Mediálna štvanica proti Mariánovi Kuffovi.
Zoznam podstránok

V skutočnosti nejde o výroky akéhosi neznámeho kňaza bez politických ambícií. V tejto krajine je mnoho ľudí, ktorých vydesil počet zozbieraných hlasov podporujúcich referendum o rodine. Ide o to, aby spoločnosť bola maximálne traumatizovaná a unavovaná spájaním kresťanstva s nacizmom. Pekne to dokazuje Oľga Pietruchová píšuca pod nickom Anna Goldi, keď k pánovi Kuffovi priradila Himlera a Alianciu za rodinu.

A je to Aliancia za rodinu, ktorá leží tejto dáme v žalúdku.

Stúpenci Kultúry smrti si uvedomujú, že kresťanstvo a osobitne RKC má potenciál filozoficky ohroziť ich ideologické ciele. Rovnako ako Hitler onoho času si uvedomoval ohrozenie nacizmu práve zo strany RKC. Rovnako ako on vtedy i liberáli dnes rozpútali mediálnu štvanicu proti RKC pre ojedinelé prípady pedofílie v Cirkvi. Rovnako ako vtedy aj dnes liberáli nakupujú u Hitlera.

Mrzí ma, že na túto primitívnu hru mediálnej demagógie sadol aj Radovan Bránik ako "dzecko na šerbel".

Je to ideologický boj.
Mediálna štvanica proti pánovi Mariánovi Kuffovi.
26.08.2014


Preklad podstaty videorozhovoru zo slovenčiny do slovenčiny alebo keď kultúra smrti nerozumie prostému prejavu v štátnom jazyku.Čo sa vlastne stalo?

Pán Korda nakrútil pre portál .tyzden.sk videorozhovor ( > ) s katolíckym kňazom Mariánom Kuffom. Tentokrát pán Kuffa povedal svoj názor na ovplyvňovanie spoločnosti homolobby. Použil tvrdé slová, no ich tvrdosť ani zďaleka nedosahovala úroveň argumentov blogerov kultúry smrti. Video .tyzden.sk stiahlo z portálu, no nejaká „dobroprajná“ duša nerešpektujúc autorské práva video zavesila na YouTube.

Link tu:
https://www.youtube.com/watch?v=JaQ2ddcDfIE


Slovenská kultúra smrti vyvolala mediálnu štvanicu. Z celého rozhovoru pána Kuffu si vybrala niektoré jeho výroky.

Pán Korda položil nasledovné otázky:
  1. Myslíte si, že je dobře, ak máme v Ústave zákon o ochrane rodiny? Môže nejaký zákon zabrániť rozpadnutiu rodiny?
  2. Ak by RKC zrušila celibát, chceli by ste mať rodinu?


Na prvú otázku odpovedal p.Kuffa tak, že zákon považuje za pomocnú barličku pre tých, ktorí chcú. No tí, ktorí nechcú, ten zákon obídu.

Potom nasledovala jeho polemika o homosexualite. Pán Kuffa verejne vyjadril úctu k homosexuálom a pripomenul, že on má vo svojej obyvačke aj lezby aj gejov – totiž obyvačka je jeho fara. Kto z tých, čo ho kritizujú, môžu prehlásiť, že tiež majú vo svojich obyvačkách homosexuálov? Potom nasledovalo upresnenie a odlíšenie homosexuálov s vrodeným handikepom od tých, ktorých dnes označujeme jako homolobby. Kuffa odsúdil ich promiskuitné správanie, experimentovanie so sexom a snahy tento ľahkovážny životný štýl uzákoniť do právneho systému našej krajiny. Kritizoval ich snahy o prevrátenie etických pravidiel spoločnosti a prevrátenie morálky cez zastrašovanie právnym systémom, cez úplatných sudcov, cez legislatívu...prijať také zákony, ktoré by nariaďovali sexuálnu výchovu na školách v rozpore s kresťanskou náukou bez ohľadu naprianie rodičov. Osobitne kritický postoj zaujal voči snahám prepisovať kresťanskú vierouku tak, aby takto pozmenená bola prijímaná oklamanými veriacimi a bola v súlade s ideológiami kultúry smrti. Kuffa teda kritizuje snahy o démonizovanie tých, ktorí nesúhlasia totalitnými ideológiami ako je homosexualizmus a genderizmus. Poukazuje na snahy cez psychiatrov a prokurátorov a sudcov označiť za chorých všetkých tých, ktorí zaujímajú triezvo racionálny postoj k definovaniu pojmov jako rodina, muž a žena a vyjadrujú odpor voči snahám vnútiť redefníciu týchto pojmov.

Sporným zostáva jeho vyjadrenie, že sekundárni homosexuáli sú horší, než masoví vrahovia. Znovu treba prízvukovať, že nejde o tých, čo si uvedomujú svoj handikep - o týchto ľuďoch sa Kuffa jasne vyjadril na začiatku rozhovoru, že ich má rád, sú to slušní ľudia. Reč je o homolobby, ktorá sa snaží rozvracať tradičné vnímanie pojmov jako rodina alebo otec či matka. Homolobby je dnes tvrdým stúpencom zabíjania detí na základe svojvôle matky. Mnohé požiadavky kultúry smrti dostávajú už horové rysy – polemizuje sa o práve matiek zabíjať narodené deti, o práve štátu rozhodovať o živote detí, ak tieto nespĺňajú tabuľkové štandardy krásy, o prednosti práva na sex pokrvných príbuzných pred možným splodením geneticky poškodených detí, o najímaní si matiek v sociálnej núdzi na rodenie detí pre homosexuálov. Mnohí blogeri kultúry smrti označujú Kuffu za fašistu, no títo homoboti nič nevedia o homosexuálnych koreňoch nacizmu. Napríklad mimoriadne agresívny stúpenec ideológie homosexualizmu prehlasuje, že... :

Som zosobaseny heterosexualny clovek. Mam dospelu dceru a maleho vnuka. Lenze mam urcite zasady, ktore su nezlucitelne s tvoou sialenostou a klerofasizmom, ako aj s klerofasizmom oboch Kuffov a Branika.

Dôkazy o tom, že by p. Bránik alebo Kuffa boli stúpencami fašizmu, však nedá.

Kuffa nepredniesol odborný referát na tému homosexuality, ale v hovorom štýle povedal svoj názor. Teda na jeho prejav sa nemôžu vzťahovať prísne kritériá ako na odborný text.

Pán Kuffa v jednoduchosti odlíšil od seba homosexuálov, ktorí si uvedomujú svoj handikep od tých, ktorí postavili zmysel svojho života na zmyslovom pôžitkárstve a užívaní si života bez prízvukovania následkov a morálky. Tá druhá skupina, ktorú on nazýva sekundárnymi homosexuálmi, v mojom ponímaní ako homolobby, sa usiluje o premenu spoločnosti a práva do podoby, ktoré by umožňovali prenasledovať ľudí s iným hodnotovým rebríčkom a morálku spoločnosti stavajú na dekadencii a jej rozvrate. Pripomeňme si, že zakladatelia nacizmu boli takmer výlučne homosexuáli a homolobby dnes tvrdo podporuje vraždenie detí pred narodením. Nazvanie tejto skupiny masovými vrahmi je teda podľa mňa trefné. Veď počet obetí potratov presiahol milardu ľudských bytostí.

Čítajte viac: http://blog.sme.sk/diskusie/instant_message_show.php?id_im=755397#ixzz3BWjzUx3C

Citujem:
Ked sa katolik vyjadrí kriticky k homosexuálom, ako keby dal červene sukno pred oči. On nepovedal, že homosexuáli su vrahovia. On povedal že homosexuáli od narodenia su hodni rovnakého prístupu ako ktokoľvek ini. Ďalej povedal, že ľudia, ktorí presadzujú homosexualne správanie, lebo sami su uz rozkose objedeni a kupujú názory odborníkov, lobujú za zmenu zákonov a cez média menia verejnú mienku, aby take správanie schvaľovala, že to je horšie zlo ako masovi vrahovia. S tým nemusíme súhlasiť, ale je to názor ktorý nepropaguje homofobiu.
.talian 

K mediálnej štvanici sa pridala aj známa štátna úradníčka Oľga Pietruchová, ktorá vyjadrila sympatie k možnej premene spoločnosti, ktorá bude cenzúrovať názory takého druhu. Teda výlučne tie, s ktorými nesúhlasí. Pripomeňme tejto "tete", že svoje nedávne urážky na adresu účastníkov Pochodu za život ospravedlňovala právom na svoj názor. Takže úradník platený z daní nás všetkých môže nadávať komukoľvek do pedofilov, no verejné vyjadrenie odporu proti vnucovaniu ideológie homosexualizmu je podľa nej radikálnym a nebezpečným názorom. V čom? Že pán Kuffa označil homosexuálov za slušných a skromných ľudí, ktorých má rád?

Citujem p.Pietruchovú:
ono veci nie su nikdy cierno-biele, jedna vec je neziaduca cenzura, druha vec spolocenska zodpovednost (aj) medii, ktore zohravaju rozhodujucu mieru pri formovani verejnej mienky. Cenzura je vecou mocenskou, ked sa preferuje len jeden nazor a ine potlacaju. Toto nie je o cenzure, ale skor o "autocenzure" resp. filtrovani toho, co zodpoveden a seriozne medium pusti na verejnost. Pretoze akonahle dava priestor takymto radikalnym a nebezpecnym nazorom, stava sa spoluzodpovednym. Vyspele spolocnosti to chapu, bola by som rada, keby sme sa tam dopracovali aj my
mínus Reagovať |  114 Olga Pietruchova | Poslať správu |  | 26.08.2014

Problém je v tom, že zriadenie, ku ktorému by chcela táto pani prepracovať našu spoločnosť, preferuje homosexualizmus ako ideológiu a iné ideológie odporujúce tejto - potláča. Túži snáď táto liberálka po mocenskej cenzúre? Podľa dôsledkov jej vyjadrení je to logické.

Iný aktivista "Kultúry smrti", pán Dušan Veselovský, v duchu liberálneho kresťanofóbneho folklóru, obohatí svoj príspevok o fotografiu hajlujúcich duchovných. Aby prízvukoval podobnosť kresťanstva a nacizmu. Pán Veselovský sa však dopúšťa faktického omylu. Tí duchovní v tej dobe kolaboravali s nacizmom ako modernou ideológiou pokrokového sveta tej doby rovnako, ako pán Veselovský kolaboruje - rovnako nekriticky - s rovnako modernou ideológiou dneška prichádzajúcou rovnako z vyspelého západného sveta. Kuffa sa vzbúril a Veselovský by ho najradšej videl ako kolaboranta liberalizmu.

Skutočnosť, že pán Kuffa pomáha aj homosexuálom, blogerom Kultúry smrti nestálo za zmienku.
Citujem:
(23092014) Nedávno sa médiami prehnalo video z .týžden , kde Marián Kuffa “označil” homosexuálov za genocídu národa atď. Homosexuálne organizácie ho za to chceli dať na vyšetrovanie generálnej prokuratúre a podobne. Marián Kuffa však celú záležitosť vysvetlil 6.9. v Prešove na podujatí Hľa, tvoja Matka, kde jasne vysvetľuje svoj postoj. No média, ktoré ho špinili a označovali za homofóba už asi nejako nemajú záujem uviesť veci na pravú mieru. Smutné je, že
počas celej tejto kauzy, kde z o.Kuffu urobili najväčšieho nepriateľa homosexuálov a prirovnávali ho k nacistom a podobne, o. Marián Kuffa nikde nedostal priestor na vyjadrenie a na obranu.

ċ
Kuffa_ Homosexuáli - genocída národa_ _ Eugen Korda _ Videá .týždňa.mht
(456k)
Tvoj Oponent,
26. 8. 2014, 12:27
Comments