ПАНЬКІВ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Відповідальний за санітарно-просвітницьку роботу на кафедрі.

У 2006 році закінчив Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського (ТДМУ) за спеціальністю «лікувальна справа». Після навчання в магістратурі (2006-2008рр.) та аспірантурі (2008-2011рр.) при ТДМУ захистив кандидатську дисертацію на тему «Модифікуючий вплив прямого інгібітора реніну аліскірену на кардіо-ренальні фактори ризику у хворих на артеріальну гіпертензію і цукровий діабет типу 2». 

Працював лікарем-ендокринологом в Коломийській центральній районній лікарні, викладачем внутрішніх хвороб в Коломийському медичному коледжі ім.І.Я.Франка. 

З 2014 року – асистент кафедри, з 2017 року - доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

У 2017 році захистив докторську дисертацію на тему «Дефіцит вітаміну D та структурно-функціональний стан кісткової тканини при патології щитоподібної залози у населення різного віку, що проживає за умов йодної недостатності», отримав науковий ступінь доктора медичних наук зі спеціальності «Ендокринологія».

Лікар вищої категорії, автор 72 наукових праць, у тому числі двох монографій, методичних рекомендацій, двох інформаційних листів про нововведення в системі охорони здоров’я, 39 статей у фахових і закордонних виданнях, патента України на корисну модель.

Пріоритетні напрямки роботи: вивчення механізмів розвитку, удосконалення діагностики та лікування порушень мінеральної щільності кісткової тканини, недостатності і дефіциту вітаміну D у хворих з патологією щитоподібної залози.

Е-mailip@bsmu.edu.ua

ORCID: 0000-0001-5576-636X