Wyniki

W dniu 5.02.2017r. został rozegrany III Zimowy Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju w dziewięciu kategoriach zostało sklasyfikowanych 77 uczestników. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Małgorzata Pietraszko, Radosław Pakuła, Artur Białoń, Krystyna Wróbel, Michał Krutak, Rafał Serwata, Jerzy Tokarski i Rafał Wójcik.
Poniżej podajemy komplet wyników.


III Zimowy Turniej Tenisa Stołowego
L.p. M-ce Imię i nazwisko Miejscowość

Kat. 1 – Szkoła podstawowa dziewczęta
1 1 Małgorzata Pietraszko Żywiec
2 2 Aleksandra Góra Krzyżowa
3 3 Marta Witas Krzyżowa

Kat. 2 – Szkoła Podstawowa chłopcy
4 1 Radosłąw Pakuła Kalety
5 2 Karol Kufel Rychwaład
6 3 Paweł Byrtek Pewel Wielka
7 4 Michał Gniadek Żywiec
8 5 Tomasz Obrzut Pewel Wielka
9
Sebastian Buława Pewel Wielka
10 7 Mateusz Orawczak Międzybrodzie Bialskie
11
Piotr Graca Pewel Wielka
12 9 Jakub Michalec Krzyżowa
13
Jakub Musiał Jeleśnia
14
Damian Świetliński Pewel Wielka

Kat. 3 – chłopcy gimnazjum
15 1 Artur Białoń Jeleśnia
16 2 Sebastian Lach Sopotnia Mała
17 3 Dawid Patkowski Jeleśnia
18 4 Jakub Skorupa Kalety
19 5 Maciej Kurzyk Sopotnia Mała
20
Jakub Pakuła Kalety

Kat. 5 – kobiety open
21 1 Krystyna Wróbel Jeleśnia
22 2 Marta Witas Krzyżowa
23 3 Ewa Mętel Jeleśnia
24 4 Małgorzata Michalec Krzyżowa
25 5 Małgorzata Pietraszko Żywiec
26
Aleksandra Góra Krzyżowa

Kat. 6– seniorzy amatorzy
27 1 Michał Krutak Gilowice
28 2 Rafał Wójcik Bytom
29 3 Mateusz Pindel Jeleśnia
30 4 Ryszard Małysiak Gilowice
31 5 Łukasz Swety Wieprz

Kat. 7– weterani 40-59 lat
32 1 Rafał Serwata Tychy
33 2 Bogusław Rus Żywiec
34 3 Krzysztof Zięty Tychy
35 4 Adam Staniczek Tychy
36 5 Bogusław Flis Żywiec
37
Zdziasław Śliwka Bielsko-Biała
38 7 Zenon Pastor Pewel Mała
39
Jan Widz Świnna
40 9 Janusz Wrzeszcz Jeleśnia
41
Krutak Ireneusz Świnna

Kat. 8 – weterani 60+
42 1 Jerzy Tokarski Bielsko-Biała
43 2 Wojciech Zuziak Lipowa
44 3 Adam Borcz Jeleśnia
45 4 Józef Pastor Pewel Mała

Kat. 9 OPEN
46 1 Rafał Wójcik Bytom
47 2 Krzysztof Zięty Tychy
48 3 Rafał Serwata Tychy
49 4 Bogusław Rus Żywiec
50 5 Janusz Wrzeszcz Jeleśnia
51
Artur Białoń Jeleśnia
52 7 Mateusz Pindel Jeleśnia
53
Jerzy Tokarski Bielsko-Biała
54 9 Ireneusz Krutak Świnna
55
Adam Staniczek Tychy
56
Michał Krutak Gilowice
57
Ryszard Małysiak Gilowice
58 13 Bogusław Flis Żywiec
59
Zdziasław Śliwka Bielsko-Biała
60
Łukasz Swety Wieprz
61
Zenon Pastor Pewel Mała
62 17 Józef Pastor Pewel Mała
63
Paweł Byrtek Pewel Wielka
64
Sebastian Buława Pewel Wielka
65
Dawid Patkowski Jeleśnia
66
Krystyna Wróbel Jeleśnia
67
Jan Widz Świnna
68
Piotr Graca Pewel Wielka
69
Wojciech Zuziak Lipowa
70 25 Marta Witas Krzyżowa
71
Maciej Kurzyk Sopotnia Mała
72
Tomasz Obrzut Pewel Wielka
73
Aleksandra Góra Krzyżowa
74
Jakub Słowik Krzyżowa
75
Sebastian Lach Sopotnia Mała
76
Damian Świetliński Pewel Wielka
77
Ewa Mętel Jeleśnia

Comments