Головна‎ > ‎

Змагання юних спелеологів

опубліковано 3 жовт. 2019 р., 23:30 ТОКЦТКСЕУМ
  

З 26 по 28 вересня 2019 року Тернопільським обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проведені традиційні 52 Відкриті змагання Тернопільської області серед юніорів зі спелеоорієнтування "Меморіал пам’яті Володимира Олександровича Радзієвського", ініціатора перших обласних змагань зі спелеоорієнтування гуртківців позашкільних навчальних закладів у 1967 році, за ними перших республіканських змагань, а в 1989 році – Всесоюзних матчевих зустрічей юних спелеотуристів, які збирають юних спелеологів з різних куточків України.

Протягом трьох днів у печері Кришталева, що у с.Кривче  Борщівського району, учасники команд  Борщівського будинку дитячої творчості, Зборівської об’єднаної територіальної громади, Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості, Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №25, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Чортківського Палацу дітей та юнацтва демонстрували свої вміння орієнтуватися у підземних лабіринтах з видів «Маркована траса», «За вибором», «Заданий напрямок», «Позначений маршрут», в яких перемогу здобули:

 

вид «Маркована траса»

І місце – команда Борщівського будинку дитячої творчості

ІІ місце – команда Зборівської об’єднаної територіальної громади

ІІІ місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді

 

 вид «Заданий напрямок»

І місце – команда Борщівського будинку дитячої творчості

ІІ місце – команда Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді

 

вид «Позначений маршрут»

І місце – команда Борщівського будинку дитячої творчості

ІІ місце – команда Зборівської об’єднаної територіальної громади

ІІІ місце – команда Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості

 

вид «За вибором»

І місце – команда Борщівського будинку дитячої творчості

ІІ місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді

ІІІ місце – команда Зборівської об’єднаної територіальної громади

 

      За підсумками результатів з видів у загальному заліку відкритих змагань перемогу виборола команда Борщівського будинку дитячої творчості, тренери – Синьків Леся Володимирівна, Малюга Богдан Олегович;

ІІ загальнокомандне місце – команда Зборівської об’єднаної територіальної громади, тренери – Гармідер  Володимир Леонідович,  Голояд Юрій Степанович;

ІІІ місце – команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, тренер – Баран Олесь Богданович.

Окрім спортивної частини учасники змагань взяли участь у конкурсній програмі, в якій кращою стала команда Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №25, тренери – Атаманчук Михайло Степанович, Легкий Андрій Михайлович.

З відкриттям учасників Відкритих змагань серед юнаків зі спелеоорієнтування привітали учні та педагоги Іване-Пустенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., а у День Всесвітнього дня туризму, 27 вересня, учні Гермаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. привітали суддів та учасників змагань святковим виступом та домашніми гостинцями.

Дані змагання відбулися завдячуючи допомозі та підтримці працівників Гермаківського лісництва ДП Чортківського лісового господарства та відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації.

Comments