Lživá manipulácia Zary Kromkovej
Zoznam podstránok


Zara Kromka -  žena, ktorú opantala nenávisť.

Ako sa robí lživá goebelsovská propaganda dnes.Blížiace sa referendum o rodine vyvoláva pračudesnú hystériu v radoch jeho odporcov.  Na profil Aliancie za rodinu chodia spamovať mnohí odporcovia z radov LGBT. Ich cieľom nie je konštruktívna beseda, ale otravovanie a obťažovanie.  Dal som si zopár krát námahu a venoval voľný čas nejednému diskutérovi. Je badať, že ich argumentačná vybavenosť je kŕčovitá a motivovaná nenávisťou.

Dnes som však bol nemilo prekvapený podlosťou transrodového muža Lukáša Kromku namýšľajúceho si, že je žena. Vystupuje pod menom Zara.

Nuž pani Zara Kromka onoho času na blogu odporúčala pánovi Chromíkovi nasledovné:
Ak pánovi Chromíkovi ide naozaj o dobro slovenských rodín, odporúčam sa mu zamerať na zneužívanie detí katolíckymi kňazmi.

V diskusii som sa dotyčnej "dámy" spýtal, koľkých že to ľudí mala na mysli. Moja slušná otázka bola zrejme vyhodnotená ako prejav homofóbie - nasledovalo zablokovanie konta. Pani Zary Kromkovej som tú istú otázku položil opäť o niekoľko týždňov na fejsbúkovskom profile Aliancie za rodinu, kam chodí spolu so svojimi "kamoškami" znepríjemňovať život iným diskutérom taľafatkami.

Ako príklad toho obrovského množstva slovenských katolíckych kňazov obvinených z pedofílie mi predložila link na prípad kňaza z Nevidzian. Článok na portále denníka Pravda má bombastický názov - Prvý pedofilný prípad v slovenskej katolíckej cirkvi.

Zaiste je prípad nevidzianskeho kňaza pohybením. No verejnosti predhodené posolstvo o kňazovi, ktorý súložil s 11-ročným dievčaťom sa tak celkom nezakladalo na pravde. Z vyšetrovania vyplynulo, že dievča malo 12 rokov a nie 11 a k pohlavnému styku neprišlo. Upozornil som Zaru, že sa jednalo o obťažovanie a nie znásilnenie.

Debata ďalej pokračovala polemikou o zadefinovaní druhu skutku, či šlo o zločin, trestný čin alebo obťažovanie. Moja výhrada, že zrejme nešlo o zločin,ale obťažovanie diskutérka zneužila na moje obvinenie z bagatelizovania skutku. No a ako to býva u paranoidných ľudí, zavesila na svoj profil  snímky z diskusie-ovšemže pani Zara Kromka tú diskusiu cielene skrátila. To skrátenie totiž bolo úmyselné - bolo v ňom zdôvodnenie môjho na jednej strane principiálneho odsúdenia sexuálneho obťažovania dieťaťa, no na druhej som odmietal zaujať postoj človeka zaslepeného nenávisťou, najmä ak ešte nebolo ukončené vyšetrovanie a nepadlo konečné rozhodnutie.

Zara Kromka tak pod bombastickým titulkom v štýle bulváru a lá Nový čas alebo Topky Som ŠOKOVANÁ A ZHROZENÁ!!! ma obvinila z bagatelizovania skutku. Citujem:

Som ŠOKOVANÁ A ZHROZENÁ!!!! Milí priatelia na uvedených fotografiách vám ponúkam, reálny obraz o človeku, ktorý podporuje Az"R" túto konverzáciu som si nafotila pre prípad ak by ju stránka Az"R" zmazala.... Tento pán, pod "menom" Cyprian Cibrinka, otvorene hovorí o tom, že ak kňaz obťažuje 11 ročné dieťa, vlastne sa nedopúšťa zločinu... TOTO JE TÁ ALIANCIA ZA "RODINU"...
Zo zverejnenej diskusie pani Zara Kromka však cielene a podlo vypustila nasledujúcu časť diskusie, v textoch diskusných príspevkov som použil aj odborné postoje psychológov. Márne...

 • Cyprian Cibrinka Vidíte?Zase strácate schopnosť viesť slušný a vecný dialóg. Za prvé - a vaša druhá lož -nebagatelizujem. Prečo zase klamete?Odvyknite si to.Za ďľašie -klamete čo sa jej veku týka, ale to slovoklamete v tomto prípade nahradím výrazom mýlite sa.Mala 12. Neviem,ako vyzerala.Pedofília ako medicínsky jav má svoje kritériá.Pedofila vzrušuje detskosť a nie pohlavie.Čo je rozdiel.
  V reakcii som uviedol jasne, že z trestnoprávneho hľadiska je pedofíliou aj obťažovanie

  Jedna vec je odsúdenie človeka ako páchateľa.Čo je žiadúce.

  Druhú vec by ste mali vnímať citlivejšie. Pedofília podobne ako transsexualita je (nie vždy) vrodená. Ak sa vy uchádzate o toleranciu a slobodu a uznanie, rovnaký prístup budete musieť zaujať aj voči pedofilovi.Vžite sa dosituácie, že sa vy narodíte ako pedofil.Čo urobíte?Hm?

  Medzi homosexuálmi je vysoké percento pedofilov. No súčasne je medzi nimi aj veľa tých,ktorí prehnane odsudzujú pedofíliu. Jeden psychológ to zdôvodňoval tak, že si homosexuáli uvedomujú svoj problém a takto sa snažia takpovediac znormálniť v očiach verejnosti.

  Aj pedofil je človek a zasluhuje si ľudskú dôstojnosť. Vy by ste ich hnali na hranicu ako inkvizítorka...
  Čo urobíte, ak budete mať dieťa a to zneužije 6 ročné dieťa? Hm?

  Jedna vec je trest,druhá vec je pomoc páchateľovi. Sú to spojené nádoby. Aj zločinec potrebuje pomoc,aby sa vrátil do spoločnosti.
 • Cyprian Cibrinka Citujem: „Úchylky, ktoré sa týkajú sexuálneho zneužívania, sú veľmi individuálne. Myslím si, že kňaz to neurobí preto, lebo musí držať celibát. Takéto veci sa stávajú bežne aj v rodinách. Človek má isté pohnútky a i napriek tomu, že je to kňaz. Stále je to len človek,“ povedal psychológ Martin Miler. 

  A zrazu už nejde o sex s dieťaťom.Nesledovalsom ten príbeh v bulvári.Neviete ako to dopadlo?
 • Cyprian Cibrinka aha, citujem... farár priznal citovú náklonnosť k dievčaťu, posielanie SMS správ. Priznal aj jej objatie, pohladkanie po vlasoch a dotyk na jej bokoch. Povedal, že pôjde za predstaveným, a ak bude potrebné, pôjde aj preč ...

Je zjavné, že pani Zara Kromka úmyselne klamala. Namiesto nápravy však po mojom upozornení reagovala podráždene a neumožnila mi pridať k jej profilu link na celú diskusiu.Obvinila ma z vyhrážania a atakovania. Nakoniec celá diskusia je tu:

Pani Kromka takto zneužila časť textu z diskusie na očierňovanie sympatizantov Aliancie za rodinu. Hysterický povyk teda ukončuje tým jej hlasitým kňaz obťažuje 11 ročné dieťa, vlastne sa nedopúšťa zločinu... TOTO JE TÁ ALIANCIA ZA "RODINU"... • Cyprian Cibrinka Na svojom profile ste zavesili PrtSc diskusie a uvádzate čitateľov do omylu tým, že ma ohovárate bez možnosti mojej reakcie. To nie je lož? To,čo ste predviedli, je šírenie nepravdivých informácií. Naozaj klesáte tak hlboko?

  Dal som si tú námahu a zistil som čo na obťažovanie hovorí právnik:

  Citujem: Trestný zákon síce zatiaľ sexuálne obťažovanie nedefinuje ako trestný čin, ale na súde sa môžete domáhať právnej ochrany podľa antidiskriminačného zákona. 

  Médiá priniesli zavádzajúcu informáciu o sexuálnom zneužití dieťaťa (čo znamená v preklade o súloži kňaza s dieťaťom), no pravda je taká, že došlo k obťažovaniu. Vy ste na svojom súkromnom profile povytŕhali moje myšlienky z kontextu.Žiadam Vás, aby ste ich doplnili o link na diskusiu, umožnili mi reagovať.V opačnom prípade budem nútený urobiť proiopatrenie a zverejním celú diskusiu aj s Vaším nepravdivím osočením.
  • Zara Kromka Nakoľko z diskusie bolo odstránených niekoľko komentárov som rada, že som to zadokumentovala... Robte si opatrenia aké chcete, vraveli ste to a to verejne!!!! Nič na tom nezmení ani fakt, že sa mi budete vyhrážať a atakovať moje blogy... Ja si za svojimi tvrdeniami stojím a z diskusie bolo uverejnené všetko bez vytrhávania časti viet nakoľko sa tam zobrazujú celé Vaše komentáre... A dúfam, že to neostane bez povšimnutia verejnosti...
  • Cyprian Cibrinka Z diskusie nebolo nič vytrhnuté, ale ak už uvádzate nejaký dôkaz, patrí sa teda doplniť aj tých pár reakcií, ktoré nasledovali po nich. Nepochopili ste. Ja nebudem útočiť na nikoho na internete,to nie je môj štýl. Maximálne zverejním iba vysvetlenie a ak ste seriózna, to vysvetlenie vložíte pod váš príspevok na profile. Atakovať? Vyhrážať? Verejnosť si to môže všimnúť a maximálne si zaťujá na čelo, ako vyvádzate a preháňate.
   Z tej diskusie s Vami je zrejmé, že pedofíliu nebagatelizujem,ale dávam udalosti na pravú mieru. Obťažovanie naozaj nie je v zmysle trestnéhopráva zločin,možno prečin, to ale neznamená, že ak je útok vedený na dieťa,ide o nepostihnuteľný akt.
   Z výpovedí vychádza, že nedošlo k sexu, ale došlo k dotykom a pobozkaniu.
   Nuž robte si čo chcete. Ja s Vami zápasiť nebudem. Snažíte sa stigmatizovať ľudí len preto, že sú iní. Robíte presne to, čo nechcete,aby robili vám.

   Vaše konanie je podlé, ale neprekvapujúce. Je na Vás, či je pre Vás podlosť charakterovou črtou alebo ste človekom pravdy, cti a korektnosti.

   Prichytenie človeka pri klamstve môže toho v očiach iných diskvalifikovať.
  • Cyprian Cibrinka
   Odpovedať...
 • Cyprian Cibrinka Netuším,prečo sa vy domáhate nejakej reakcie, keď na svojom profile nedovolíte žiadnu nesúhlasnú zmienku. Aké rozdelenie?Nebyť vašich snáh o nadpráva, žiadne rozdelenie by nebolo.Opäť sa ukazuje, že marxisti prinášajú len nenávisť... A opäť dokazujete, že nie ste žena.Žena sa nespráva tak, ako sa správate Vy. Vy ste nešťastný muž. Chcete vyzerať ako žena a nenávidíte ako muž.
 • Zara Kromka Vážený pane, môj súkromný účet na FB nie je verejnou stránkou na, ktorej si budú ľudia, ako Vy masírovať svoje komplexy.... Môj účet je reálny, Vy sa skrývate za vymyslený, to sa však nedivím aj ja by som sa hambila za Vaše vyjadrovacie schopnosti... Jediní, ktorí tu nenávidia, ste Vy a Vám podobní...
  • Cyprian Cibrinka Na rozdiel od vás komplexy nemám a rovnako na rozdiel od vás nepotrebujem niečo masírovať. Nenávisť je mi cudzia - na rozdiel od vás.MMôj nick je fiktívny, čo priamopriznávam a vy viete aj dôvody, čo nepriznáte. Na rozdiel od vás nevešiam na internet súkromie, ale slušne a vecne oponujem a usvedčujem mnohých, aj vás, zo lží. Preto sú moje nicky blokované a rušené, čo sa vám, kolaborantovi s exkomunstami, stať nemôže  Vy sa môžete haMbiť, ale radšej sa haNbite.Nebude to až taká hanba.Len nepochopím, prečo sa dožadujete pozornosti a súčasne sa bojíte diskusie.Moje vyjadrovacie schopnosti sú také aké sú, ale postačujú na to, aby vás taktne a slušne upozornili,kedy a kde zavádzate.
   Vravíte čosi o nenávisti. Ale veď vy ste plná nenávisti! Hovorí sa tomu projekcia.

   Vidíte? Ako vždy bez jediného vulgarizmu  Aj smajlíka vám dám. Nech vás aj rozdrapí od jedu 
  • Zara Kromka Jednu konkrétnu lož, ktorú som povedala mi ukážte...
  • Zara Kromka A diskusie s Vami sa bojím???  ale ale... No nebuďte smiešny, veď Vy ani netušíte čo to diskusia a vecná diskusia je... Viete čo... Žite si vo svojom pračudesnom svete, ja Vám želám všetko dobré, no nesnažte sa dostať na moju úroveň, na to nemáte, emocionálne, inteligenčne a ľudsky už vôbec nie... Sám seba strápňujete... Požehnanú stredu želám...
  • Cyprian Cibrinka Zaiste. Na blogu na smečku ste písali o pedofilných slovenských kňazoch...
  • Zara Kromka Poriadne ma prelustrujte je tam toho viac... 
  • Zara Kromka A k tým pedofilným kňazom... 
   http://spravy.pravda.sk/.../293972-knaza-obvinili-zo.../
   SPRAVY.PRAVDA.SK|OD P E R E X , A. S.
  • Cyprian Cibrinka Tak prečo vstupujete do toho nášho prečudesného sveta? 
   Ja vám tiež želám všetko dobré ako každému. A tiež vám želám, aby ste sa tej paranoji zbavili. Nemyslím toho sexuálneho vyšinutia, to mi na vás nevadí. Ale toho paranoidného strachu z diskusie. Kľudne ma urážajte, ja som na to zvyknutý Jedným zo znakov sektárskeho správania je izolácia pred protichodnými názormi. Na jednej strane takto frustrovaný jedinec potrebuje teatrálne sa predvádzať medzi názorovo odlišnými, no akonáhle by bol nútený hľadať logické zdôvodnenia, tak utečie. Váš problém nie je v nestotožnení s objektívnou pravdou o svojom tele. Váš problém je v potrebe prehlušiť pravdu ideami iných.A tých iných hľadate medzi ľuďmi, ktorí nenávidia ľudí pre iný názor.
  • Zara Kromka  dlho ste googlili??? Lebo zatiaľ žiaden argument nevidím... Ja som Vám ich ponúkla niekoľko...
  • Cyprian Cibrinka Negúglil som, tam som vám to tiež vytkol a spomínam si na tú vetu. Použili ste množné číslo.Mimochodom,ako to dopadlo s tým kňazom? Koľko dostal?
   Z cca 50 000 prípadov pedofilných zločinov od druhej sv. vojny (mojim odhadom prihliadnuc na štatistiku predminulého roka) viem o 2 prípadoch. Vrátane tohoto vami zmieňovaného.Ani jeden však nespĺňal kritéria pedofílie ako zločinu.
  • Cyprian Cibrinka To ale nepovažujem ani tak za lož,ako dôsledok emotívinej túžby posunúť fakty nejakým smerom. Čo je žiaľ vaša slabosť -neberte to ako urážku.

   Je prístup, ktorý by sme mali mať rovnaký a ním je pravda. Akú hodnotu vo vašom živote predstavuje pravda?
  • Zara Kromka "Nespĺňal kritériá pedofílie ako zločinu"... Vy ste sa zbláznili??? Ak dospelý chlap - KŇAZ obťažuje 11 ročné dievča to nie je pedofilné správanie, zločin??? Ja žasnem ....
  • Cyprian Cibrinka Obťažovanie nie je zločin.
  • Zara Kromka Ahaaa vlastne nie, lebo je to kňaz, sluha boží... Asi mu to v noci vo sne zjavil nejaký archaniel však? A on robil len to čo mu vravel hlas boží... No krásne....
  • Zara Kromka "Obťažovanie nie je zločin" ... Toto už fakt preháňate!!!
  • Cyprian Cibrinka Aby sme sa rozumeli. Ak vám niekto zabráni vystúpiť z autobusu, tak nejde o zločin,je to obmedzenie vašich práv. No ak dostanete sekerou po hlave,je to asi niečo viac ako zahatanie cesty. Chápeme sa?

   Ten kňaz pokiaľ viem, tak ju neošukal.
  • Cyprian Cibrinka Zo sexuologického hľadiska je otázne, či šlo o pedofíliu.Z trestného jednoznačne.
  • Zara Kromka Fuj, chce sa mi z Vás zvracať!!!! Jedenásť ročné dieťa zažije psychickú traumu a Vy to bagatelizujete "veď ju neošukal"....
  • Zara Kromka Končím debatu s tak prízemným človekom ako Vy!!! FUJ
  • Cyprian Cibrinka Vidíte?Zase strácate schopnosť viesť slušný a vecný dialóg. Za prvé - a vaša druhá lož -nebagatelizujem. Prečo zase klamete?Odvyknite si to.Za ďľašie -klamete čo sa jej veku týka, ale to slovoklamete v tomto prípade nahradím výrazom mýlite sa.Mala 12. Neviem,ako vyzerala.Pedofília ako medicínsky jav má svoje kritériá.Pedofila vzrušuje detskosť a nie pohlavie.Čo je rozdiel.
   V reakcii som uviedol jasne, že z trestnoprávneho hľadiska je pedofíliou aj obťažovanie

   Jedna vec je odsúdenie človeka ako páchateľa.Čo je žiadúce.

   Druhú vec by ste mali vnímať citlivejšie. Pedofília podobne ako transsexualita je (nie vždy) vrodená. Ak sa vy uchádzate o toleranciu a slobodu a uznanie, rovnaký prístup budete musieť zaujať aj voči pedofilovi.Vžite sa dosituácie, že sa vy narodíte ako pedofil.Čo urobíte?Hm?

   Medzi homosexuálmi je vysoké percento pedofilov. No súčasne je medzi nimi aj veľa tých,ktorí prehnane odsudzujú pedofíliu. Jeden psychológ to zdôvodňoval tak, že si homosexuáli uvedomujú svoj problém a takto sa snažia takpovediac znormálniť v očiach verejnosti.

   Aj pedofil je človek a zasluhuje si ľudskú dôstojnosť. Vy by ste ich hnali na hranicu ako inkvizítorka...
   Čo urobíte, ak budete mať dieťa a to zneužije 6 ročné dieťa? Hm?

   Jedna vec je trest,druhá vec je pomoc páchateľovi. Sú to spojené nádoby. Aj zločinec potrebuje pomoc,aby sa vrátil do spoločnosti.
  • Cyprian Cibrinka Citujem: „Úchylky, ktoré sa týkajú sexuálneho zneužívania, sú veľmi individuálne. Myslím si, že kňaz to neurobí preto, lebo musí držať celibát. Takéto veci sa stávajú bežne aj v rodinách. Človek má isté pohnútky a i napriek tomu, že je to kňaz. Stále je to len človek,“ povedal psychológ Martin Miler. 

   A zrazu už nejde o sex s dieťaťom.Nesledovalsom ten príbeh v bulvári.Neviete ako to dopadlo?
  • Cyprian Cibrinka aha, citujem... arár priznal citovú náklonnosť k dievčaťu, posielanie SMS správ. Priznal aj jej objatie, pohladkanie po vlasoch a dotyk na jej bokoch. Povedal, že pôjde za predstaveným, a ak bude potrebné, pôjde aj preč ...
Comments