O nás

Oficiální datum založení našeho badmintonového oddílu je datováno k 20. 12. 2012, avšak jeho působení sahá již do roku 2010. Tehdy Patrik Vrabec a Ota Drudík začali s badmintonovými tréninky pro děti a mládež, které se konaly v badmintonové hale v Ústí nad Labem na Bukově.

V současnosti tréninky probíhají v novém působišti jež vzniklo na přelomu roku 2011/2012 v Krásném Březně v Ústí nad Labem. Jedná se o multifunkční sportovní centrum, které obsahuje mimo jiné i dvě haly s celkem 10 badmintonovými kurty, které nám pro naše potřeby poskytují dostatečnou kapacitu a zázemí.

O průběh a náplň jednotlivých tréninku se stará Mgr. Tomáš Jančík (trenér III. třídy). Asistenci pak zajišťují Kateřina Helebrandová, Matyáš Dvořák a Dominik Hykyš, kteří pomáhají při práci trenéra.

Provozovatelem tohoto sportovního centra je společnost T-CLUB s.r.o., která nám po celou dobu našeho působení poskytuje patřičné zázemí.

Naše tréninky se konají vždy každé úterý a čtvrtek 15:00–16:30 (skupina A) a 16:30–18:00 (skupina B). Aktuální změny tréninků naleznete v Kalendáři.

Další informace o badmintonovém oddílu TCLUBTEAM Berušky naleznete na stránkách Českého badmintonového svazu.