VII.Referencje

"Wykład dla rodziców uczniów naszej szkoły przeprowadzony przez Pana Artura Brzezińskiego spotkał się z ogromnym zainteresowaniem oraz bardzo pozytywnym odbiorem. Rodzice otrzymali wiele cennych informacji, przekazanych w bardzo profesjonalny, a jednocześnie jasny i przystępny sposób.Prowadzący posiada niezwykłą umiejętność nawiązywania kontaktu ze słuchaczami oraz podtrzymywania ich uwagi. Podczas wystąpienia posługuje się przykładami odnoszącymi się do doświadczeń z życia codziennego, z nutką poczucia humoru. Nie często zdarza się otrzymywać od rodziców podziękowania za zorganizowanie takiego spotkania."
Ewa Łukaszewicz, pedagog Publicznego Gimnazjum nr 7 w Białymstoku."Bardzo cenię wykłady Artura [Brzezińskiego], które przeprowadził w Sokółce. Zawsze są one ciekawe, poruszają ważne problemy i pokazują drogi umożliwiające ich rozwiązanie. Artur to człowiek z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w jasny i dowcipny sposób. Warsztaty z Arturem wniosły nowe spojrzenie na sprawy, które wielokrotnie omawiałam ze znajomymi. Pozwoliło mi to na odkrycie nowych możliwości, więcej dowiedziałam się o sobie. Artur bardzo dba o dobrą atmosferę podczas spotkań, jego zaangażowanie daje poczucie bezpieczeństwa- dzięki temu można z nim szczerze porozmawiać o każdym problemie. Rodzice i nauczyciele, którzy uczestniczyli w prowadzonych przez Artura spotkaniach są również pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy, cennych wskazówek i profesjonalizmu. Rodzicielstwo to trudna sprawa, fajnie, że pokazuje nam, że da się je przeżyć "
 Joanna Bienasz, dyrektor Biblioteki Publicznej w Sokółce."Podczas szkoleń, zarówno dla nauczycieli jak i rodziców, Pan Brzeziński dał się poznać jako kompetentny trener, który posiada szeroką i nowoczesną wiedzę z zakresu psychologii. Potrafił w każdej z sytuacji nawiązać dobry kontakt z uczestnikami, żywo zainteresować odbiorców tematem, zaangażować, zarówno w dużej grupie (wykład czy konwersatorium) jak i w sytuacji kameralnej. Spotkania przebiegały w sympatycznej atmosferze, na która zdecydowany wpływ miała osobowość trenera oraz jego subtelny dowcip."
Barbara Borkowska, Dyrektor Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie.


"Mocną stroną szkolenia [prowadzonego przez Artura ] jest profesjonalizm prowadzącego oraz możliwość aktywnego uczestniczenia w ćwiczeniach proponowanych podczas zajęć, uczestnik szkolenia ma możliwość podzielenia się własnym doświadczeniem, aktywne i twórcze uczestnictwo , materiały szkoleniowe wypracowane przez grupę i opracowane przez prowadzącego". Opinia w anonimowej ankiecie na zakończenie szkolenia na temat motywacji.