Úvod‎ > ‎TourConf 2017‎ > ‎

Přednášející

Jaromír Polášek (CZ)

Od roku 2015 je ředitelem Jihočeské centrály cestovního ruchu. Jeho hlavním cílem je řídit profesionální organizaci krajského destinačního managementu a propojit spolupráci oblastních destinačních managementů tak, aby jižní Čechy byly trvale druhým nejnavštěvovanějším regionem po Praze s dalším udržitelným růstem. Předtím pracoval jako ředitel MAS Šumavsko a předseda Krajského sdružení NS MAS ČR. Vystudoval obor podnikové finance a obchod na VUT v Brně. Na konferenci TourConf 2017 představí nové formy cestovního ruchu v jižních Čechách.Katja Leveringhaus (D)

Je zakladatelkou a majitelkou hotelového řetězce značky Explorer Hotel. Od založení v roce 2010 expandoval její řetězec už na 40 hotelů, které jsou považovány za inovativní a chytrá ubytovací zařízení. Teritoriální expanze se soustředila především na alpská střediska jako například Oberstdorf, Zillertal nebo Kitzbühl. V listopadu 2017 však Katja chystá slavnostní otevření nového Explorer hotelu v Hinterstoderu v oblasti Pyhrn-Priel (Horní Rakousko). Na TourConfu 2017 představí svůj koncept inovativních hotelů, za který obdržela v roce 2013 od Německé centrály cestovního ruchu (Deutscher Tourismusverband) Německou cenu za rozvoj cestovního ruchu (Deutsche Preis für Tourismusentwicklung).


Ľudmila Novacká (SK)

Působí jako profesorka na Katedře služeb a cestovního ruchu, Obchodní fakulty Ekonomické univerzity v Bratislavě. Svými pedagogickými a praktickými poznatky dlouhodobě přispívá k tvorbě a rozvoji využití potenciálu cestovního ruchu se zaměřením na marketingový management v cestovním ruchu a hotelnictví, management cestovních kanceláří a agentur a ochranu spotřebitele s mezinárodním přesahem. Současně je prezidentkou slovenského zastoupení Světové federace novinářů a publicistů cestovního ruchu FIJET. V roce 2009 získala ocenění Osobnost cestovního ruchu Slovenské republiky. Na konferenci TourConf 2017 představí Bratislava Smart region.Viktor Vojtko (CZ)

Od roku 2011 působí jako vedoucí Katedry obchodu a cestovního ruchu na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Odborně se zaměřuje především na oblast počítačových simulátorů a jejich využití pro výukové i výzkumné účely, zejména v oblasti marketingu, spotřebního chování a turismu. Aktivně se věnuje i aplikovanému marketingovému výzkumu pro instituce a podniky, především v jižních Čechách. Na letošním TourConfu poprvé veřejnosti představí technologii pro měření emocí návštěvníků vyvinutou na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity a její praktické využití v cestovním ruchu.


Petr Štumpf (CZ)

Vystudoval na Jihočeské univerzitě Obchodně podnikatelský obor se specializací cestovní ruch. Do roku 2010 pracoval v Jihočeské centrále cestovního ruchu. Od roku 2010 je odborným asistentem na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity, kde se na Katedře obchodu a cestovního ruchu věnuje problematice turismu. Aktivně spolupracuje s partnery z veřejného i soukromého sektoru v Jihočeském kraji i v zahraničí. V roce 2009 byl oceněn stříbrnou medailí Jihočeského kraje za dlouhodobou aktivní činnost ve prospěch česko-rakouské přeshraniční spolupráce. Od roku 2016 je členem SKÅL Klubu Linz, který sdružuje profesionály v oboru cestovního ruchu. Na TourConfu 2017 se bude věnovat systému sběru a využití dat pro efektivní řízení destinací.


Konferenci moderuje

Miroslav Mareš

Comments