selie - @Sarcist - "Investeer in de man. Binnenkort nog het enige aftrekbare in België"

Noël Slangen - @NoelSlangen Belgisch communicatieadviseur 

Karel Van Eetvelt - @karelvaneetvelt - CEO UNIZO

Dave Sinardet - @DaveSinardet - Politicoloog, columnist, Antwerpenaar

Tom Van de Cruys -‏ @TomVandeCruys - CEO Lampiris

Steven De Smet -‏ @DeFlik - Hoofdcommissaris Politie Gent

Robin Wauters - @robinwauter - European Editor at @TheNextWeb

Bart De Waele - @netlash - CEO van digital agency Wijs

Cain Ransbottyn  - @ransbottyn - Hoofd van Think Media Digital

Dries Buytaert - @Dries - Creator of Drupal, Drupal project lead, co-founder and CTO of Acquia

Clo Willaerts - @bnox - Business Unit Manager of Conversity.be at Sanoma Media Belgium

Veerle Pieters - @vpieters - Belgian graphic & web designer, author of Veerle's blog

Paul De Grauwe - @pdegrauwe - Professor / Hoogleraar

Steven Van Belleghem - @StevenVBe - Managing partner marktonderzoeksbureau InSites Consulting

Guillaume Van der Stighelen - @GuillaumeVdS - Medeoprichter van reclamebureau Duval Guillaume

Jo Caudron - @jcaudron - Ondernemer, gepassioneerd door technologie en media

Rudi De Kerpel - @rudidekerpel - Ondernemer - Liberaal - Vlaming



Op deze site vindt je trouwens de top 30 van Belgische tech-Twitteraars, opgesteld door Thomas Geeraerts : @thomasgeeraerts


Klik hier voor een overzicht van de kranten op Twitter
Klik hier voor een overzicht van Belgische TV- en radiozenders