Главная страница

Цей курс відноситься до предмету інформаційних технологій "Інформаційний працівник". Ця тема призначена для опанування технологій створення інтерактивних книг. За 6 тижнів ви опрацюєте декілька технологій й виконаєте за обраною технологією  проектну роботу. Проект виконується, як завжди у групі, де поділені пропановані ролі.
Система оцінювання за практичними роботами та виконаним проектом. Отримання зарахування проекту згідно крітеріїв та вимог до проекту, проект треба опубліковати в Інтернеті та вставити посилання до нашої групи в Щоденник.ua для обговорення й захисту.
Максимальний час відповіді вчителя на запит учня доба. Особливості організації діяльності учнів: згідно графіку та під час навчальних занять.
С побажанням успіхів ваш вчитель та автор сайту: Кобзарєва Тетяна Едуардівна. Контактні дані: znz1@i.ua, Skype tanya.kobzareva 

Последние объявления

  • Які терміни виконання завдань модулів? Згідно плану роботи Google-календарю: на кожен вівторок наших занять домашні завдання треба виконати.
    Отправлено 20 нояб. 2014 г., 05:32 пользователем Tanya Kobzareva
  • Як буде організоване навчання на ДК По-перше, Ви зареєструєтесь та залишіті для мене свою електронну адресу, на яку я вишлю перший інструкційний лист, що ви підтвердити про отримання.По-друге, на цій сторінці будуть усі ...
    Отправлено 20 нояб. 2014 г., 05:30 пользователем Tanya Kobzareva
  • Початок навчання Вітаю Вас на дістанційному курсі навчання першої нашої теми! Маю надію, що новий засіб навчання буде для Вас цікавим та корисним!
    Отправлено 21 дек. 2014 г., 12:11 пользователем Tanya Kobzareva
Показать сообщения: 1 - 3 из 3. Дополнительно »

Подстраницы (1): Відгук