אודות

אחת מהאהבות הראשונות שלי היא סוסים. מגיל 12 אני רוכבת באופן קבוע. התחלתי לעסוק בתחום הרכיבה הטיפולית החל משנת 2004.
הכשרתי כמדריכה לרכיבה טיפולית עברתי בארה''ב דרך ארגון PATH Intl (לשעבר NARHA). בוגרת B.A בפסיכולוגיה ומדעי החיים מהאוניברסיטה הפתוחה.
בתור מדריכים, מטפלים, או מורים לרכיבה טיפולית אנו יודעים כי מדובר בעבודה קשה מחד, אך מאוד מתגמלת מאידך. פן חשוב בעבודה שלנו הוא ההתמקצעות - למידת דברים חדשים, פיתוח רעיונות, גישה למקורות שונים במידה ונתקלנו בקושי עם רוכב ועוד. לא פעם קורה שאנו נתקלים בקושי עם רוכב, או נדרשים לאתר דרך טיפול חדשה בעבודה עם רוכב מסוים. במקרים אלו נפנה לאנשי מקצוע, לאינטרנט, לספרים ועוד, אשר מהם נקבל מידע רב והצעות טובות, אך לא תמיד הן מתאימות לעבודה עם סוסים. לפעמים הטיפ הטוב ביותר או הרעיון לצורת עבודה מסוימת מגיע מהקולגה שלנו לעבודה.
לכן, כחלק ממאמצי לקדם את רמת הרכיבה טיפולית בארץ וכן להוות מקור ידע ומידע לאנשים המתעסקים בתחום הרכיבה הטיפולית, החלטתי להקים את אתר ''הילה שליט רכיבה טיפולית'', שמטרתו לתת נגישות ובמה פרסומית לנושאים הקשורים ברכיבה טיפולית. כמו כן, האתר מספק פורום לאנשים העובדים בתחום הרכיבה הטיפולית על מנת להתייעץ, להעלות שאלות ולהחליף דעות בנושאים הקשורים לתחום.
מקווה שתמצאו באתר זה מקום לגדול ולהתפתח מקצועית.

                                                                                                        הילה שליט.