הרעיון של טרול

קוראים לי ערן. 
ביוני האחרון החלטתי לקחת את היצירה שלי לדרך עצמאית. כך נולד טרול. מיזם כתיבה והוצאה לאור אישי, אשר במסגרתו יצאו החומרים הכתובים שלי. העבודה על טרול הולידה מסע עמוק בנבכי מלאכת הדפוס, העיצוב הגרפי והעריכה הלשונית, וחשוב מכך, אדם נכון לקבל את פני משב הרוח החולש על פניו כשהוא יוצא לבד. תקווה צנועה להשפעה על מספר רב ככל האפשר של קוראים היא שעומדת בבסיס המיזם וכל זאת בדרך של שמירת הקשר בין מרכיבי השילוש הקדוש של עולם היצירה הכתובה: יוצר-יצירה-קורא. קשר נקי וללא מתווכים. ודאי לא כאלה שכל עניינם הוא רווח כלכלי. ב'טרול' היוצר הוא אחראי ליצירתו. הוא הכותב, המוציא לאור, והמשווק את היצירה בדרך שנראית לו, עדיף ומומלץ בדרך שבה יוכל ללחוץ את יד הקורא העתידי שלו, לחייך אליו, ולפתוח עבורו אפשרות לתגובות בעתיד. זה טרול. וזה אני
למיזם הטרולי שני יסודות מוצקים נוספים. מרתף כתיבה, הבמה המקוונת לכותבים צעירים, וכן כתיבה ממארת, עמוד היצירות המודפס של טרול. 

כותבי כל הארץ    
טרול פתוח לכותבי כל הארץ. והארץ מלאה במות ראויות. לכן, עיקר היהב הטרולי מופנה לכותבים היונקים משדה של הפריפריה, מהעמק ועד הנגב, אשר פותחים דרך כתיבתם צוהר למגע עם חומרי מציאות מורכבים, מודעות חברתית, ואהבה לשפה העברית.
Comments