Замки Чехії

Замки Чехії можуть легко конкурувати за своєю красою та історії з кращими замками світу, тому я вирішив присвятити їм окрему добірку.
замки чехии
замок в чехии
Почнемо з найменш знаменитого замку з нашого списку - це замок Локет поблизу Карлових Вар. Колись це була важлива фортеця, а зараз просто популярний туристичний напрям. Тут можна помилуватися безліччю експозицій, виставкою порцеляни, зброї і навіть потрапити в кімнату з привидами в підвалі. Останнім часом у замків стало модно влаштовувати такі атракціони, що дуже подобається туристам. Як і в багатьох інших подібних місцях, головним доходом місцевих жителів є прибуток від обслуговування туристів, тому всі прилеглі вулички зайняті безліччю сувенірних магазинчиків і кафе, де можна добре підкріпитися шедеврами місцевої кухні.

замок локет

Цікавим примірником вважається також замок Шварценбергов. Його оточує красивий пишний парк, а в самому замку безліч мисливських трофеїв, опудала тварин і птахів. Особлива архітектура замку зробила його досить популярною туристичною визначною пам'яткою, тому тут також немає недоліку у відвідувачах.
замки чехии


Штернберг відрізняється від багатьох інших замків Чехії тим, що знаходиться в приватному володінні. Власникам вдалося повернути його у свою власність після краху комуністичного режиму, і зараз сімдесятирічний нащадок знаменитого роду живе тут, а часом навіть сам водить екскурсії старовинними залами. Тут можна побачити безліч цікавих експозицій, присвячених історії роду Штернбергів, виставку зброї, порцеляни й годин.

штернберг

Понад сім століть тому був побудований і замок Боузов, в 17 столітті він перебував у володінні ордена німецьких лицарів, тому його можна віднести також і до замкам Німеччини . Замок оточений легендами про нещасну любов і примар, що мешкають тут. Можна відвідати музей у середньовічному стилі, і поподробней розпитати у гіда про історію цієї споруди і його власників .
замок боузов
Ну а тепер перейдемо безпосередньо до трьох найпопулярнішим замках Чехії. Найзнаменитіший і відвідуваний з них розташувався неподалік від Праги та колись був офіційною резиденцією короля. Це замок Карлштейн і потрапити в нього непросто через дуже великого напливу туристів, особливо багато їх у літній сезон, тому про поїздку туди краще потурбується заздалегідь .


замок карлштейн
Ще один популярний замок - Глибока над Влтавою , побудовані за образом Віндзорського палацу в Англії. Це один з найкрасивіших замків, з найбагатшою історичною експозицією. Історія його так само багата цікавими фактами, про які вам в деталях розкажуть гіди, які проводять екскурсію.


глубока над влтавой
Популярний також Кромержиж, старовинне містечко з середньовічним замком, який будувався на протязі декількох століть і ввібрав в себе риси різних стилів, що переважають у ту чи іншу епоху. Місто замку є колекція картин знаменитих художників, таких як Тіціан, Веронезе і інших майстрів пензля
кромержиж


Завершимо наш огляд ще одним старовинним чеським містом і його знаменитим замком - це Чеський Крумлов , місто-казка, тут кожна вуличка є пам'яткою і зберігає свою особливу історію .
чешский крумлов

Подстраницы (1): Замки Нідерландів
Comments