Ласкаво запрошую в Мілан!

Ласкаво запрошую в Мілан!

Мілан – справжній європейский мегаполіс, найбільший економічний, фінансовий та науковий центр Італії. Це місто - столиця високої моди, відомих кутюр’є та італійського дизайну. А ще - один із найважливіших культурних центрів Італії!

Мілан - це прекрасне поєднання античності, сучасності та прогресу, багатої історії і старовинних традицій, величезної кількості видатних творів мистецтва - і все це надає йому неповторний вигляд. Це місто має багато обличь, його не можливо пізнати за короткий час. Але є місця, які просто не можливо пропустити. Йдеться про найбільш визначні пам’ятки архітектури та мистецтва, символи міста.

Славнозвісний архітектурний пам’ятник і символ Мілана- Кафедральний Собор Дуомо. Вважається другим за величиною в Італії та найкращим зразком готичної архітектури Італії, що вражає грандіозністю біло-рожевого кандолійського мармуру, шпилями, своїми 3400 статуями, кольоровими вітражами і, найголовніше, своїми святинями.

Замок Кастелло Сфорцеско, ХV століття, був як могутньою фортецею так і однією із найбільш розкішних резиденцій епохи Відродження. Над його спорудженням і оформленням інтер’єру працювали такі знамениті митці: Філарет, Браманте, Леонардо да Вінчі. Сьогодні тут знаходяться музеї, і серед них “ Музей П’єта Ронданіні”, де зберігається останній, незавершений шедевр Мікеланджело.

Також в Мілані можна помилуватися одним із об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - це Церква Санта Марія делле Граціє із шедевром мистецтва Леонардо да Вінчі “ Таємна вечеря”, розписом в трапезній монастиря.

Іншим символом Мілана, відомим у всьому світі , є оперний театр “Ла Скала”, побудований за бажанням австрійської королеви Марії Терези в суворому неокласичному стилі з розкішним інтер’єром, прекрасною акустикою. В ньому творили найвидатніші композитори, музиканти, співаки такі як: Джузеппе Верді, Артуро Тосканіні, Джакомо Пуччіні, Джоаккіно Россіні, Марія Каллас, Лучано Паваротті, Соломія Крушельницька та багато інших.

Місто знамените своїми музеями, такими як: ”Національний музей науки і техніки Леонардо да Вінчі”, археологічний музей, музей Польді –Пеццолі, музеї замку Сфорцеско, музей Дуомо та ін. Картинні галереї: Пінакотека Брера, Амброзіанська пінакотека, Галерея сучасного мистецтва, Галерії Італії пишаються шедеврами найвидатніших італійських та європейських художників.

Поїздка в Мілан принесе багато хороших, цікавих, незабутніх вражень та масу позитивних емоцій і ви не пошкодуєте, що відвідали Мілан!

З повагою ваш екскурсовод в Мілані

Орися Максимюк