Protiboženstvo‎ > ‎

Ach jáááj , tí ateisti ! :-)


Jednu stránku som sa rozhodol venovať reakciám na administrátora stránky www.ateizmus.sk.
Samozvaný spasiteľ ľudstva a šíriteľ tzv."zdravého rozumu" (všimnite si tie úvodzovky, sú zámerné a sú odo mna) splieta rôzne témy s jediným cieľom.Uspokojiť svoje nenávistné ego voči kresťanom.Našiel zmysel svojho života.V nenávisti.
Keď kedysi na jeho predchádzajcej stránke www.ateista.tk ospravedlňoval svoj žlčovitý prejav,použil na to slová, ktoré by každého iného logicky uvažujúceho človeka zaskočili.Podľa jeho tvrdenia je správne agresívne vystupovať voči náboženstvu,lebo tým vytvára v spoločnosti rovnáhu.Takže ak jedno zlo odplácate rovnakým zlom, ste humanista.Hoci logika veci napovedá, že protipólom k zlu je dobro a opakom klamstva je pravda.
Satanizmus, ktorý nie je tvorcom tej stránky cudzí, je len ateizmus v prebale.Stačí si prečítať ich komentáre v diskusii či samotné články a zistíte, že tí,čo sa tak radi pasujú za zástancov zdravého rozumu, tým rozumom takmer vôbec nedisponujú.Polopravy a lži, kvetnanté reči, pokrytectvo, hraná tolerancia a neskrývaná nenávisť.
Poznám mnohých ateistov. Vzdelaných a rozhľadených. Schopných triezvo viesť dialóg.Avšak táto zebranka z www.ateizmus.sk má s ateizmom toľko spoločné ako Castro s demokraciou.
Svojho času som sa pokúšal viesť dialóg so správcom inej ateistickej stránky, i keď admin bol ten istý.Na moje obrovské prekvapenie človek, ktorý tak rád a usilovne obviňuje Cirkev s manipulácie, tak tento típek zaviedol na svojej stránke 100%-ú cenzúru. Zadržiavanie príspevkov jeho oponentov sa stalo štandartom .Žiadny odkaz na stránku s dôkazmi pristihjúcimi pána admina z neznalosti faktov.Jediné odkazy, ktoré akceptoval, boli tie šíriacie netoleranciu a kresťanofóbiu.Jeho posadnutosť nenávisťou voči veriacim zašla až tak ďaleko, že prikonkrétnej téme (obriezky muža) odmietol zverejniť stanoviská odborníkov a sexuólógov vyjadrujúcich sa k téme a majúcich opačný názor k tomu jeho.Odmietol akceptovať linky už nie len náboženské,ale aj výsostne profesionálne.

www.ateizmus.sk je stránka v šate ateizmu.Obal predáva.V skutočnosti to nie je stránka ani o vede a poznaní, ani o polemike o viere či zlyhaniach Cirkvi, o hľadaní pravdy.Je to stránka preoblečeného satanistu , zbabelca bez tváre a bez mena.
Jeden iskrivý citát z jeho stránky,autorom je sám "Lukáš" čo by administrátor.Citujem:
TvojOponent ma netrápi. Chodí sem už dlho a vlastne nič nedosiahol ani nevyvrátil. Asi si necení svoj čas.
Presne tak.Stránka www.ateizmus.sk  je pre čitateľa stratou času. Tie bludy,konšpirácie a cielené klamstvá,ktoré sú tam zverejňované, neposúvajú človeka k poznaniu.Navyše absolútna cenzúra zahŕňajúce dokonca manipulovanie s textom prispievateľov je pre admina zárukou, že oponentov stavia do pozície argumentačne nevybavených.Hoci opak je pravdou. Strach z priamej polemiky ateistu Lukáša zmenil na cenzora a manipulátora.Ak títo bojoví ateisti posielajú kresťanstvo do stredoveku, tak potom liberalizmus a bojoví ateizmus čo sa logiky a kvality diskusie týka, patria do praveku.
Rozbory ateistických bludov


Mnohí ateisti tváriaci sa, že myslia,v skutočnosti iba preskupujú svoje predsudky...


Ak by voliči niektorých liberálnych politikov boli kanibali, neváhali by im sľúbiť misionárov na večeru.

Fakty neprestanú existovať , keď ich budete ignorovať.


Koľko je ateistov?
(údaje zahŕňajú aj tých, ktorí sa nehlásia k žiadnemu náboženstvu)

Barbados – 2%
Belize(2000) - 9.4%
Britské panenské ostrovy (1991) – 2%
Costa Rica – 3.2%
Fínsko – 9%
Česká republika – 39.8%
Francúzsko – 4%
Rwanda (2001) – 1.7%
Slovinsko – 4.3%
Švajčiarsko – 8.9%
USA (1989) – 10%
  Svet – 2.4%


  Zdroj: Americká informačná služba CIA
  (Súkromná správa pre TvojOponent :)... )
  Ach jááj, tí ateisti alebo "Únia žobrákov" (www.ateizmus.sk)
  Desatoro ateistických prikázaní. (http://ateist.717.cz/)
  Ad: "Je kasíno boží dar?
    (www.ateizmus.sk)
  Ad: "Zákaz chrániť" alebo "Pápež a kondómy"  (www.ateizmus.sk)
  Ad: "Príčiny zla"  (www.ateizmus.sk)

  Ad: "Militantné ovce"  (www.ateizmus.sk)
  Ad:"Politika a Cirkev"  (www.ateizmus.sk)
  Ad: "Kniha kníh"  (www.ateizmus.sk)
  Ad: "Symbol moci"  (www.ateizmus.sk)
  Ad: "Komunisti a ateisti"  (www.ateizmus.sk)
  Ad: "Ateistické desatoro" (reakcie na nick Ld100 z Azetu)
  Satanizmus za štátne? (Autor: TvojOponent)
  Ad:Otvorený dopis 
  (www.ateizmus.sk) 
  -
  -


   

  Luigi Cascioli:

   

  Porovnanie kriminality dvoch nábožensky rozdielnych krajín.
  Ateistické Česko verzus kresťanské Slovensko.
   
  Minule som robil prepocet, nasilnej a mravnostnej kriminality medzi SR a CR s 59% ateistami a 29% kresťanmi čr a s 13% ateistami a 83% kresťanmi sr. Použil som zdroje ministerstva vnutra SR minv.sk a policie CR policie.cz so štatistikami za rok2009 pre SR 1.1.-1.9. a CR 1.1.-1.10. pre tento mesiac mi tam vznika nepresnost, ktora vsak predpokladam, ze neni vyrazna. Porovnaval som nasilnu kriminalitu a mravnostnú. V CR bolo v r.2009 nasilnej kriminality zaznamenane 14445 a mravnostnej 1505 a v SR nasilnej 6578 a mravnostnej 636. Počet obyvatelov CR bol k r.2009 10 403 136 a SR 5 416 958, ked sa to podeli ziskame pomer ze v CR zije 1,92x viac ludi a ked podelime kriminality v CR a SR tak pre nasilnu kriminalitu ziskame pomer 2,19 a mravnostnu 2,36 ked to podelime pomerom obyvaťelstva tak prídeme k výsledku, že v CR je na o 14% viac nasilnych trestnych činov a o 22% mravnostnej kriminality. Zdroje som pouzil www.mvsr.sk a www.policie.cz
   
  ( Autor: Bogdanch )  Atesita napísal: " Všetkých bohov zabil čas a zabije aj toho Vášho.".........." Kresťania vo veľkom opúšľajú Cirkev....."
  Početnosť členov Katolíckej cirkvi [upraviť]
   
  Rozmiestnenie katolíckej populácie podľa krajín

  Katolícka cirkev je najväčšou kresťanskou cirkvou na svete. Podľa Štatistickej ročenky Cirkvi bolo ku koncu roka 2003 evidovaných v globálnom meradle 1 085 557 000 členov Katolíckej cirkvi, čo predstavuje vyše polovicu všetkých kresťanov vo svete.

  Počet členov Katolíckej cirkvi má v súčasnosti vzrastajúcu tendenciu, a to predovšetkým v Afrike a v Ázii, hoci katolicizmus v Európe a v USA naďalej stráca svoj tradičný politický vplyv. Nárast v počte medzi rokmi 1978 a 2000 predstavoval asi 288 miliónov. Najväčší počet katolíkov žije v Južnej Amerike

  Sloboda vierovyznania aj pre deti podľa výberu rodičov.
  Ateisti častokrát vytýkajú veriacim,že krstom a kresťanskou výchovou zasahujú neprimerane do slobody výberu vierovyznania.Do tohoto ťaženia sa zapojila aj naša generálna prokuratúra,keď dala...


  Comments