Aktuality

Maškarní Bál

Sobota 10. 2. 2018 od 20 hodin v sokolovně
vstupné s místenkou 100 Kč
Hraje hudba Banda Band Konice.
Vstupenka s místenkou 100,- Kč 
lze zakoupit v předprodeji u starosty TJ Sokol p. Doseděla, 
Hlavní 223 tel. 728 346 615
Vaříme večeře.

Zimní putování

Přes vrchol Kosíře
v sobotu 27. 1. 2018 
Start od 8:30 do 11:00 v sokolovně, startovné 20,- Kč
Trasu lze absolvovat pěšky, na kole, i běžkách
Lze dojít do minipivovaru Kosíř ve Lhotě p. K.


Drakiáda

v sobotu 23. 9. 2017 od 14 hod.
u myslivců na střelnici
Soutěže pro děti s malými cenami
Pouštění draků

Opékání i z vlastních zásob a vynikající boršč

Podzimní otevřené sklepy Moravská Nová Ves

V sobotu 4. 11. 2017 TJ Sokol Čelechovice na Hané
pořádá zájezd do Moravské Nové Vsi,
kde
Vinařský spolek pořádá ochutnávku vín místních vinařů.
Spolek zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína v sobotu 4. listopadu 2017 v době od 10.00 do 19.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně 25 - 30 otevřených vinných sklepů a sklípků.
Vinaři si pro Vás připraví kompletní nabídku nových svěžích vín ročníku 2016, která bude doplněna o vína ročníku 2015 a starší dle aktuální nabídky v jednotlivých sklepích. Jako vždy na podzim budete mít také možnost ochutnat některá mladá vína z aktuální sklizně v různém stupni jeho vývoje.

Odjezd v 9:00 hod. od sokolovny
Cena dopravy autobusem   150,- Kč – členové TJ, 200,- Kč – ostatní 
Vstupenka v předprodeji    350,-Kč, na místě 450,- Kč.

Přihlášky u Dosedělů, Hlavní 223

Zahájení cvičebního roku

Táborák v pátek 8. září 2017 od 17:30

zveme všechny členy a příznivce

budou tradiční špekáčky a soutěže.

V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do sokolovny



Přeborníci všestrannosti župy Prostějovské za rok 2017

1. místo  - Nicoleta Janečková – dorostenky
2. místo – Tereza Bendová – dorostenky
                Jaroslav Babiánek – žáci IV
                Tereza Bendová – dorostenky
                Anna Kovalčíková – žáci III
3. místo - Klaudie Filipová – žákyně I
                Dominika Segečová – žákyně III

Župní přebor v atletice

13. 5. 2017 – hřiště RG Prostějov
celkem 142 závodníků, z naší TJ 15 závodníků

1. místo Nicoleta Janečková – dorostenky
               Dominika Segečová – žákyně III
2. místo Aleš Augustin – žáci III
              Jaroslav Babiánek – žáci IV
              Sára Kaňáková – žákyně III
              Anna Kovalčíková žákyně IV
              Eliška Dostálová – dorostenky
3. místo Veronika Nedělníková – žákyně IV
             Tereza Bendová – dorostenky
             Martin Schöndfeld – žáci I
8. místo – Šimon Pleva – žáci IV
11. místo – Klaudie Filipová – žákyně I
12. místo - Marie Krejčířová – předškolní děti
15. místo – David Raška – žáci I
17. místo – Adéla Jedličková – žákyně I

Závod zálesácké zdatnosti 2017 – přebor ČOS

Radíkov 19 – 21. 5. 2017
V tvrdé celostátní konkurenci obsadili 20. místo - Aleš Augustin, Tereza Bendová, Eliška Dostálová – v kategorii  dorost

Cvičitelé 1. třídy - 
Naše tělocvičná jednota má 2 cvičitele 1. třídy

Mrg. Tomáš Doseděl a Mgr. Jana Dosedělová se stali cvičiteli 1. třídy. 
Průkazy jim byly předány na župním přeboru v gymnastice a ve šplhu 8. dubna 2017 v sokolovně v Prostějově

Jako jediní  v naší župě splnili přísná kritéria. Blahopřejeme
Cvičitel 1. třídy 
Vzdělávání na úrovni kvalifikační třídy I. stupně (licence A) je poskytováno formou školení pořádaného ve spolupráci s příslušnou akreditovanou trenérskou, vyšší odbornou, nebo vysokou školou. I. kvalifikační třída (licence A) je nejvyšší možnou kvalifikací v rámci vzdělávání cvičitelů v ČOS.
Podmínkou účasti je úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitou, II. kvalifikační třída (licence B), doporučení ČOS. 
Úspěšný absolvent školení I. třídy obdrží na základě získaného osvědčení cvičitelský průkaz I. třídy (licence A) – nejvyšší vzdělání, současně opravňuje k vydání živnostenského oprávnění.

Zálesácký závod - župní kolo

22. 4. 2017 - Přemyslovice
1. místo Aleš Augustin, Tereza Bendová – dorost
2. místo Klaudie Filipová, David Raška – ml. žáci II
13. místo – Anna Kovalčíková, Veronika Nedělníková, Dominika Segečová  - starší žactvo


Župní přebor v gymnastice

8. 4. 2017 župní závody v gymnastice a ve šplhu
z naší TJ celkem 12 závodníků


Výsledky:

1. místo – Nicoleta Janečková – dorostenky
                Tomáš Doseděl  - muži
2. místo – Tereza Bendová – dorostenky
                Aleš Augustin – starší žáci III
3. místo – Dominika Segečová – starší žákyně III
                 Jaroslav Babiánek – starší žáci IV
5. místo – Matěj Frébort – starší žáci III
7. místo – Anna Dostálová– starší žákyně IV
                Klaudie Filipová – mladší žákyně I
8. místo – Adéla Jedličková  – mladší žákyně I
9. místo – Anna Kovalčíková – starší žákyně IV
11. místo – Viktorie Valášková – mladší žákyně I


Župní přebor ve šplhu

8. 4. 2017
sokolovna Prostějov
z naší TJ celkem 9 závodníků 

1. místo – Tomáš Doseděl – muži
2. místo – Aleš Augusti – starší žáci III
                 Jaroslav Babiánek – starší žáci IV
3. místo – Anna Kovalčíková – starší žákyně IV
4. místo – Anna Dostálová – starší žákyně IV
                 Dominika Segečová – starší žákyně III
5. místo – Matěj Frébort – starší žáci III
                 Viktorie Valášková – mladší žákyně I
8. místo – Klaudie Filipová – mladší žákyně I

Župní přebor v plavání

Prostějov lázně 28. 2. 2017

99 závodníků z 9 TJ, 27 závodníků z TJ Čelechovice na Hané

Výsledky:

1. místo – Krejčířová Barbora – ženy
           Babiánek Jaroslav – žáci IV
           Doseděl Tomáš – muži
2. místo – Janečková Nicoleta – dorostenky
           Schönfeldová Lucie – ženy
3. místo - Bendová Tereza – dorostenky
           Dosedělová Milada – ženy
           Schönfeld Martin – žáci I
5. místo – Kovalčíková Anna – žákyně IV
           Schönfeld Adam – žáci II
6. místo – Dostálová Anna – žákyně IV
           Synek Tomáš – žáci I

Vesnice roku - Sokoli se prezentovali

 

Dětský den

v sobotu 4. 6. 2016 v sokolovně TJ
Program:
Dopoledne (od 9 hodin)
 
Sportovní část - získej Odznak všestrannosti olympijských vítězů - sportovní klání v atletických disciplínách
        registrace od 9:00 do 10:00 hodin 
         vyhlášení výsledků po ukončení soutěží cca 11:00
Každý účastník obdrží na startu Startovní průkaz
a v cíli odměnu a diplom


Odpoledne (od 15 hodin)
Pouť - soutěže a zábava pro všechny - 
skákací hrad, lana, malování na obličej a nehty, dílničky, 
střelba ze vzduchovky, diskotéka,

Za každého počasí, v případě nepříznivého počasí se akce uskuteční vevnitř - přezůvky s sebou dovnitř

Občerstvení zajištěno

Přeborníci všestrannosti župy prostějovské za rok 2016

(součet – plavání, gymnastika, šplh, atletika)
celkem 8 pohárů – 3x 1. místo, 3x 2. místo, 2 x 3. místo
+ umístění v první šestce

1. místo – Dominika Segečová – žákyně III
1. místo – Jana Dosedělová – ženy
1. místo – Tomáš Doseděl - muži
2. místo – Tereza Bendová – žákyně IV
2. místo – Aleš Augustin – žáci III
2. místo – Jaroslav Babiánek – žáci IV
3. místo – Anna Dostálová – žákyně III
3. místo – Eliška Dostálová – žákyně IV
4. místo – Veronika Nedělníková – žákyně III
4. místo – Nikoleta Janečková – žákyně IV
5. místo – Anna Kovaříková – žákyně III

Zálesácký závod zdatnosti – 23. 4. 2016 – Přemyslovice

3. místo – David Raška + Viktorie Valášková – žáci I
3. místo – Tereza Bendová + Veronika Nedělníková
6. místo – Barbora Palánková + Julie Babiánková + Adéla Jedličková – žákyně I
8. místo – Anna Kovalčíková + Markéta Kotrlová

další Foto

Župní přebor v atletice 7. 5. 2016 – hřiště RG Prostějov

135 závodníků – 11 TJ, TJ Sokol Čelechovice na Hané – 18 závodníků

1. místo – Tomáš Doseděl - muži
1. místo – Jana Dosedělová – ženy
2. místo – Dominika Segečová – žákyně III
2. místo – Nikoleta Janečková – žákyně IV
2. místo – Jaroslav Babiánek – žáci IV
3. místo – Veronika Nedělníková – žákyně III
3. místo – Aleš Augustin – žáci III
4. místo – Anna Dostálová – žákyně III
4. místo – Tereza Bendová – žákyně IV
5. místo – Anna Kovalčíková – žákyně III
5. místo – Eliška Dostálová – žákyně IV
8. místo – David Raška – žáci I
11. místo – Mário Peter – žáci III
12. místo – Julie Babiánková - žákyně I
14. místo – Barbora Palánková – žákyně I
19. místo – Klaudie Filipová – žákyně I
21. místo – Viktorie Valášková – žákyně I
24. místo – Adéla Jedličková – žákyně I

Foto

Župní přebor v plavání 22. 3. 2016

1. místo – Nicoleta Janečková – žákyně IV
1. místo – Jana Dosedělová – ženy
2. místo – Tomáš Doseděl – muži
2. místo – Olga Jedličková – ženy
2. místo – Jaroslav Babiánek - žáci VI
3. místo – Milada Dosedělová - ženy
4. místo – Tereza Bendová – žákyně IV
4. místo – Aleš Augustin – žáci III
4. místo – Martin Schönfeld – žáci I
5. místo – Tomáš Synek – žáci I
5. místo – Adam Schöndfeld
6. místo – Eliška Dostálová - žákyně IV
8. místo – Anna Dostálová– žákyně III
9. místo – Michaela Bartlová– žákyně II
9. místo – Mário Peter – žáci III
10. místo – Anna Kovalčíková– žákyně III
10. - Martin Omelka – žáci III
11. místo – Veronika Nedělníková – žákyně III
13. místo - Viktorie Valášková - žákyně I
14. místo – Dominika Segečová– žákyně III
16. místo – Adéla Jedličková - žákyně I
16. místo – Jana Synková – žákyně II
18. – místo - Julie Babiánková – žákyně I
19. místo – Klaudie Filipová – žákyně I

Volební valná hromada

Valná hromada schválila všechny zprávy o činnosti a zprávu kontrolního výboru a zprávu o hospodaření.
Byl zvolen nový výbor - za s. A. Opluštilovou převzala funkci pokladní s. I. Novotná. Novou členkou výboru se stala s. B. Palánková

Velký dík za práci pokladní a ostatní činnost patří s. Aleně Opluštilové, dlouholeté člence výboru. 

Cvičební hodiny 2016

Podpora Olomouckého kraje našim sportovcům

Olomoucký kraj poskytuje naší TJ příspěvky na činnost oddílu malých fotbalistů pod vedením trenéra J. Spanilého, kteří i díky této podpoře mohou absolvovat mnoho turnajů.

V minulém roce to byly turnaje i v zahraničí nebo se zahraniční účastí.


Brigáda na úklid listí

v sobotu 14. 11. 2015 od 9:00 hod.
Vezměte si hrábě, metlu, lopatu
Kdo nemá čas v sobotu, může přijít kdykoliv během týdne od 9. 11. do 13. 11. 2015 (listí nahrabte na hromady)
Olomoucký kraj ocenil zasloužilé trenéry
Pamětní list za celoživotní práci a přínos v oblasti sportu si v úterý
13. října převzali z rukou náměstka hejtmana Radovana Rašťáka zasloužilí trenéři a sportovní funkcionáři. 
Mezi oceněnými byla i naše sestra Mgr. Milada Dosedělová

Blahopřejeme a děkujeme za obětavost a práci, kterou tak nezištně vykonává pro naši  TJ.

 Slavnostní předávání se uskutečnilo v sídle krajského úřadu za účasti dvaceti tří oceněných trenérů Olomouckého kraje.

Sokolové oslavili 700 let obce


Slavnostního průvodu se zúčastnili i bratři a sestry v historických úborech. Součástí oslav byla  výstava z historie naší TJ.

Atletika - župní  přebor - Prostějov

 2. místo   Aleš Augustin – žáci II
Julie Babiánková – předškolní děti
Anna Dostálová – žákyně III
Nicoleta Janečková – žákyně IV
3. místo Jaroslav Babiánek – žáci III
Eliška Dostálová – žákyně IV
5.místo Anna Kovalčíková – žákyně III
Tereza Bendová – žákyně IV
6. místo Martin Omelka – žáci III
Mariana Kotrlová – žákyně IV
7. místo
Mário Peter – žáci III
10. místo Ivan Peter – žáci II
15. místo Tomáš Omelka – žáci II
Klaudie Filipová – předškolní děti
18. místo Adéla Jedličková - předškolní děti

Gymnastika

gymnastika
10. 4. 2015  Prostějov 
celkem 82 závodníků – TJ Sokol Čelechovice na Hané – 15 závodníků

1.   místo – Aleš Augustin – žáci II
Mariana Kotrlová – žákyně IV
Tomáš Doseděl - muži
2.   místo – Eliška Dostálová – žákyně IV
3.   místo – Tereza Bendová – žákyně IV
Jaroslav Babiánek – žáci III
4.   místo – Julie Babiánková – předškoláci
Nicoleta Janečková – žákyně IV
Anna Dostálová – žákyně III
6. místo – Anna Kovalčíková – žákyně III
7. místo – Klaudie Filipová - předškoláci
15. místo – Adéla Jedličková – předškoláci
16. místo – Nikola Tomková – žákyně I

Župní přebor Zálesák 


25. 4. 2015 – Přemyslovice
soutěží hlídky žáků nebo žákyň, pokud je v hlídce hoch, soutěží všichni za žáky,
pokud je jeden starší, soutěží ve starší kategorii

2. místo – Eliška Dostálová, Mariana Kotrlová – starší žákyně
      Jaroslav Babiánek, Tereza Bendová, Nicoleta Janečková – starší žáci 
4.místo – Mario Petr, Adéla Jedličková

Župní přebor v plavání 10. 3. 2015 - městské lázně Prostějov

celkem 82 závodníků – TJ Sokol Čelechovice na Hané – 11 závodníků

1.    místo – Nicoleta Janečková – žákyně IV
Jana Dosedělová – ženy
Tomáš Doseděl – muži
2.    místo Aleš Augustin – žáci II
3.    místo Tereza Bendová – žákyně IV
4.    místo Eliška Dostálová – žákyně IV
6. místo – Martin Omelka – žáci III
7. místo – Mário Peter - žáci III
8. místo – Anna Dostálová – žákyně III
15. místo – Ivan Peter – žáci II
18. místo – Tomáš Omelka – žáci II

Sokolská plavba po Vltavě

http://sokolcel.rajce.idnes.cz/2014_plavba_po_Vltave
Čtyři cvičenci z naší tělovýchovné jednoty Sokol Čelechovice na Hané Aleš Augustin, Jaroslav Babiánek, Tereza Bendová a Eliška Dostálová byli vybráni za úspěšnou reprezentaci a výborné výsledky jak v župních přeborech, tak i v krajském kole reprezentovat župu Prostějovskou na Sokolskou plavbu po Vltavě 2014. „Výlet“ do Prahy se uskutečnil o zářijovém víkendu 19. – 21. 9. 2014. Cvičenci byli ubytováni přímo v Tyršově domě v Praze a čekal je bohatý sportovní program – netradiční disciplíny (Bungee trampolíny, Surf, Ekvalizér, Maxibasket), prohlídka prahy v z Eko vláčku, samotná Sokolská plavba po Vltavě, večeře v hotelu Kampa, bazén

Všichni naši cvičenci si výlet do Prahy užili, mimo netradičních her a disciplín, poznávali Prahu, byli na Pražském hradě, tancovali na parníku. A jak tancovali, můžete se podívat na facebooku SPORTOVNÍ VŠESTRANNOST. Všechny výdaje hradila župa Prostějovská.






14. 6. Volejbal smíšených družstev O pohár starostu TJ Sokol Čelechovice na Hané – XI. ročník

http://sokolcel.rajce.idnes.cz/Volejbal2014-06
Zúčastnilo se 8 družstev, byla zde družstva, která hrají 2. i 1. amatérskou volejbalovou ligu Prostějovska i Olomoucka, včetně vítěze 2. amatérské ligy Prostějovska Družstva se rozlosovala do dvou skupin. Vítěz skupiny a hrál se druhým ze skupiny B o finále. Poražení hráli o 3. místo a ostatní o umístění.
Pořadí:
        1. místo Mirinda Team Prostějov
2. místo Reálka Prostějov
3. místo DOSI Čelechovice na Hané
4. místo Sokol I Elán Prostějov
5. místo Střeň
6. místo Smečouni Třebčín
7. místo TJ Sokol Smržice
8. místo TJ Sokol Čelechovice na Hané







Krajský přebor Odznaku Olympijských vítězů - 7. 6. 2014 v Olšanech

http://sokolcel.rajce.idnes.cz/2014_krajsky_prebor_Odznaku_Olympijskych_vitezu
Robert Změlík a Roman Šebrle, olympijští vítězové v desetiboji, královské atletické disciplíně, se rozhodli připravit pro žáky základních škol atraktivní pohybový program s názvem Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - OVOV. Kladou si za cíl přispět ke zvýšení osobní aktivity co největšího počtu dívek a chlapců a dát současné generaci školáků příležitosti zkusit sportovní začátky podobnou formou, jaká se osvědčila jim. Jako patroni projektu OVOV působí medailisté a účastníci Olympijských her, Mistrovství světa a Mistrovství Evropy, kteří se kromě jiného zúčastní i okresních a krajských kol soutěží družstev OVOV.)

Zúčastnili se závodníci 4 žup Olomouckého kraje. 
Naši závodníci dopadli následovně:
 1. místo – Jana Dosedělová
 2. místo – Nicoleta Janečková, Tomáš Doseděl, 
 3. místo – Viktor Palánek, 
 4. místo – Anna Dostálová, Eliška Dostálová, 
 7. místo – Jaroslav Babiánek, 
 10. místo Tereza Bendová, 
 15. místo – Markéta Kotrlová, 
 16. místo Mariana Kotrlová.
 Naši závodníci značně přispěli k vítězství Župy Prostějovské. 
Za dosažené výsledky, úspěšnou reprezentaci byli vybráni 2 chlapci a 2 děvčata reprezentovat Prostějovskou župu na „Sokolskou plavbu po Vltavě“ 19. – 21. září 2014. není to jen plavba po Vltavě, ale i setkání se cvičenci všech žup z České republiky, různé hry, soutěže. Pojede Aleš Augustin, Jaroslav Babiánek, Tereza Bendová, Eliška Dostálová a jako doprovod Jan Babiánek.

Výsledky župního přeboru v atletice z dne 17.5.2014

Přeborů se zúčastnilo 99 závodníků z 10 tělocvičných jednot:

1. místo Přemyslovice 22 bodů
2. místo Čelechovice 14 bodů
3. místo Vřesovice 11 bodů

Výsledky jednotlivců
Podřízené stránky (1): Cvičební hodiny