Telpu Futbols


SPĒLES
Talsu sporta halle (K.Mīlenbaha iela 32a) vai
Talsu ģimnāzijas halle(Brīvības iela 29)



Talsu sporta halle (K.Mīlenbaha iela 32a)

20.01.2018 (sestdiena) 
LTFA 1.līga
15:00 Talsi/FK Laidze - RSU/Dobele

Talsu sporta halle (K.Mīlenbaha iela 32a)

Tiesnesis: A.Kurpnieks
21.01.2018 (svētdiena)
11:00 Artiuss - Ģibuļi
11:50 Dundagas novads - Talsu NSS/FK Laidze 2003
12:40 Simar - Mērsrags
13:30 Dundagas novads - Mērsrags City
14:20 Talce - FK Mērsrags
15:10 Talsu veterāni - Tiņģere
16:00 Engure - Sabile
17:00 FK Laidze/Talsu NSS - Virbi

Talsu ģimnāzijas halle(Brīvības iela 29

27.01.2018 (sestdiena) 
17:30 Sabile - Vandzene 


Talsu sporta halle (K.Mīlenbaha iela 32a)

28.01.2018 (svētdiena)
14:30 Tiņģere - Talsu NSS/FK Laidze 2003
15:20 Simar - Ģibuļi
16:10 Valdemārpils - Dundagas novads
17:00 Virbi - Engure









 























Talsu sporta halle (K.Mīlenbaha iela 32a)


Ķīvīškrogs - Valdemārpils 
FK Laidze/Talsu NSS - KTG




































A.līga

Vārtu guvēji:
Mārcis Červoņikovs (Sabile) - 6

Pauls Lagzdiņš (KTG) -5
Kārlis Paegle (FK Laidze/Talsu NSS) -5

Jans Selifanovs (FK Laidze/Talsu NSS) -4
Sandis Braunfelds (FK Laidze/Talsu NSS) -4
Kaspars Valbergs (Talce) - 4
Janeks Osipovs (Talce) - 4
Kaspars Šteinbergs (Vandzene) 4
Madars Kronbergs (Engure) - 4

Sodi:
Jānis Rozenštams (Engure) - izlaiž nākamo spēli par sarkano kartiņu

Jāuzmanās:
Pie nākošās dzeltenās kartiņas spēle būs jāizlaiž.

Aigars Aniņš (Talce)
Rolands Indruškevičs (FK Mērsrags)
Artūrs Ronis (Vandzene)
Jānis Naudiņš ( KTG)










FairPlay

  Komanda Fair Play Kopā
 1 KTG 4 4
 2
 Sabile 2 2
 3 Virbi 2 2
 4 FK Mērsrags 4
 4
 5 FK Laidze/Talsu NSS 3 1 6
 6 Engure 11 4
 7 Vandzene  4
 4
 8 Talce 4  4

Godīgas spēles nolikums paredz, ka par katru saņemto dzelteno kartīti komanda saņem 1 punktu, par tiešo sarkano kartīti  3, bet par diviem viena spēlētāja brīdinājumiem spēles laikā  2 punktus. Par treneru vai kluba personāla diskvalifikācijām, vai neierašanos uz spēli, vai citiem disciplinārajiem pārkāpumiem tiek piešķirti 4 punkti. "Fair play" balvu iegūst tā komanda, kurai sezonas noslēgumā ir mazākais punktu skaits.


Rezultāti
Sabile Talce 4 : 3
Vandzene FK Laidze/Talsu NSS 1 : 2
FK Mērsrags Engure 0 : 7
Virbi KTG 0 : 5
Vandzene FK Mērsrags 4 : 0
KTG Engure 3 : 1
FK Laidze/Talsu NSS Talce 4 : 3
Virbi Sabile 1 : 2
Engure FK Laidze/Talsu NSS 2 : 4
Talce Virbi :
FK Mērsrags KTG 0 : 3
Sabile Vandzene :
Engure Sabile :
Talce KTG 2 : 3
Virbi Vandzene 1 : 2
FK Laidze/Talsu NSS FK Mērsrags :
KTG Vandzene 3 : 2
FK Mērsrags Virbi 3 : 1
Sabile FK Laidze/Talsu NSS 4 : 5
Talce Engure 4 : 2
Vandzene Talce 3 : 1
FK Mērsrags Sabile 0 : 3
Virbi Engure :
FK Laidze/Talsu NSS KTG :
FK Laidze/Talsu NSS Virbi :
Engure Vandzene :
KTG Sabile :
Talce FK Mērsrags :






B.līga

Vārtu guvēji:
Toms Grīslis (Artiuss) - 19

Mārcis Šnēbergs (Ģibuļi) 17

Rūdis Šnēbergs (Ģibuļi) 16

Kārlis Paegle (Valdemārpils) 15

Edgars Uerts (Dundagas novads) - 11

Sandis Braunfelds (Ģibuļi) 10
Artūrs Silgals (Valdemārpils) - 10

Sandijs Eglītis (Ķīvīškrogs) 9
Roberts Minders (Artiuss) - 9

Edmunds Ratenieks (Ģibuļi) 8
Linars Tīrums (Talsu veterāni) - 8




Sodi:



Jāuzmanās:
Pie nākošās dzeltenās kartiņas spēle būs jāizlaiž.

Rūdolfs Ērkšķis (Artiuss)
Edagars Uerts (Dundagas novads)






Rezultāti:

Ģibuļi Ķīvīškrogs 4 : 2
Mērsrags Mērsrags City 0 : 7
Talsu NSS/FK Laidze 2003 Simar 1 : 3
Tiņģere Valdemārpils 4 : 6
Dundagas novads Talsu veterāni 3 : 1  
Artiuss Valdemārpils 2 : 7
Ģibuļi Talsu veterāni 8 : 1
Mērsrags City Talsu NSS/FK Laidze 2003 5 : 2
Tiņģere Simar 3 : 1
Ķīvīškrogs Mērsrags 15 : 0
Mērsrags Talsu NSS/FK Laidze 2003 :  
Talsu veterāni Ķīvīškrogs 2 : 2  
Artiuss Tiņģere 7 : 2
Ģibuļi Dundagas novads 9 : 0
Simar Mērsrags City 1 : 6
Mērsrags City Tiņģere 5 : 2
Talsu NSS/FK Laidze 2003 Ģibuļi 0 : 12
Simar Mērsrags :    
Talsu veterāni Artiuss :  
Valdemārpils Dundagas novads :    
Ģibuļi Mērsrags :  
Valdemārpils Simar 6 : 4
Artiuss Dundagas novads 1 : 2
Ķīvīškrogs Mērsrags City :  
Tiņģere Talsu NSS/FK Laidze 2003 :  
Talsu veterāni Mērsrags 13 : 3
Mērsrags City Artiuss :  
Ķīvīškrogs Tiņģere :  
Dundagas novads Simar 7 : 1
Valdemārpils Talsu NSS/FK Laidze 2003 :    
Ķīvīškrogs Valdemārpils :    
Mērsrags City Ģibuļi 1 : 2
Talsu NSS/FK Laidze 2003 Artiuss 2 : 6
Dundagas novads Mērsrags 9 : 0
Talsu veterāni Tiņģere :  
Artiuss Ģibuļi :  
Tiņģere Dundagas novads 2 : 6 
Simar Talsu veterāni 1 : 2
Talsu NSS/FK Laidze 2003 Ķīvīškrogs 2 : 4
Mērsrags City Valdemārpils 2 : 4
Dundagas novads Mērsrags City :  
Ķīvīškrogs Simar :  
Talsu veterāni Talsu NSS/FK Laidze 2003 5 : 3
Valdemārpils Ģibuļi :    
Mērsrags Artiuss 3 : 16
Dundagas novads Ķīvīškrogs 1 : 1
Ģibuļi Tiņģere 10 : 3
Simar Artiuss 0 : 3
Talsu veterāni Mērsrags City :  
Mērsrags Valdemārpils 3 : 15  
Valdemārpils Talsu veterāni 3 : 1