Fcb- komunita Ateisti.sk podnecuje k vraždeniu kňazov.
Zoznam podstránokKomunita ateistov socialnej siete Facebook zdieľa na svojich stránkach 4 roky starý manipulovatívny text z Aktualít Azetu Zneužívanie detí podľa niektorých kňazov nie je proti celibátu. Napriek tomu, že diskusia je moderovaná, nájdete tam aj komentár s textom: ...ak ako stoja v tom rozostupe tak uz len pred nich postavit gulometne hniezdo..
Čo by sa asi udialo, keby taký výrok vyslovil niekto z cirkvi, alebo pán Kuffa? Organizácie monitorujúce ľudské práva na Slovensku dlhodobo prehliadajú verbálne útoky proti kresťanom na Slovensku, ba čo je hanebnejšie, k tomuto násiliu samy podnecujú. Napríklad podpredseda výboru pre LGBT pri Úrade vlady pán Macko dáva do spojitosti kresťanov s terorizmom, pán Sulík nazýva Alianciu za rodinu partičkou Talibancov, pani Pietruchová pracujúca tiež pre vládu SR beztrestne označuje účastníkov pochodu za život v Košiciach pedofilmi. Ale do vývrtky idú až po kritike do ideologických radov kultúry smrti . či už v kontexte správny prejav pána Kuffu alebo Pastiersky list k adventu.
O hodnotovom nastavení týchto militantných ateistov k spravodlivosti, práve, morálke a slobode prejavu svedčí aj počet ľudí, ktorí s týmto hanebným výrokom pána Martina Sumanského súhlasia. Súhlasia, hoci vedia, že na obrázku nieto predofilnýcj kňazov. Je to len ilustračná fotka - manipulovatívne zvolená tak, aby pobúrila, poštvala, vyhecovala k nenávisti. Aj taký je Azet, aj taký je slovenský militantný ateista. Čím sa líši táto partička fanatikov od fanatikov moslimských, nacistických či marxistických - nevedno. 


Comments