Koło języka hiszpańskiego stworzone zostało dla tych, którzy chcą poznać i nauczyć się drugiego języka obcego. W trakcie lekcji uczymy się przede wszystkim komunikacji w języku hiszpańskim. Na zajęciach jest dużo ćwiczeń doskonalących umiejętności słuchania i mówienia. Śpiewamy piosenki i oglądamy krótkie filmy w języku hiszpańskim. Są też gry i zabawy. Stopniowo będą wprowadzane elementy gramatyki i będzie zwiększona ilość słownictwa. Przybliżany jest uczniom język hiszpański typowy dla Hiszpanii, jak również ten, używany w krajach Ameryki Południowej.
Na zajęciach zajmujemy się też przyswajaniem i pogłębianiem wiedzy na temat krajów hiszpańskojęzycznych.

Na zajęciach koła języka niemieckiego dobrze się bawimy poznając język obcy. Śpiewamy piosenki, recytujemy wiersze, przygotowujemy przedstawienia, rozwiązujemy krzyżówki, rebusy. Realizujemy projekty o krajach niemieckojęzycznych, sławnych ludziach, ciekawych miejscach. U nas nigdy nie jest nudno.

Ciao Italia!
Zapraszamy na koło języka włoskiego. Uczymy się języka włoskiego gestykulując, śpiewając i świetnie się bawiąc. Tworzymy dialogi, wcielamy się w rolę Włochów i dowiadujemy wielu ciekawych rzeczy o ich pięknym kraju. Porównujemy języki romańskie do germańskich oraz znajdujemy podobieństwa i różnice, przez co łatwiej nam się uczyć również angielskiego.
Ci vediamo!!!

W naszej szkole zachęcamy miłośników języka angielskiego do udziału w kołach zainteresowań. Uczniowie mają możliwość podczas zajęć rozwijać swoje zainteresowania, umiejętności aktorskie i podejmować wyzwania w konkursach międzyszkolnych. Wszystkim uczącym się króluje motto Williama Shakespearea:
All the world is a stage and all the men and women merely players co w wolnym tłumaczeniu znaczy: 
Cały świat jest teatrem, aktorami ludzie, którzy kolejno wchodzą i znikają.  
  • Drama Club
    https://photos.google.com/share/AF1QipNLCauA0mwn69lVccHUSPti9fpkoZiML4B1mrNb5r5QtTpdj7U3jfAKD2XWdmBnRQ?key=R2trTm9XOV8zNThETG1DRWY5V2otek41LXNsVm5n
    Na zajęciach Drama Club przygotowujemy się do szkolnych występów, śpiewamy angielskie piosenki, opracowujemy scenariusze bajek. Ponadto, piszemy listy do kolegów z krajów europejskich. Play & Explore to zajęcia bogate w niezwykłe podróże po świecie z użyciem multimediów.
    Opublikowane: 8 gru 2016, 02:10 przez: Szkoła Podstawowa nr 33
Wyświetlanie postów 1 - 1 z 1. Zobacz więcej »