tivi24 - twoje centrum TVnews


 

MAIN

Download

INNE 

Przegląd wiadomości 

Radio Player 

Player TV [ I ] 

Player TV [ II ] 

Player TV [ III ] 

Player TV [ IV ] 

Radia internetowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kryminalni                                                [ 12.09.2007 ] 

W minioną sobotę 8 września można było obejrzeć pierwszy odcinek siódmego sezonu "Kryminalnych". Od tej pory można oglądać w internecie sceny, które z różnych powodów nie trafiły do filmu. Nowe wątki, gagi z planu, kiksy, wpadki i zabawne pomyłki. Od 13 września, po 3 pierwszych seriach, będziecie mogli mieć w swojej domowej kolekcji również IV serię „Kryminalnych” na DVD. A już 21 września w księgarniach pojawi się książka Marzeny Czuby zatytułowana „Świat Kryminalnych” zawierająca wiele ciekawych informacji na temat serialu, jego bohaterów, twórców i odtwórców głównych ról.                                  źródło:kryminalni.onet.pl

Konkurencja dla tv Rydzyka                          [ 10.09.2007 ]

Religia.tv - tak będzie się nazywać zapowiadany kanał religijny spółki ITI Neovision. Stacja, która w swoim logotypie ma symbol pierwszych chrześcijan - rybę, rozpocznie nadawanie na przełomie września i października. Stacja od początku emisji oferowana będzie wyłącznie w ofercie platformy N, w ramach pakietu "informacja i rozrywka", dostępnego bezpłatnie dla wszystkich klientów tej platformy.                         źródło:wirtualnemedia.pl

Szymon Majewski Show                               [ 10.09.2007 ]

Czołowy showman Polski od niedawna wcielił się w postać Edwarda Ąckiego który wraz ze swoją partią ĄĘ zamierza wziąć udział w zbliżających się wyborach. Jego hasło wyborcze "Żarty się skończyły" brzmi z jego ust dość niewiarygodnie, trudno w nie uwierzyć. Więcej o partii ĄĘ można przeczytać i obejrzeć na oficjalnej stronie.

Włatcy Móch - nowe odcinki                         [10.08.2007] 

Już we wrześniu będzie można oglądać w TV4 nowe odcinki polskiego "South Parka" czyli "Włatcy Móch" zwariowanego serialu animowanego dla dorosłych. Serial jest emitowany na antenie już od roku i z odcinka na odcinek zyskuje coraz większą popularność. Prawdziwi fani serialu mogą zakupić choćby na allegro gadżety związane z serialem.

 

M jak Miłość - powrót 3 września                  [09.08.2007] 

Tuż po wakacjach czyli 3 września na ekrany telewizyjnej dwójki powróci po wakacyjnej przerwie "M jak Miłość". W serialu pojawi się kilka nowych postaci: mama (Jolanta Żółkowska) tancerki Olgi (Karolina Nowakowska), dziewczyny Kuby; Asia (Jadwiga Gryn) nowa lokatorka na Łowickiej. Zwykła mieszkanka Lipnicy grana przez Violettę Arlak będzie chciała uwieść Lucjana! Do serialu powróci także Alicja Schmidt - postać grana przez Agnieszkę Warchulską. Nie zobaczyny na ekranie niestety Teresy (Joanna Sydor) z którą nie przedłużono kontraktu.

 

 Prison Break - sezon 3                               [08.08.2007]

Na oficjalnej stronie  serialu Prison Break od pewnego już czasu można przeczytać że cieszący się duża popularnością serial będzie miał 3 sezon. Emisja w USA rozpocznie się 17 września 2007. Znane są także tytuły pierwszych czterech odcinków:  1.Orientacíon, 2.Fire/Water, 3.Call Waiting, 4.Good Fences. Warto jednak napisać że w Polsce został dopiero wyemitowany pierwszy sezon "Skazanego na śmierć". Emisja drugiego sezonu jest planowana na jesień.