Wyniki II turnieju

W dniu 12.11.2016r. odbył się II turniej z cyklu VIII Grand Prix Jeleśni w Tenisie Stołowym. W turnieju zostało sklasyfikowanych 66 zawodników w dziewięciu kategoriach. Dwia złote medale zdobył  Bogusław Rus, złoty i srebrny medal zdobył Michał Krutak. Pozostałe wyniki drugiego turnieju i po dwóch turniejach znajdują się w tabeli.
Zapraszamy na III turniej w dniu 3.12.2016r.



VIII Grand Prix Jeleśni


II turniej Jeleśnia,12.11.2016r.


M-ce Imię i nazwisko Miejscowość II turniej


Kat. 1 – Szkoła podstawowa dziewczęta

1 1 Małgorzata Pietraszko Żywiec 40


Kat. 2 – Dziewczęta gimnazjum

2 1 Edyta Kutek Żarnówka 40

3 2 Marlena Wierzbicka Lachowice 35

4 3 Magdalena Pluta Jeleśnia 30


Kat. 3 – Szkoła podstawowa chłopcy

5 1 Tomasz Szałapatek Żarnówka 40

6 2 Jan Kamiński Sopotnia Małą 35

7 3 Karol Kufel Żywiec 30

8 4 Paweł Byrtek Pewel Wielka 26

9 5 Sebastian Buława Pewel Wielka 24

10 6 Graca Piotr Pewel Wielka 22

11 7 Damian Świetliński Pewel Wielka 21

12 8 Orawczak Mateusz Międzybrodzie Bialskie 20

13 9 Musiał Jakub Jeleśnia 16


Kat. 4 – Chłopcy gimnazjum

14 1 Artur Białoń Jeleśnia 40

15 2 Sebastian Pawłowski Sopotnia Mała 35

16 3 Mateusz Adamek Jeleśnia


17 4 Sebastian Lach Sopotnia Mała 30


Kat. 5 – kobiety open

18 1 Krystyna Wróbel Jeleśnia 40

19 2 Edyta Kutek Żarnówka 35

20 3 Patrycja Kutek Żarnówka 30

21 4 Barbara Pietraszko Żywiec 26

22 5 Marlena Wierzbicka Lachowice 24

23 6 Magdalena Pluta Jeleśnia 22

24 7 Małgorzata Pietraszko Żywiec 21

25 8 Ewa Mętel Jeleśnia 20


Kat. 6 – seniorzy amatorzy

26 1 Michał Krutak Gilowice 40

27 2 Ryszard Małysiak Gilowice 35

28 3 Mateusz Pindel Jeleśnia 30

29 4 Łukasz Swety Pewel Mała 26

30 5 Szymon Kastelik Bielsko-Biała 24

31 6 Piotr Tara Ślemień 22


7 Mateusz Greń Sopotnia Mała 21

32 8 Grzegorz Dunat Świnna 20


Kat. 7 – weterani amatorzy 40-59 lat

33 1 Bogusław Rus Żywiec 40

34 2 Zdzisław Śliwka Bielsko-Biała 35

35 3 Janusz Wrzeszcz Jeleśnia 30

36 4 Zenon Pastor Pewel Mała 26

37 5 Jan Widz Pewel Mała 24


Kat. 8 – weterani 60+

37 1 Wojciech Zuziak Lipowa


38 2 Tadeusz Szatanik Łękawica 40

39 3 Adam Borcz Jeleśnia 30

40 4 Józef Pastor Pewel Mała 24


Kat.9 - OPEN

41 1 Bogusław Rus Żywiec 40

42 2 Michał Krutak Gilowice 35

43 3 Adam Kołoczek Bielsko-Biała 30

44 4 Zdzisław Śliwka Bielsko-Biała 26

45 5 Wojciech Zuziak Lipowa 24

46 6 Artur Białoń Jeleśnia 22

47 7 Janusz Wrzeszcz Jeleśnia 21

48 8 Mateusz Pindel Jeleśnia 20

49 9 Zenon Pastor Pewel Mała 16

50 10 Szymon Kastelik Bielsko-Biała 16

51 11 Ryszard Małysiak Gilowice 16

52 12 Łukasz Swety Pewel Mała 16

53 13 Mateusz Greń Sopotnia Mała 12

54 14 Adam Borcz Jeleśnia 12

55 15 Krystyna Wróbel Jeleśnia 12

56 16 Józef Pastor Pewel Mała 12

57 17 Sebastian Lach Sopotnia Mała 8

58 18 Tadeusz Szatanik Łękawica 8

59 19 Piotr Graca Pewel Wielka 8

60 20 Sebastian Pawłowski Sopotnia Mała 8

61 21 Ewa Mętel Jeleśnia 8

62 22 Piotr Tara Ślemień 8

63 23 Jan Widz Pewel Mała 8

64 24 Sebastian Buława Pewel Wielka 8

65 25 Damian Świetliński Pewel Wielka 8

66 26 Paweł Byrtek Pewel Wielka 8

67 27 Grzegorz Dunat Swinna 8











































VIII Grand Prix Jeleśni

Po II turniejach Jeleśnia,12.11.2016r.

L.p. M-ce Imię i nazwisko Miejscowość I turniej II turniej Po 2 turniejach
Kat. 1 – Szkoła podstawowa dziewczęta
1 1 Małgorzata Pietraszko Żywiec 40 40 80
2 2 Marta Witas Krzyżowa 35
35
3 3 Aleksandra Góra Krzyżowa 30
30
4 4 Amelia Słowik Krzyżowa 26
26

Kat. 2 – Dziewczęta gimnazjum

5 1 Edyta Kutek Żarnówka 35 40 75
6 2 Magdalena Pluta Jeleśnia 40 30 70
7 3 Marlena Wierzbicka Lachowice 30 35 65

Kat. 3 – Szkoła podstawowa chłopcy

8 1 Paweł Byrtek Pewel Wielka 35 26 61
9 2 Damian Świetliński Pewel Wielka 30 21 51
10 3 Marcin Słowik Żywiec 40
40
11 4 Tomasz Szałapatek Żarnówka
40 40
12 5 Jan Kamiński Sopotnia Małą
35 35
13 6 Karol Kufel Żywiec
30 30
14 7 Sebastian Buława Pewel Wielka
24 24
15 8 Graca Piotr Pewel Wielka
22 22
16 9 Orawczak Mateusz Międzybrodzie Bialskie
20 20
17 10 Musiał Jakub Jeleśnia
16 16

Kat. 4 – Chłopcy gimnazjum

18 1 Artur Białoń Jeleśnia 40 40 80
19 2 Sebastian Pawłowski Sopotnia Mała 35 35 70
20 3 Sebastian Lach Sopotnia Mała 30 26 56
21 4 Mateusz Adamek Jeleśnia
30 30
22 5 Maciej Kurzyk Sopotnia Mała 26
26

Kat. 5 – kobiety open

23 1 Krystyna Wróbel Jeleśnia 40 40 80
24 2 Edyta Kutek Żarnówka 35 35 70
25 3 Patrycja Kutek Żarnówka 30 30 60
26 4 Barbara Pietraszko Żywiec 26 26 52
27 5 Magdalena Pluta Jeleśnia 24 22 46
28 6 Marlena Wierzbicka Lachowice 22 24 46
29 7 Małgorzata Pietraszko Żywiec 21 21 42
30 8 Aleksandra Góra Krzyżowa 20
20
31 9 Ewa Mętel Jeleśnia
20 20
32 10 Marta Witas Krzyżowa 16
16
33 11 Amelia Słowik Krzyżowa 16
16

Kat. 6 – seniorzy amatorzy

34 1 Michał Krutak Gilowice 35 40 75
35 2 Ryszard Małysiak Gilowice 30 35 65

3 Grzegorz Dunat Świnna 40 20 60
36 4 Szymon Kastelik Bielsko-Biała 23 24 47
38 5 Mateusz Pindel Jeleśnia
30 30
39 6 Michał Klimczak Jeleśnia 26
26
40 7 Łukasz Swety Pewel Mała
26 26
41 8 Jakub Kijas Rychwałdek 23
23
42 9 Piotr Tara Ślemień
22 22
43 10 Mateusz Greń Sopotnia Mała
21 21
44 11 Adrian Stokłosa Pewel Wielka 21
21

Kat. 7 – weterani amatorzy 40-59 lat

45 1 Bogusław Rus Żywiec 40 40 80
46 2 Zdzisław Śliwka Bielsko-Biała 35 35 70
47 3 Zenon Pastor Pewel Mała 30 26 56
48 4 Janusz Wrzeszcz Jeleśnia 26 30 56
49 5 Jan Widz Pewel Mała
24 24
50 6 Dariusz Kastelik Bielsko-Biała 24
24

Kat. 8 – weterani 60+

51 1 Tadeusz Szatanik Łękawica 40 35 75
52 2 Wojciech Zuziak Lipowa 26 40 66
53 3 Adam Borcz Jeleśnia 30 30 60
54 4 Józef Pastor Pewel Mała 24 26 50
55 5 Jerzy Tokarski Bielsko-Biała 35
35

Kat.9 - OPEN

56 1 Bogusław Rus Żywiec 26 40 66
57 2 Michał Krutak Gilowice 30 35 65
58 3 Artur Białoń Jeleśnia 35 23 58
59 4 Adam Kołoczek Bielsko-Biała 22 30 52
60 5 Zdzisław Śliwka Bielsko-Biała 24 26 50
61 6 Grzegorz Dunat Świnna 40 8 48
62 7 Ryszard Małysiak Gilowice 21 16 37
63 8 Janusz Wrzeszcz Jeleśnia 16 20,5 36,5
64 9 Zenon Pastor Pewel Mała 20 16 36
65 10 Wojciech Zuziak Lipowa 8 23 31
66 11 Tadeusz Szatanik Łękawica 16 8 24
67 12 Adam Borcz Jeleśnia 12 12 24
68 13 Krystyna Wróbel Jeleśnia 12 12 24
69 14 Szymon Kastelik Bielsko-Biała 8 16 24
70 15 Mateusz Pindel Jeleśnia
20,5 20,5
71 16 Józef Pastor Pewel Mała 8 12 20
72 17 Michał Klimczak Jeleśnia 16
16
73 18 Jakub Kijas Rychwałdek 16
16
74 19 Sebastian Pawłowski Sopotnia Mała 8 8 16
75 20 Łukasz Swety Pewel Mała
16 16
76 21 Sebastian Lach Sopotnia Mała 8 8 16
77 22 Jerzy Tokarski Bielsko-Biała 12
12
78 23 Dariusz Kastelik Bielsko-Biała 12
12
79 24 Mateusz Greń Sopotnia Mała
12 12
80 25 Marcin Słowik Żywiec 8
8
81 26 Maciej Kurzyk Sopotnia Mała 8
8
82 27 Piotr Graca Pewel Wielka
8 8
83 28 Ewa Mętel Jeleśnia
8 8
84 29 Adrian Stokłosa Pewel Wielka 8
8
85 30 Piotr Tara Ślemień
8 8
86 31 Jan Widz Pewel Mała
8 8
87 32 Damian Świetliński Pewel Wielka
8 8
88 33 Paweł Byrtek Pewel Wielka
8 8
89 34 Sebastian Buława Pewel Wielka
8 8




Comments