Wyniki I turnieju

W dniu 1.10.2016r. został rozegrany I turniej z cyklu VIII Grand Prix Jeleśni w tenisie stołowym.
W turnieju sklasyfikowano 65 zawodników w dziewięciu kategoriach.
Po raz kolejny Grzegorz Dunat potwierdził swoją dominację, wygrywając  dwie kategorie. Po dwa medale zdobyli: Edyta Kutek, Artur Białoń i Michał Krutak. Dużą niespodziankę sprawiła najmłodsza uczestniczka zawodów Małgorzata Pietraszko, wygrywając kategorię dziewcząt ze szkół podstawowych.
Zwycięzcom gratulujemy, dziękujemy wszystkim za udział w zawodach i zapraszamy na kolejne
w dniu 12.11.2016r i 3.12.2016r.
Krystyna Wróbel

VIII Grand Prix Jeleśni

I turniej Jeleśnia, 1.10.2016r.

M-ce Imię i nazwisko Miejscowość I turniej

Kat. 1 – Szkoła podstawowa dziewczęta
1 1 Małgorzata Pietraszko Żywiec 40
2 2 Marta Witas Krzyżowa 35
3 3 Aleksandra Góra Krzyżowa 30
4 4 Amelia Słowik Krzyżowa 26

Kat. 2 – Dziewczęta gimnazjum
5 1 Magdalena Pluta Jeleśnia 40
6 2 Edyta Kutek Żarnówka 35
7 3 Marlena Wierzbicka Lachowice 30

Kat. 3 – Szkoła podstawowa chłopcy
8 1 Marcin Słowik Żywiec 40
9 2 Paweł Byrtek Pewel Wielka 35
10 3 Dominik Świetliński Pewel Wielka 30

Kat. 4 – Chłopcy gimnazjum
11 1 Artur Białoń Jeleśnia 40
12 2 Sebastian Pawłowski Sopotnia Mała 35
13 3 Sebastian Lach Sopotnia Mała 30
14 4 Maciej Kurzyk Sopotnia Mała 26

Kat. 5 – kobiety open
15 1 Krystyna Wróbel Jeleśnia 40
16 2 Edyta Kutek Żarnówka 35
17 3 Patrycja Kutek Żarnówka 30
18 4 Barbara Pietraszko Żywiec 26
19 5 Magdalena Pluta Jeleśnia 24
20 6 Marlena Wierzbicka Lachowice 22
21 7 Małgorzata Pietraszko Żywiec 21
22 8 Aleksandra Góra Krzyżowa 20
23 9 Marta Witas Krzyżowa 16
24 10 Amelia Słowik Krzyżowa 16

Kat. 6 – seniorzy amatorzy
25 1 Grzegorz Dunat Świnna 40
26 2 Michał Krutak Gilowice 35
27 3 Ryszard Małysiak Gilowice 30
28 4 Michał Klimczak Jeleśnia 26
29 5 Jakub Kijas Rychwałdek 24
30 6 Szymon Kastelik Bielsko-Biała 22
31 7 Adrian Stokłosa Pewel Wielka 21

Kat. 7 – weterani amatorzy 40-59 lat
32 1 Bogusław Rus Żywiec 40
33 2 Zdzisław Śliwka Bielsko-Biała 35
34 3 Zenon Pastor Pewel Mała 30
35 4 Janusz Wrzeszcz Jeleśnia 26
36 5 Dariusz Kastelik Bielsko-Biała 24

Kat. 8 – weterani 60+
37 1 Tadeusz Szatanik Łękawica 40
38 2 Jerzy Tokarski Bielsko-Biała 35
39 3 Adam Borcz Jeleśnia 30
40 4 Wojciech Zuziak Lipowa 26
41 5 Józef Pastor Pewel Mała 24

Kat.9 - OPEN
42 1 Grzegorz Dunat Świnna 40
43 2 Artur Białoń Jeleśnia 35
44 3 Michał Krutak Gilowice 30
45 4 Bogusław Rus Żywiec 26
46 5 Zdzisław Śliwka Bielsko-Biała 24
47 6 Adam Kołoczek
22
48 7 Ryszard Małysiak Gilowice 21
49 8 Zenon Pastor Pewel Mała 20
50 9 Janusz Wrzeszcz Jeleśnia 16
51
Michał Klimczak Jeleśnia 16
52
Tadeusz Szatanik Łękawica 16
53
Jakub Kijas Rychwałdek 16
54 13 Adam Borcz Jeleśnia 12
55
Jerzy Tokarski Bielsko-Biała 12
56
Krystyna Wróbel Jeleśnia 12
57
Dariusz Kastelik Bielsko-Biała 12
58 17 Sebastian Pawłowski Sopotnia Mała 8
59
Szymon Kastelik Bielsko-Biała 8
60
Józef Pastor Pewel Mała 8
61
Wojciech Zuziak Lipowa 8
62
Sebastian Lach Sopotnia Mała 8
63
Marcin Słowik Żywiec 8
64
Maciej Kurzyk Sopotnia Mała 8
65
Adrian Stokłosa Pewel Wielka 8


Podstrony (1): Wyniki II turnieju
Comments