Головна




Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Тетіївської районної ради

Київської області

Адміністрація школи

опубліковано 13 жовт. 2009 р., 00:58 Світлана Лігава   [ оновлено 14 лист. 2015 р., 10:50 ]

1

Складаний Іван Іванович

Директор школи

 

2

Мамчур Лариса Володимирівна

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи

 

3

Семерун Світлана Вікторівна

Заступник директора школи з виховної  роботи

 

Учителі школи

опубліковано 13 жовт. 2009 р., 00:58 Світлана Лігава   [ оновлено 28 лист. 2016 р., 02:49 користувачем Наталія Зіп'юк ]

Список   працівників Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

 

№ п/п

Прізвище, імя,

 по батькові

Займана посада

Примітка

1

Складаний Іван Іванович

Директор

 

2

Мамчур Лариса Володимирівна

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи

 

3.

Семерун Світлана Вікторівна

Заступник директора школи з виховної роботи 

 

4

Лігава Світлана Петрівна

Учитель інформатики

 

5

Обатюк Галина Іванівна

Учитель української мови та літератури

 

6

Бартко Галина Петрівна

Учитель української мови та літератури

 

7

Гергель Олена Олексіївна

Учитель зарубіжної мови та літератури

 

8

Сович Олена Вікторівна

Учитель англійської мови

 

9

Оксак Інна Миколаївна

Учитель англійської мови

 

10

Бойко Надія Григорівна

Учитель математики

 

11

Капшук Тетяна Аврамівна

Учитель математики

 

12

Ніщук Парасковія Юхимівна

Учитель математики

 

13

Кріт Тетяна Дмитрівна

Учитель фізики, інформатики,астрономії 

 

14

Уженкова Світлана Олександрівна

Учитель історії

 

15

Косенко Валентина Олександрівна

Учитель географії,економіки

 

16

Наконечнюк Тетяна Вікторівна

Учитель біології ,екології,природознавства

 

17

Туренко Алла Петрівна

Учитель хімії, основи здоров"я

 

18

Бендерський Олександр Володимирович

Учитель фізкультри,захист вітизни

 

19

Захарчук Світлана Олександрівна

Учитель фізкультри

20

Осадчий Роман Петрович

Учитель трудового навчання,фізкультри

 

21

Кичун Наталія Михайлівна

Асистент учителя ,трудового

 

22

Кравчук Оксана Василівна

Учитель початкових класів

23

Паламарчук Людмила Миколаївна

Учитель початкових класів

24

Іванченко Зінаїда Дмитрівна

Учитель початкових класів

 

26

Яворська Тетяна Михайлівна

Учитель початкових класів

 

27

Блінова Ольга Юріївна

Учитель початкових класів

 

28

Мотовилець Ірина Миколаївна

Практичний психолог, соціальний педагог

 

29

Зіп’юк Наталія ІванівнаПедагог - організатор

30

Ратушна Людмила Іванівна

Учитель

 

32

Столярчук Ірина Миколаївна

Вихователь ГПД

Асистент учителя


33

Дідух Наталія ВасилівнаУчительдекретна відпустка

34

Складана Тетяна Анатоліївна

Учитель

декретна відпустка

 

Обслуговуючий персонал

41

Рачинська Лариса Володимирівна

бібліотекар

 

42

Журбій Любов Петрівна

завгосп

 

43

Складана Ірина Сергіївна

техпрацівник

 

44

Осадча Наталія Іванівна

медсестра

 

45

Плаксійчук Любов Андріївна

секретар - друкарка

 

47

Кукса  Раїса Володимирівна

техпрацівник

 

48

Шеленгівська Людмила Володимирівна

техпрацівник

 

49

Музиченко Людмила Миколаївна

техпрацівник

 

50

Волкотруб Надія Ярославівна

техпрацівник

 

52

Товстонога Олена Леонідівна

гардеробник

 

53

Ожигіна Людмила Іванівна

кухар

 

54

Білобродська Олена Вікторівна

кухар

56

Гайнулін Микола Михайлович

підсобний робітник

 

57

Зіп’юк Микола Володимирович

старший оператор котельні

 

58

Журбій Віктор Іванович

оператор котельні

На  опалювальний період

59

Соляник Михайло Павлович

оператор котельні

На  опалювальний період

60

Плаксійчук  Василь Семенович

оператор котельні

На  опалювальний період

61.

Обатюк Людмила Анатоліївнапомічник кухаря

62

Матвійчук Ольга Іванівна

техпрацівник

 

64

Демченко Василь Іванович

сторож дошкільного відділення для дітей з особливими освітніми потребами

 

65

Паньчак Ірина Орестівна

лаборант


 


1-2 of 2