https://photos.app.goo.gl/nbX5nmTixWAABxMP7
Halloween–zwyczaj związany z maskaradą, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października. Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii.  Święto Halloween w Polsce pojawiło się w latach 90.
Głównym symbolem święta jest wydrążona i podświetlona od środka dynia z wyszczerbionymi zębami. Inne popularne motywy to duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki, nietoperze, czarne koty itp.
31 października również w naszej szkole pojawili się nietypowi uczniowie. Swoim wyglądem przypominali czarownice, wampiry, szkielety, zombie  i inne straszydła, które w upiornych makijażach prezentowali nieco odmienne od codziennego, oblicza.
Konkurs na „Najbardziej upiorną klasę” w kategorii najliczniej przebranych uczniów  wygrały 5d, 6b i 6c. Zwycięskie klasy otrzymały piękny, dyniowy puchar i słodkości.
Jury przyznało również 4 nagrody specjalne za najbardziej straszno- oryginalny  strój – vouchery na disco andrzejkowe.
W tej kategorii zwyciężyły :
Marta z klasy 5d, Antosia i Nikola z klasy 5b oraz Nastka z 6c.
Przygotowanie strojów, w których dziewczęta wystąpiły na pewno zajęło dużo czasu, a makijaże …..to pełen profesjonalizm. Niejedna gwiazda filmowa chciałaby tak halloweenowo  wyglądać.!!!
Dziękujemy wszystkim, którzy w tym dniu byli przebrani. Kolejny raz pokazaliście, że potraficie się bawić.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy !!!