Ateisti proti nadprávam homosexuálov.
Zoznam podstránok


Na stránke sa pracuje.


Zdá sa, že plné zuby dúhovej propagandy majú aj sekulárni humanisti. Ján Parada, administrátor portálu Humanisti.sk, okomentoval rozhodnutie Rady pre reklamu.Reklama Aliancie za rodinu podráždila Radu pre reklamu


Arbitrážna komisia Rady pre reklamu ju posúdila ako reklamu, ktorá podporuje diskrimináciu z dôvodu pohlavia a porušuje Etický kódex reklamnej praxe.Pozerám sa na tú reklamu Aliancie za rodinu.

Je tam päť fotografií: Mladí ľudia, muž a žena, sa majú radi. Čakajú bábätko. A nakoniec sa tešia z narodenia dieťaťa.

Pod tým sú dvaja muži, homosexuáli. Tiež sa majú radi. A za tou fotografiou nasleduje prázdna fotografia v rámčeku. S vysvetlením:

Toto nie je diskriminácia! To len nefunguje
A majú pravdu!

Veď len hovoria to, čo je pravda. Môže jeden muž oplodniť druhého muža? Nemôže! Môže nejaký muž čakať dieťa? Môže otehotnieť? Nemôže!

Iba ak vo filme, ako to skvelo a zábavne zahral Arnold Schwarzenegger (Dr. Alex Hesse) v sci-fi komédii Junior.

Problém homosexuálov je len v politickej rovine. Chybu robia tí, ktorí sú proti tomu, aby homosexuálne páry mohli uzatvárať registrované partnerstvá.

Muž s mužom, či žena so ženou, môžu spoločne žiť, a vytvárať si tak vlastný model rodiny, ale je pravdou, že muž s mužom, ani žena so ženou nemôžu mať spoločné deti.

Aj homosexuálna žena (lesba), ak chce otehotnieť, tak potrebuje mužskú spermiu. A dvaja homosexuáli, ak chcú mať dieťa, sú zasa odkázaní na nejakú ženu, darkyňu, ktorá sa nechá oplodniť jedným z týchto dvoch homosexuálov, a porodí im dieťa. Je vôbec etické to, čo vykoná taká darkyňa? Nie je! Bude len strojom, továrňou, na množenie detí.

Mužský a ženský princíp, to je jednoducho príroda. Áno, v prírode sa vyskytujú aj odchýlky, anomálie. Ale predsa tá reklama je o tom, že len muž a žena môžu mať dieťa.

Nevidím na reklame žiadnu diskrimináciu z dôvodu pohlavia. Prísne vzaté, homosexuáli sú diskriminovaní samotnou prírodou. Ak sa chcú sťažovať, nech sa sťažujú na prírodu. A pobožní homosexuáli sa môžu sťažovať na boha, v ktorého veria.

Homosexuálom radím, aby sa zmierili so svojou sexuálnou orientáciou, a pochopili, že muž s mužom nemôže 
mať dieťa. Lebo v prírode to tak nefunguje, presne ako tvrdí Aliancia za rodinu.

Comments