Datum (Date)
  Plaats (Place)
Activiteit (Activity)
Info
 Bron
18-08-2018
NL Melissant The Northernlake Shepherdstrial Kl. 1(6u) & 2(klein)  Startlijsten
Northernlake Sh.
 TA
18\19-08-2018 BE Hougoumont Waterloo Trial Kl. 3                                                Startlijsten
Part./FSB
 >>
25\26-08-2018
BE Ninove STC trial Kingscup Kl. 1 & 2 STC/FSB
 >>
23\26-08-2018
CZ Tsjechië
Continental sheepdog Championship 2018                Startlijst
SCS
SCS
           
01\02-09-2018  NL Almelo Dutch National Nursery & Novice 2018
DSDS   >>
02-09-2018  NL Almelo September Open trial
DSDS  >>
01\02-09-2018
BE Molenbeek Wersbeek
Hagelandtrial Kl1, 2 & 3? Particulier
 FB
01\02-09-2018 
NL Delfgauw
Bieslandtrial Open klasse (vol)
Particulier
 FB
06\08-09-2018
IR Dromore
ISDS 2018 International Sheepdog Trials ISDS
 >>
08-09-2018 NL Ruinen
NK Praktijk kwalificatieklasse i.s.m. Michiel Poelenije
BCCN  >>
08\09-09-2018 BE Bilzen   
Scottisch Trial Kl. 1, 2 & (3) Part./FSB  >>
09-09-2018
NL Ruinen
NK Praktijk promotieklasse i.s.m. Michiel Poelenije BCCN  >>
15\16-09-2018 BE Kinrooi Kingscup Kl. 1, 2 & 3
Part./FSB  >>
15\16-09-2018 NL Helenaveen
Kwalificatiewedstrijd i.s.m. de Fam. Mennen
BCCN
 >>
15\16-09-2018
BE Genk
Bokrijktrial  Kl. 1 & 2 Particulier
 TA
15\16-09-2018 
BE Vorselaar
Open trial klasse 3
Particulier
 FB
21\23-09-2018  NL NTB  Dutch National Open 2018  DSDS  >>
22\23-09-2018 NL Helenaveen
Promotieklassewedstrijd i.s.m. de Fam. Mennen
BCCN
 >>
22\23-09-2018
BE NTB
Teamtrial Kl. 1 & 2 Particulier  >>
29\30-09-2018 BE NTB Kwalificatie EC2019 Dendertrial Kl. 3 & (1-2)
Denderstreek  >>
           
06-10-2018
NL Hoeksche waard
Veelustrial Open Klasse (vol)
SHW
 FB
06\07-10-2018 BE Heusden-Zolder
Bovy trial  Kingscup Kl. 1 & 2 FSB  >>
06\07-10-2018
NL Zevenbergen
An Gleann Mor Trial  za: kl. 1,5 & 2  zo: kl. 3
Particulier
 FB
13-10-2018
NL Melissant The Northernlake Shepherdstrial Praktijk Kl. 1 & 2
Northernlake Sh.
 FB
13\14-10-2018 NL Assen
Kwalificatiewedstrijd i.s.m. R Rogaar & C Visser
BCCN
 >>
13\14-10-2018
BE Jalhay
Open Kl 1 - 2
Part./FSB
 >>
20\21-10-2018 NL Assen
Promotieklassewedstrijd i.s.m. R Rogaar & C Visser
BCCN
 >>
20\21-10-2018
BE NTB
Binderveld trial Kl. 3, kl1 & kl2
Part./FSB
 >>
27\28-10-2018  NL Noordwijk  Halloweentrial Klasse 1-12, 1-6, 1½ & 2 Noordwijktrials     >>
27\28-10-2018 
NL Geijsteren
Sean Baile Open sheepdog trial
Particulier
 FB
27\28-10-2018
BE NTB
Oefentrial Kl. 1 & 2
BBCC
 >>
           
           
03-11-2018 NL Enschede
Noaber Trial Particulier
 >>
03\04-11-2018
BE Diepenbeek
Lady's only trial Kl. 1, 2 & 3
LSD
 >>
10\11-11-2018 NL Almelo
Twente Open
Particulier
 FB
17\18-11-2018
NL Raar
Kwalificatiewedstrijd i.s.m. Naud Maassen
BCCN 
 >>
24\25-11-2018
NL Raar
Promotiewedstrijd i.s.m. Naud Maassen
BCCN   >>
           
01\02-12-2018 NL Noordwijk Clinic schapendrijven met Roy Terpstra
Noordwijktrials
 >>
01\02-12-2018
NL NTB
Sheep-dogs Brabant Wintercompetitie
SdB
 FB
22\23-12-2018 NL Noordwijk Christmastrialtrial Klasse 1-12, 1-6, 1½ & 2  Noordwijktrials  >> 
22\23-12-2018 
BE Olmen    
Christmas trial Kl. 1, 2 & 3
Part./FSB
 >>
22\23-12-2018 NL NTB
Sheep-dogs Brabant Wintercompetitie
SdB
 FB
           
     2019      
           
12\13-01-2019
NL NTB
Sheep-dogs Brabant Wintercompetitie
SdB
 FB
19-01-2019
NL NTB
Sheep-dogs Brabant Wintercompetitie (finale)
SdB
 FB