Kamarádi táborníci!

Vítáme vás na stránkách turistického klubu Puťásek.  

Každý rok naše skupina pořádá na přelomu letních prázdnin tradiční letní dětský tábor. Více informací o plánovaném letošním a několika loňských táborech naleznete v záložce Tábory. V průběhu tábora si rodiče mohou každý den přečíst v táborovém zpravodaji o tom, co se zrovna na táboře děje, na čem děti pracují a jak se mají. Současně každý den z našeho táborového dění lze ve fotografiích sledovat na stránce putasek.rajce.idnes.cz

 Další velmi oblíbenou aktivitou naší skupiny jsou víkendové akce. Každý měsíc vyrážíme v sobotu s dětmi na celodenní výlet, kde se snažíme poznat nová místa či navštívit zajímavé akce. Mezi nejzdařilejší a nejnavštěvovanější akce už tradičně patří předvánoční plavání či jarní návštěva ZOO. Na těchto výletech se potkávají zejména táborové děti, ale jezdí s námi také děti, které se na tábor s námi teprve chystají a chtějí ještě před táborem poznat nové kamarády. Na víkendových akcích jsou ale vítáni také rodiče, sourozenci či kamarádi. Přehled plánovaných akcí naleznete v záložce Aktuality.

Více informací o aktivitách naší skupiny lze získat na emailu putasek.pardubice@gmail.com nebo na našem facebooku či instagramu (pod nickem: putasek_ps)