AvalehtRahvusvaheline töötuba suhtepaaridele

"Teekond soovitud armastuseni"

                                             
                            
                                            15 - 17. aprill, 2016 Haapsalus 
                                            29 - 31. juuli, 2016 Pühajärvel                                             
                     
              

Oodatud 
on kõik 
paarid, 
kes soovivad tuua oma suhtesse rohkem mõistmist, avatust, rahulolu, lähedust ja armastust. Kursus põhineb meetodil, mida põhjalikult on kirjeldatud raamatus "Teekond soovitud armastuseni", mille autor, H. Hendrix on integreerinud erinevad psühholoogilised, käitumuslikud, filosoofilised ja vaimsed lähenemised, põimides sinna sisse tänapäevased ajuuuringud ja inimese füsioloogia, mis omakorda annavad selge arusaama suhete olemusest ning praktilised oskused suhete arendamiseks.

 "Getting the Love You Want" on üle maailma kõrgelt hinnatud töötuba ja seda viiakse läbi 51 erinevas riigis. Rohkem infot: www.gettingtheloveyouwant.com 


Teil on suurepärane võimalus veeta oma partneriga kolm tõeliselt kvaliteetset päeva, pühendudes üheskoos suhtele, et muuta seda veelgi paremaks.

Registreerumine siit

Kursusel käsitletavad teemad:
  • Alateadlik partnerlus: miks me armume just teatud inimestesse; lapsepõlve pagasid, mis mõjutavad meie käitumist paarisuhetes; miks ja kuidas tekivad konfliktid; milline on minu panus konfliktide tekkimises ja muutmises; suhete etapid- armumine, võimuvõitlus, taaspühendumine, töö tegemine, ärkamine, tõeline armastus.
  • Teadlik partnerlus: teadvustamine, mida me teineteiselt tegelikult vajame ja millised on paarisuhte võimalused isiksuse arengus ja tervenemises; turvalise ja toetava rääkimise ja kuulamise õppimine, lapsepõlvehaavade teadvustamine ja viis, kuidas neid  haavu üheskoos tervendada; uue suhtevisooni loomine, hoolivate ja armastavate käitumiste teadlik valimine vs. alateadlik kaitsereageering; iseenda ja oma partneri avastamine ning teadlik kontakti taastamine. 

Koolitajad: Sertifitseeritud Imago suhteterapeudid Sille Jõgeva ja Urme Raadik


Tagasiside eelmisel kursusel osalenud paaridelt:

"Kursus, mis muutis minu elu. Sain selle kolme päeva jooksul oma partnerist rohkem teada, kui eelneva 6 abieluaasta jooksul. Tänu sellele mõistan teda palju paremini ja mitmed haiget teinud olukorrad said selguse ning valu ja hirm on asendunud toetuse ja lähedusega. Suured tänud! Soovitan kõikidele paaridele." Sirje

"Sain endale uue naise! Nimi ja keha on sama, aga ta oskab nüüd kuulata. Esimest korda kogesin, et mind kuulatakse ja kuulatakse lõpuni. Uskumatu kogemus!" Lembit

"Olin kursuse suhtes väga skeptiline ja tulin eelkõige kodurahu huvides, kuna naine palus tulla.  Nüüd tunnistan ausalt, et kursus on väärt palju rohkem, kui oleksin osanud arvata oma parimates eelarvamustes. Oleme koos olnud üle 10 aasta. Sain aru ebaefektiivsetest käitumismustritest, millega oma suhtesse palju jama toome ja kuidas me üha enam teineteisest eemaldume. Õppisime, kuidas neid käitumisi muuta ja asendada suhtlemisega, kus soovime teineteist tõeliselt kuulata ja rääkida ilma süüdistuste ja kriitikata. Üle pika aja kogesin taas tõelist lähedust ja tuli selgelt meelde, miks me üldse abiellusime. Olen väga rahul, et naine mind siia kaasa tiris." AndrusMaksumus on 140 € inimese kohta, see sisaldab koolitust, mahukaid ja sisukaid eestikeelseid (soovi korral inglise keelset) materjale, turvalist keskkonda. 


            See on kursus, mis võib oluliselt muuta kogu sinu senist elu, sest just lähisuhted määravad meie elu kvaliteedi. 


                                                                          Registreerimine siit 

                                        või  tel: 56 152 958, Sille Jõgeva või E-post: sillejogeva@gmail.com 
Toetajad: