ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ http://www.tuttelecorde.pl/Zapraszamy wszystkich sympatyków do odwiedzania tej strony, a także do jej współtworzenia. Chętni proszeni są o maile na adres tuttelecorde@gmail.com !!!
  

Chór “Tutte le Corde” działa przy Centrum Kultury w Gdowie. Powstał w październiku 2006 roku (w tym roku  obchodzi Jubileusz 10-lecia! ). Tworzą go miłośnicy śpiewu w różnym wieku dla których najważniejsze jest wspólne rozwijanie swoich muzycznych pasji.W repertuarze chór  posiada: pieśni patriotyczne i ludowe, utwory klasyczne i rozrywkowe, kolędy i pastorałki. Chór bierze udział w różnych uroczystościach gminy Gdów. Poza nią chór koncertował w Teatrze "Groteska" Krakowie, w Sanktuarium w Wieliczce oraz m.in. w  Nowym Targu, Rzeszowie, Nowym Sączu,  Bielsku-Białej i Tarnowie. W 2009 roku także w Niemczech. W 2007 roku zespół zdobył II nagrodę na Powiatowym Przeglądzie Chórów w Staniątkach, w 2010, 2011 i 2013 roku Srebrną Strunę na Małopolskim Konkursie Chórów w Niepołomicach oraz II miejsce na Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w 2014 roku.  W 2012 oraz 2014 roku chór brał udział w warsztatach zorganizowanych przy Międzynarodowym Festiwalu Chórów Gaude Cantem w Bielsku-Białej oraz wystąpił na koncertach inauguracjnych festiwalu.Ostatnim sukcesem chóru jest zdobycie "Złotej Struny" na Ogólnopolskim Festiwalu Chórów w Niepołomicach w 2015 r.  

 
Elżbieta Gawryszewska założycielka i dyrygentka chóru TUTTE LE CORDE, jest absolwentką Państwowego Liceum Muzycznego w Krakowie w klasie fortepianu, Papieskiej Akademii Teologicznej w zakresie muzyki liturgicznej oraz Wydziału Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Krakowie i Podyplomowego Studium Chórmistrzowskiego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Jest nauczycielem w Publicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Gdowie oraz Szkole Muzycznej I i II stopnia w Krakowie, gdzie prowadzi chóry. W październiku 2015 roku, zarządzeniem Prezydenta Miasta Krakowa została uhonorowana odznaką Honoris Gratia.

PRÓBY CHÓRU odbywają w każdy piątek w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie w godz. 19.00 - 21.00. Chętni którzy chcieliby z nami śpiewać są mile widziani. Informacji można zasięgnąć pod nr tel. 503 454 177 lub 12 251 43 67.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku  https://www.facebook.com/Tutte-Le-Corde-144976842204978/