0. НОВИНИ

1 грудня 2012 року сайт Троянської ЗШ переїхав на нову адресу: 

Репортаж про наворічний бал 2012-13 на новому сайті - http://troianka-school.edukit.kr.ua/gallery/novij_rik_2013/Класний керівник Герелишин Роман Васильович.

20.11.12 Адміністративна нарада
У Троянській ЗШ І-ІІІ ступенів, кожного вівторка відбуваються адміністративні наради, на яких підводиться підсумок минулого тижня та визначаються основні завдання наступного. Рішення висвітлюються на екрані проектора, окремі теми публікуються на цьому сайті школи.


19.11.12 р. у школі відновлено роботу кімнати для гри у настільний теніс. 
Кімната для гри у теніс відновлена з ініціативи учителя Короля Андрія Валерійовича силами технічних працівників Товкис Тамари Володимирівни, Олександра та Світлани   Кириченків, завгоспа Юрія Дмитровича Янчука, та учнів 10 класу.  

 З  20.11.12 р. двічі на тиждень по вівторкам та п'ятницям з 18:00 до 20:00 для жителів села  відкрито доступ до шкільного спортзалу.
Про умови дізнавайтесь у учителя фізкультури Герелишина Романа Васильовича.


15.11.12 р. Международный конкурс "Русский медвежонок"
18 из 97 учеников Троянской школы приняли участие в Международном конкурсе "Русский медвежонок. В прошлом году учавствовало 8 учеников.

15.11.12 р. Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика
  
15 учнів школи прийняли участь у конкурсі.

14.11.12 р. Відкритий урок англійської мови Масної Олени Миколаївни

Любителям рок-музки. Про це можна дізнатися та послухати в нашій школі! Шукайте і знайдете!

!!! Увага! Нові сторінки на нашому сайті! Старшокласникам! Новини від завуча! !!!

Неймовірно гарна у цьому році осінь! Село прикрасилось жовтим та багряним листям, наче одягло ошатну святкову сукню. Але не тільки природа гарна у нашому селі: тут живе справжня Шкільна Родина. Це не тільки учні й учителі, це й батьки, рідні, друзі. Згуртовану шкільну родину можна було побачити на святі, яке відбулося на сільському стадіоні 05.10.2012 року. Під веселу музику до своїх вогнищ вийшли класні колективи. 5 клас – «Сонячна родина», 6 клас – «Бджілка – трудівниця», 7 клас – «Калина», 8 клас – «Смайлики», 9 клас – «Колоски», 10 клас – «Козаки», 11 клас – «Житечко». Їх зустрічали ведучі – педагог-організатор Масна Олена Миколаївна та заступник директора з навчальної роботи Мосендз Олександр Вікторович. А директор школи Бак Юрій Анатолійович привітав всіх піснею «Родина». Найголовнішим конкурсом дійства було спільне з батьками приготування страви на вогнищі. Кожна класна родина попрацювала на славу! Журі (директор школи Бак Юрій Анатолійович, завідуюча дитячим садком Король Любов Олександрівна, очільник ветеранської організації Масна Валентина Андріївна, спеціаліст з охорони праці Король Олександр Валерійович) смакувало кожну страву й дивувалося: як можна за такий короткий час приготувати смачнючу кашу, юшку! Окрім того, кожна родина представила свою візитку, речівку, плакат родини, лебедину пісню, татусі «доїли корів», скакали на скакалці, гуртом танцювали макарену, польку, рок-н-рол, танок «Маленьких лебедів», ламбаду. А для всіх присутніх співала Ірина Пастушенко, Анастасія Юріївна Бак. Неперевершеними були дівчатка танцювальної групи, які зарядили енергією всіх присутніх. Всі родини були активні, позитивні, але переможець має бути один. І місце та цифровий фотоапарат здобула шкільна родина 10 класу, на ІІ місці – 5 клас, на ІІІ – 11 клас. Всі учасники свята отримали подарунки від Голованівського районного центру у справах сім’ї та молоді й партнерів: Завальнюка П.М., Зеленко М.Д., Григорчака М.В., Бака Ю.А. Підлубного Є.В., Романенка Я. , Карпюка Р.А. Підготувати таке свято могли тільки однодумці, які вміють скоординувати свої дії. У нас у школі є такі люди: це педагог-організатор Масна Олена Миколаївна, класний керівник 8 класу Тарко Ольга Дмитрівна, учитель початкових класів Бак Анастасія Юріївна, учитель музики Карпюк Ірина Анатоліївна, завгосп Янчук Юрій Дмитрович. Саме вони зробили все, щоб свято було цікавим та динамічним. Але без класних керівників, учнів, батьків, громадськості свято не було б таким веселим, насиченим. Тепер кожного року на початку жовтня будуть змагатися класні шкільні родини. У нас у районі стало доброю традицією проводити свято там, де потрібно навести лад, щоб зробити чистим та приємним кожний куточок нашої рідної землі. Ось чому 2 тижні учитель фізкультури Герелишин Роман Васильович разом з учнями, педагогічним колективом, техперсоналом під керівництвом директора школи Бака Ю.А. прибирав сільський стадіон від сміття, кущів. Слава Шкільній Родині Троянської школи!

Заступник директора з в виховної роботи

Троянської ЗШ І-ІІІ ступенів Бак С.К.